Jump to content

flankeris

Nariai
 • Pranešimai

  85
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie flankeris

 • Rangas
  Narys

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • miestas
  Lietuva

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. flankeris

  Moto blokai

  Motor sic ir turiu.Dabar perdarinėju jį į mini traktorių.Procesas ilgas,užtruks dėl laiko trūkumo.Motor sic priskiriamas prie sunkiųjų kategorijos,viršyja 200kg.Pagalbininkas neblogas,priekaištų didelių kaip ir nėra.Jų visų minusas yra bėgių perjungimo metu džeržgiantis garsas greičių dėžėj.Bet tai sutvarkoma per kokias 3-4val.jei rankos vietoj.Informacijos kaip tai padaryti yra youtube.Jam reikalingų padargų galima gauti čia Lietuvoj.
 2. flankeris

  Moto blokai

  Čia kažkaip netyčia užklydau ir tą citatą reikia pakoreguot-jei esi durnas,tai turi būt drūtas.Pats turiu motobloką keli sezonai,apdirbu 10a,jokio vargo nematau,viskas priklauso,kaip suderini padargus.Ir ariu ir kultivuoju ir vagoju.bulves nukasu..Dar šiai vasarai diskinę šienapjovę manau spėt prikonstruot,bet čia jau bus apie 1ha,tai pėsčias paskui jį nevaikščiosiu,primontuosiu kažkokį ratą.
 3. flankeris

  RC vejapjovė

  Jei pjaut greitai,tai taip-grožis toli.Jei lėtai,tai prisikabint nelabai prie ko yra.Priklauso nuo kantrybės.Pas mane jos nelabai,tai kai kur pjaunu taip sau,ją ten pavyt.reiktų pabėgėt.Aišku,kai kur pasistengiu.Trumpai tariant čia yra tinginio vejapjovė kurmių išraustiem poligonam.
 4. flankeris

  RC vejapjovė

  Žolės jau priaugo,tai paleidau į darbą: https://youtu.be/D_RMqQykNJY Pastebėjimai-valdymas per kamerą,t.y.per TV juokas juokais,bet po pusvalandžio užmigau,teko mest tą teliką ir eit į lauką. Nulinis apsisukimas labai pagerino manevringumą.Gerai tarp medžių,krūmų ir kt.kliūčių,bet tiesioj linijoj reikia daugiau dirbt pulto svirtim,kad išlaikyt kryptį tiesiai.Palyginau su pernykščiu variantu,kai priekiniai ratai buvo nepasukami.Aukštoj žolėj neužspringsta,nes korpuse padaryta didelė išpjova žolės išmetimui.Išpjova uždengta skarda,video matosi iš galo.Bendras svoris jau čia nemažas,reikia nepamest atidumo,nes gali gaut rimtą traumą žioptelėjęs arba geriausiai neprisileist jos per arti.
 5. flankeris

  RC vejapjovė

  Tinklapis iš praeities,kainos dar litais.
 6. flankeris

  RC vejapjovė

  Ratai tai čia specialiai kurmių trasoms spaudyt daugiau :)Užkniso.Būna pagauni,nuneši į mišką kokį puskilometrį ir paleidi.Bet toks vaizdas,kad sugrįžta atgal ir dar chebros prisiveda.
 7. flankeris

  RC vejapjovė

  Krėslas bus namie,prisiruošiau uždėt kamerą pagaliau.
 8. flankeris

  RC vejapjovė

  Beveik baigta.Tik nėr ką pjaut,žolės dar nėra. Video
 9. flankeris

  RC vejapjovė

  Na taip.Bet čia ne pabaiga.Pabandymui.Dar ir prie vikšrų grįšiu.Yra idėjų,kaip tai patikimai padaryt.Bet čia bus 2018m.Šiam sezonui jau laiko tam neužteks.
 10. flankeris

  RC vejapjovė

  Priekinė važiuoklė bus nulinio apsisukimo ar kaip ten tas zero turn tiksliai išsiverčia į LT.Gali būti,kad tai sukomplikuos padėtį,nes yra įtarimas,kad reiks daugiau dirbt vairais.Pabandysim.Jei užknis, perdarysim.
 11. flankeris

  RC vejapjovė

  Kad padidint generatoriaus apsisukimus rastas sprendimas.Paimtas standartinis skriemulys SPZ106 ir pratekintas,kad centre tilptų originalus peilio adapteris.Matosi fotkėj. Paskaičiavus gavosi,kad prie variklio 3000 aps./min,generatorius suksis apie 7000.Realiai pamatuosim kai viskas bus surinkta.
 12. flankeris

  RC vejapjovė

  Prasinešiau su testeriu pro tą išlukštentą generatoriaus krovimo relę,gavau tokį vaizdą: Pagal šitą piešinį jau aišku kaip ji veikia ir ką pakeisti,kad sukelt įtampą.Įtampą galima padaryt ir pareguliuojamą.Kas turi supratimą kas čia yra,tai nesunkiai susigaudys.Gal kam pravers.Pvz.čia nesunkiai galima padayt pareguliavimą diapazone 13-14,5V.
 13. flankeris

  RC vejapjovė

  Suskaičiuot visą laiką kiek trunka surinkt,sudėtinga.Parsisiųst elektronikos komponentus trunka ne vieną mėnesį,čia daugiausiai laiko ir sugaištama.Viską turint,kelios dienos ir surinkta,dar kokia dienelė programinėm kliurkom sugaudyt,kad suktų kur reikia,pirmyn atgal kaip priklauso,radijo ryšį sutvarkyt.Kad ir kaip besistengtum,surinkus neveikia taip kaip norisi.Bet čia nieko nuostabaus,jei būtų gerai iš kart,tai kažkas negerai Savikaina-nėra atsakymo.Kada nors suskaičiuosiu,dar nebandžiau.
 14. flankeris

  RC vejapjovė

  Yra,bet kainos prasilenkia su sveiku protu,kad ir naudotų.Apsukas per skriemulius sukelt neproblema.Čia jau anksčiau kolega pasiūlė sprendimą.14V pilni šiukšlynai,niekas ten jų neperka greičiausiai.
 15. flankeris

  RC vejapjovė

  Šiek tiek pakeitimų bus ir elektros dalyje.Generatoriaus įtampą darysim stabilizuotą(anksčiau nebuvo).Tikslas-akumuliatoriai naudojami starteriui bus kraunami darbo metu.Nereikės jų išiminėti ir pakrovinėti,nors tas būdavo nedažnai,bet tekdavo.Dabar bus patogiau-įdėjai ir pamiršai.Taigi generatorius bus automobilinis.Lengviau gauti 14V,teko jį ir rinktis,bet reikia 28V.Teks iš 12V daryt 28V.Įtampos skirtumas didelis,t.y.dvigubai.Teoriškai galima,praktiškai-žiūrėsim kas gausis.Esmė tame,kad teks kažką pakeisti pačioj krovimo relėj.Trumpai šnekant,ją reikia išlukštent.Tinka tam ne visos.Radau tokią kuri tinka.Išlukštentos vaizdas toks: Lieka išsiaiškint kas čia per stebuklas.Komponentų nedaug.Turėtų pavykt.Kitaip tariant viltis kvailių... toliau žinot patys
×