Jump to content

gal kas auginat elnius?


gabriele

Recommended Posts

  • Atsakymai 75
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Apie dnielius tai sitas zmogus gali daug informacijos suteik ir parduot danieliu pradziai. Gintautas Čepas tel 8-698 08705 (cia is mazeikiu). Pries metus kai skambinau tai kainos buvo nuo 1000-1500 sukergta patele, patinas truputi brangiau.

Siaip sena mano svajone uzsiveist danieliu o ir sklypas tam reikalui tinkamas yra bet vis dar atidelioju ir tiek, bet reiks vasara jau kazka rimciau galvot.

Buvau ir pas ta Donato mineta vokieti (jei apie ta pati galvoju, cia tas kur Stelmuzes kaime buvo) nuvaziaves paziuret bet labai seniai gal pries 6 metus. Na vaizdas tai tikrai grazus buvo pasiziuret.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ši verslo šaka labai sudėtinga. Danieliai vertinami dėl mėsos, ji yra skaniausia iš visų laukinių gyvūnų. Auginant neleisvėje mažiausiai reiklūs. Minimalus plotas 1 gyvūnas 1 ha. Jei tankumą didinsi teks papildomai šerti. Bet elnias ne karvė žiemą šieno nepaduosi jie minta šakų ūgliais teks ieškoti ką atvilkti į aptvarą, jei nevilksi tai per metus nugrauš viską ką pasiekia, šieną įsisvina tik kelis procentus nuo suėsto turio. Sunku ir su selekcija, teks gerai paprakaituoti kol rasi tinkamą patiną , daugumą turi kraujamaišos problemų, be to per rują jie stipriai kaunasi. Natūralus bandos prieaugis tik 32% per metus. Bet turbūt didžiausia bėda tai leidimas iš aplinkos apsaugos departamento kuris reikalingas norint auginti laukinius gyvūnus nelaisvėje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip....

sesers klasiokas buvo eigulys, miske rado serniuka, parsinese namo, uzsiaugino..... serna.

jodavo i miska, tas is paskos. vaizdas nerealus. tas sernas atstojo kelis vilksunius, nieks svetimas negalejo atvaziuot i kiema. norejo parduot, tai ta, kuris norejo pirkt, vos nesurdaske..... itoge gavo pats nusaut....

esu prie suzeisto stumbro (laukinio), gal per 10 metru priejes. dar syki nerizikuociau....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip....

sesers klasiokas buvo eigulys, miske rado serniuka, parsinese namo, uzsiaugino..... serna.

jodavo i miska, tas is paskos. vaizdas nerealus. tas sernas atstojo kelis vilksunius, nieks svetimas negalejo atvaziuot i kiema. norejo parduot, tai ta, kuris norejo pirkt, vos nesurdaske..... itoge gavo pats nusaut....

esu prie suzeisto stumbro (laukinio), gal per 10 metru priejes. dar syki nerizikuociau....

pas mane ir panasiai buvo. nusipirkom tokia juoda vietnamo kiaulyte, tai ta taip prie musu prisiriso kad kiekviena karta prie vartu islydedavo ir nuo ju pasitikdavo. :D:D:D

o kur tu ta stumbra radai? :icon-eek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gabriele zinok nezinau, tik zinau kad vasara aplinkiniai minejo, kad vokietis atiduoda ir juokesi kalbedami. Nes kaip sake daug kas buvo susivilioje, bet kadangi visus 30 tik vienam norejo atiduoti, tai neatsirado (o gal ir atsirado) norinciu. Sito dalyko nezinau. Tiesa pasakius net nebuves pas ji nors ir salia randuosi :) O gal maz dar ir augina. Galejo buti ir juokai paleisti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...