Jump to content

Kur butu galima panaudoti triusiu kailiukus?


gabriele

Recommended Posts

pas mane prisikaupė triušių kailiukų, bet kiek žinau jų niekas nesuperka :icon-cry::icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim: taigi pagalvojau, kad būtų galima kaip nors pačiai juos išsidirbti... :icon-wink: senoje knygutėje aš buvau radus straipsnį apie tai, bet ji labai jau sena ir tas ,,receptas'' manau pasenęs nes labai jau nesąmoningas. :icon-redface: .

Pas mane kaime kailiukai tiesiog išmetami, o man kaip suvalkietei gaila nes tokį grožį kaip manų triušių kailiukus išmest tiesiog šventvagystė :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane prisikaupė triušių kailiukų, bet kiek žinau jų niekas nesuperka :icon-cry::icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim: taigi pagalvojau, kad būtų galima kaip nors pačiai juos išsidirbti... :icon-wink: senoje knygutėje aš buvau radus straipsnį apie tai, bet ji labai jau sena ir tas ,,receptas'' manau pasenęs nes labai jau nesąmoningas. :icon-redface: .

Pas mane kaime kailiukai tiesiog išmetami, o man kaip suvalkietei gaila nes tokį grožį kaip manų triušių kailiukus išmest tiesiog šventvagystė :D

na kailio isdirbimas tai ilgas ir sunkus darbas, kazkada irgi buvom rade kaip isdirbti reiketu, mirkem, raugem ir t.t. bet vistiek kailiai nuslinko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai cia kaskada pirkau zuikinę patelę tokia grynai kaip laukinė, bet didelė stmbi... tai sake jos aughintojas kai dar pirkau kad tipo ligom atsparesne bet nezinau nes visus triusius kai skiepinau tai nepasireiske ligos dar :P

tas stambumas tai kiek kg???

Gal tokie???? Nes jei taip tai jie nelabai atsparus nors ir 10kg gali uzaugti.

http://www.triusiai.lt/nuotraukos/belgi ... lzinai.JPG

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

lygiai tokia pat. atsivedė 8 triusiukus toki keturkampi gražus :icon-cool: bet ja pacia suo papjove :icon-cry: a tai sakai prisisvaigo ta boba kai ja pirkau :P

na galiu tik tai pasakyti auginom irgi paprastus visokius misrunus ligu 5 metus su ziburiu nematydavom, nusipirkom tokiu ir jau pirmais metais rudeni visi per tris dienas issigulde.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pastebejau kad rudeni daznai serga triusiai jau ziurek dievagojasi bobutes ,,vel triusiai stimpa kaip ruduo taip stimpa'' o kai paklausiu ar neskiepina sako kad perbrangu. man atrodo kad geriau paskiepint nei kikvienais metais baidytis ligu, o jos pasiziuri i mane snairai ir sako ,,kad tau reik tai ir metyk pinigus skiepam'' :D

manau kad ligos gali prasideti kai triusiam duoda zoles kuri is apacios jau pradejusi puti. :icon-idea:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na galiu tik tai pasakyti auginom irgi paprastus visokius misrunus ligu 5 metus su ziburiu nematydavom, nusipirkom tokiu ir jau pirmais metais rudeni visi per tris dienas issigulde.

tai manyciau kad jau buvo uzsikrete jos kai pas jus atkeliavo ir apkrete taviskius. bet matau tu tai ir be manes zinai :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...
Na jo dar dadedu vidurius ir suniukai patenkinti.

Kad vidurius duodi nelabai gerai gi ten tolimesnis uzkratas gali buti tiem patiem triusiam,tirai tikrai jei netiki pasiklausk biologo

Nesupratau tavo pasakymo (tolimesnis uzkratas gali buti tiem patiem triusiam) taigi jie jau papjauti. O tie kurie dar gyvi prie suns neprieina.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jo dar dadedu vidurius ir suniukai patenkinti.

Kad vidurius duodi nelabai gerai gi ten tolimesnis uzkratas gali buti tiem patiem triusiam,tirai tikrai jei netiki pasiklausk biologo

Nesupratau tavo pasakymo (tolimesnis uzkratas gali buti tiem patiem triusiam) taigi jie jau papjauti. O tie kurie dar gyvi prie suns neprieina.

užtai per šuns išmatas viskas visur pasiskleidžia...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad vidurius duodi nelabai gerai gi ten tolimesnis uzkratas gali buti tiem patiem triusiam,tirai tikrai jei netiki pasiklausk biologo Nesupratau tavo pasakymo (tolimesnis uzkratas gali buti tiem patiem triusiam) taigi jie jau papjauti. O tie kurie dar gyvi prie suns neprieina.

užtai per šuns išmatas viskas visur pasiskleidžia...

kaip per tas suns ismatas viskas visur pasiskleis :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad vidurius duodi nelabai gerai gi ten tolimesnis uzkratas gali buti tiem patiem triusiam,tirai tikrai jei netiki pasiklausk biologo
Nesupratau tavo pasakymo (tolimesnis uzkratas gali buti tiem patiem triusiam) taigi jie jau papjauti. O tie kurie dar gyvi prie suns neprieina.

užtai per šuns išmatas viskas visur pasiskleidžia...

kaip per tas suns ismatas viskas visur pasiskleis :icon-question:

Manau, kad pasiskleidžia ivairiapusio pasiskleidimo būdu. :D Kur šuo laksto ten ir pasiskleidžia. Jei jo neišleisi laiku į lauką gali kartais ir kambaryje pasiskleisti. :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...