Jump to content

flankeris

Nariai
 • Pranešimai

  95
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie flankeris

 • Rangas
  Narys

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • miestas
  Lietuva

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Taip taip,stengsimės nukreivint taip,kad kompensuotusi.Supjovė tiksliai,kolkas didelio vargo nėra.Jau priekinis balkiukas suvirintas.Eisim žiūrėt ką čia toliau nuveikt:
 2. Detalės jau išpjautos,pradedam rankiot.Pradžioj tik be suvirinimo.Žiūrim ar kas nenukreivinta:
 3. Kadangi motoblokas transformuosis į mažą traktorių,pajungti aktyvinei frezai prie darbinio veleno bus reikalingas lankstus adapteris. Vėl vaizdas ant ekrano koks jis maždaug turėtų būti: Ten tie žali tai guoliai UCFL205.
 4. Tokį patį,tik kiek mažesnį darome ir priekiui.Visos reikiamos dalys:
 5. Galinės dalies pakėlimo mechanimas baigtas.Traukės prijungimui iš karto padariau keletą skylių,nes neaišku kuri bus labiausiai tinkama.
 6. Kol išpjaus metalines detales,kažką galima daryt ir taip.Kadangi prikabinami padargai turės būti kilnojami,pradėjau gamint galinės dalies pakėlimo mechanizmą iš 50x50x5mm kampuočio.Konstrukcija ne mano sugalvota,nužiūrėjau taip sakant,tik matmenys jau pagal poreikį.
 7. Ant ekrano sulipdžiau priekinį balkį.Svarbu nepražvairint su aukščiais,lyginant su galu,nes kitaip priekis gali žiūrėt į dangų arba į žemę,o tai nepageidautina.Visos dalys 8mm.Ieškosim kas išpjaus.
 8. Vienas pastebėjimas-stebulės gana sunkios.Tai neblogai,nes visą priekį reikia daryti kuo sunkesnį,kad nereiktų dėti ant traktoriaus priekio papildomo svorio.Bandysim,jei matmenys leis,priekinio balkio supynes ir posūkių ašis padaryti ant tokių pačių stebulių.Taigi su ratais jų viso turėtų būti 5vnt.Tai jau neblogas svoris.
 9. Kažkokius ratus su stebulėm radau parduotuvėj.Pagal juos ir darysim visą priekį.
 10. Užtenka vaikščioti paskui tuos ratus,jie gali ir pavežti.Tam reikia dar dviejų ratų.Bandysim prikonstruoti. Pradžioj projektavimo darbai,kad nesigautų labai kreivas.
 11. flankeris

  Moto blokai

  Motor sic ir turiu.Dabar perdarinėju jį į mini traktorių.Procesas ilgas,užtruks dėl laiko trūkumo.Motor sic priskiriamas prie sunkiųjų kategorijos,viršyja 200kg.Pagalbininkas neblogas,priekaištų didelių kaip ir nėra.Jų visų minusas yra bėgių perjungimo metu džeržgiantis garsas greičių dėžėj.Bet tai sutvarkoma per kokias 3-4val.jei rankos vietoj.Informacijos kaip tai padaryti yra youtube.Jam reikalingų padargų galima gauti čia Lietuvoj.
 12. flankeris

  Moto blokai

  Čia kažkaip netyčia užklydau ir tą citatą reikia pakoreguot-jei esi durnas,tai turi būt drūtas.Pats turiu motobloką keli sezonai,apdirbu 10a,jokio vargo nematau,viskas priklauso,kaip suderini padargus.Ir ariu ir kultivuoju ir vagoju.bulves nukasu..Dar šiai vasarai diskinę šienapjovę manau spėt prikonstruot,bet čia jau bus apie 1ha,tai pėsčias paskui jį nevaikščiosiu,primontuosiu kažkokį ratą.
 13. Jei pjaut greitai,tai taip-grožis toli.Jei lėtai,tai prisikabint nelabai prie ko yra.Priklauso nuo kantrybės.Pas mane jos nelabai,tai kai kur pjaunu taip sau,ją ten pavyt.reiktų pabėgėt.Aišku,kai kur pasistengiu.Trumpai tariant čia yra tinginio vejapjovė kurmių išraustiem poligonam.
 14. Žolės jau priaugo,tai paleidau į darbą: https://youtu.be/D_RMqQykNJY Pastebėjimai-valdymas per kamerą,t.y.per TV juokas juokais,bet po pusvalandžio užmigau,teko mest tą teliką ir eit į lauką. Nulinis apsisukimas labai pagerino manevringumą.Gerai tarp medžių,krūmų ir kt.kliūčių,bet tiesioj linijoj reikia daugiau dirbt pulto svirtim,kad išlaikyt kryptį tiesiai.Palyginau su pernykščiu variantu,kai priekiniai ratai buvo nepasukami.Aukštoj žolėj neužspringsta,nes korpuse padaryta didelė išpjova žolės išmetimui.Išpjova uždengta skarda,video matosi iš galo.Bendras svoris jau čia nemažas,reikia nepamest atidumo,nes gali gaut rimtą traumą žioptelėjęs arba geriausiai neprisileist jos per arti.
 15. Tinklapis iš praeities,kainos dar litais.
×
×
 • Create New...