Jump to content

Kas geriau - savaeigė šienapjovė ar prikabinama prie traktri


Jaunius

Recommended Posts

mes turim tarup 307 2,80m prikabinama as ja patenkintas :)

buvau ant 2 stambiu akmenu uzsokes pirman tai biski linko tai pajemiau

dvi kuvaldas ir atitiesinau, o ant antro tai net su visu disliu istrauke nuo senapjoves tai is varstu istrauke naujus varstus nupirkom ir toliau pjaunam

varstai tipo apsauga galvojau kad jau po senapjoves bet vel pjaunu :lol:

o apie savaeige tai daugiau klapato vaziaukle,variklis ir teip toliau :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na va, matot kiek daug skirtingų nuomonių :D:D:D na ka galiu pasakyt per sezona kazkur apie 60 - 70 ha nupjaut reikia. senesni ūkininkai yra įsitikinę senųjų savaeigių gerumu... o jaunesni link prikabinamų labiau linkę. ką gali pasakyt - laukai ne ypatingi... tenka po truputį tvarkytis apleistus laukus - tai sutinki visko: ir akmenu ir kelmu ir pan... ir gana nelygūs... dabar su pakabinama lenkiška dirbu, ja tikrai esu patenkintas, tačiau jos plotis itin mazas. todel norėčiau prie traktorius su 100 arkliuku prikabint. todėl ir mąstau kas geriau būtų... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na va, matot kiek daug skirtingų nuomonių :D:D:D na ka galiu pasakyt per sezona kazkur apie 60 - 70 ha nupjaut reikia. senesni ūkininkai yra įsitikinę senųjų savaeigių gerumu... o jaunesni link prikabinamų labiau linkę. ką gali pasakyt - laukai ne ypatingi... tenka po truputį tvarkytis apleistus laukus - tai sutinki visko: ir akmenu ir kelmu ir pan... ir gana nelygūs... dabar su pakabinama lenkiška dirbu, ja tikrai esu patenkintas, tačiau jos plotis itin mazas. todel norėčiau prie traktorius su 100 arkliuku prikabint. todėl ir mąstau kas geriau būtų... :D

tik prikabinama imk,kokia 3m pasiimsi ir tikrai nesigailesi :icon-wink: pats virs 100ha per metus nupjaunu,tai nera geriau,ir susisukt gali staigiau ir viska. aisku savaieige yra savaeige,nasumas didesnis,manevravimas taipogi,bet ar verta turet islaikymui dar viena varikli papildomai. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...