Jump to content

jumz galimybes


DRAGOON

Recommended Posts

Jo vat man su 5korpusu ir didesniu tratkt. teko arti ... net kelmus ant plugo teko perstatinet ...  bet vistiek norint grazaus arimo reikedavo su hidraulu pazaisti ...budavo tokie zaliu remu hidrofikuoti prikabinami plugai tie graziai ardavo

Va va ir man tas pats budavo -viksruociai ant virsaus vaziuoja  o ratiniai viena rata vaga leisti reikedavo tai tie kai isnisdavo vaga man buksuodavo tai po to jie turejo mazinti gyli ..bet po to pripranti pareguliuoji ir eina gerai privaziuoji koki kalniuka truputi sukeli ir vel pirmyn .. siaip tie plugai buvo pritaikyti ant virsaus vaziuoti norint padaryti kad vaga vaziuotu reikedavo plugo kelmus perdaryti nes reguliavimo trauke mazai budavo.

Augi, kartais ne su "krokodilu Gena" tampei? :) tie plūgai numatyti, kad ariant važiuot šalia vagos, tai pirmas korpusas gerokai išneštas į šoną, panašiai su lyg rato išroniu kraštu gaunasi, o jei nuslysti į vagą, tada jau pirmu korpusu ariasi jau suarta žemė :) tas žaidimas su hidrauliu jau kaip ir būtinas, nes kaip ir nėr kitos išeities, jėginio/pozicinio reguliatoriaus tai nėr :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...