Jump to content

Case- IH 1056 xl


kazkass

Recommended Posts

  • Atsakymai 64
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Yra buvę keli tokie. 88 ir 90 m

Originalai būna be turbo, tai mažoka ag. Bet čia jau pagal poreikius. Su turbo smagesni.Kiek teko susidurti, sparnai galiniai būna smarkiai aprūdiję. Danijoje nėra labai vertinamas būtent šis modelis. Buvo pakliuvę ir su metančiais bėgiais. 2 tokie egzemplioriai buvo, kuriems metė pagreitintas visas pavaras(ant zuikio). Tai nedrįsau pirkti, kad ir pigiau.Bet aš nežinau, ar tai liga šio modelio.Kas dal nelabai patiko- lėtoki. Nežinau, kiek jie ten tiksliai traukia, bet manau vargu ar 30 km/h paima.

O šiaip- traktorius, kaip traktorius. Bet aš sau tokio nepirkčiau. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra buvę keli tokie. 88 ir 90 m

Originalai būna be turbo, tai mažoka ag. Bet čia jau pagal poreikius. Su turbo smagesni.Kiek teko susidurti, sparnai galiniai būna smarkiai aprūdiję. Danijoje nėra labai vertinamas būtent šis modelis. Buvo pakliuvę ir su metančiais bėgiais. 2 tokie egzemplioriai buvo, kuriems metė pagreitintas visas pavaras(ant zuikio). Tai nedrįsau pirkti, kad ir pigiau.Bet aš nežinau, ar tai liga šio modelio.Kas dal nelabai patiko- lėtoki. Nežinau, kiek jie ten tiksliai traukia, bet manau vargu ar 30 km/h paima.

O šiaip- traktorius, kaip traktorius. Bet aš sau tokio nepirkčiau. ;)

mmm, mat kaip. O tai eina kaip nors pazet ar meta begius tusciam traktoriui ? Siap viena toki panasu apsizejau is kaisiadoriu, tai atiduoda uz 26000litoku 87m. 1056 xl , ar vertas savo kainos? Mat reiktu patogaus traktoriaus ant arimo, nes su bielkiu ar pusaantriniu greit "atmusa". O maz ka pats galetum pasiulit iki 35000k lt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

senesnio modelio anas... Pro tarpine tepalas bėga... Daugiau nepamenu... :D

Hmmm.... JOHN DEERE 3040 su turbo, naujais ratais už 35000 lt galima būtų atiduot. ;)

Tai tu ta is kaisiadoriu mates? Siap kiek skambinom sake, kad kazkoks siurbliukas sugedes ( uz 40 lt), tai neuzsiveda, tai net nebevaziavom. O butu imanoma pamatyt to dzionio foto ? ar yra pniaumatine sedyne?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O, tai neblogai,bet siuliau tevui zaliukus jam kazko nepatinka, kaip ir MF, tai lieka tik case,Fendt :D, fordai :( Beje buvom apzet siandien to Case is kaisiadoriu. Tevui patiko, man nezinau, gal tik baika del komforto, siap patogus, bet apleistas, reiks tvarkyt. Kaip minejai leidzia tarpine ir kazkuri galine padanga guzuota, daugiau kaip ir baika. Dar rankpingiu nedavem, bet galvojam...

P.s Gal butum toks geras ir parasytum i pm, jei viesai nenori rasyt, maz ka daugiau pastebejai tam traktoriui blogo, visgi tu profas ;) O mes megejai tam reikale. Aciu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...