Jump to content

flankeris

Nariai
 • Pranešimai

  140
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie flankeris

 • Rangas
  Narys

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • miestas
  Lietuva

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kai nepadarai iš karto,tai prasideda kringelių sistemos.Stabdžių pedalas gavosi panašus į kringelį.Reikėjo išraityt taip,kad praeitų pro gazo pedalą ir kad kanopą ant abiejų netrukdomai būtų galima užkelt. Pedalo ašis: Galutinis vaizdas ir stabdžiai yra: Jokia spyruoklė nereikalinga.Pats hidraulinis stūmoklis atmeta pedalą atgal.
 2. Stabdžių suportą ir stūmoklį įkonstravau į vietas.Šlanga galėjo būti kokiais 2cm ilgesnė,bet nebuvo pasirinkimo.Arba 50cm,kaip šiuo atveju arba 1,1m.Ta metrinė tai tik į galą,bet gale nėra galimybių stabdžiams,teko rinktis 50cm.Dabar lieka sukonstruoti pedalo sistemą.Vietos labai nedaug,reiks pasispausti.
 3. Stebulė su disku vietoj atrodytų taip: Varžtus prie disko teko privirint,varžtų galvos nušlifuotos lygiai su disko paviršium.Tai dėl to,kad suportas kliūdavo už varžtų galvų.Iš stebulės pusės normaliai,nekliūna.
 4. Stabdžių diską tenka atitraukt nuo stebulės apie 20mm,nes ratlankis neturi išnešimo kaip automobiliuose.Kitaip stabdžių suportas neįsiprojektuoja.
 5. Darysim stabdžius.Jų nebuvo.Be stabdžių rieda gerai,bet eksploatacija parodė,kad jie reikalingi.Ypatingai bėgių perjungimo metu,nes čia bazė motoblokas.Bėgius perjungti galima tik stovint,jei kiek rieda,negerai greičių dėžei.Stabdžių sistema kažkoks kinietis.Daugmaž iš išvaizdos nužiūrėjau,kad turėtų gautis.Darysiu stabdomą vieną priekinį ratą. Stabdžių diskas irgi jau yra:
 6. Žolę pjaunu su šituo buldozeriu,didelio vargo nėra,labiau visur pralenda.Kažkur aprašinėjau šiam forume prieš keletą metų.Tik prieky perdariau ant vieno rato,mažiau žolę sutrypia prieš nupjaudamas.
 7. Diferencialas yra ir blokuotė yra.Stabdžius dar darysiu.Galvojau apsieisiu,bet pasirodo reikia.
 8. Nusipirkau skardos gabalą,gavosi kuzavas ir dar skardos liko Atkabini kablį ir pats išsiverčia.Rėmas 20x20x1,5mm kvadratas.
 9. Prikabinau ir išbandžiau.Susmeigus iki dugno traukia,bet labai sunkiai.Variklis pilnom apsukom.Nėr ką norėt,čia gi ne traktorius,o jo tik vaizdas.Reiks išimt porą smaigalių arba juos trumpint.Greičiausiai pastarasis variantas.Dabar smaigaliai 12cm.Patrumpinsiu iki 10cm.Taip nuimsim dalį apkrovos.
 10. Užbaigiau akėčias.Padžioviau nudažęs,kad katinas nelaipiotų,nes tas tai lipa visur.
 11. Dėkui.Jei kryžmes suės,reiks kažką konstruot.
 12. Pradėjau lengvą darbą prie tų visų pakabinamų gelžgalių.Akėčių gamyba
×
×
 • Create New...