Jump to content

Saulius222

Nariai
 • Pranešimai

  43
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Saulius222

 • Rangas
  Narys

Kontaktai

 • Interneto puslapis
  http://kiemopauksciai.lt/index.php

Miestas

 • miestas
  Ignalina
 1. Saulius222

  Tinklas avims ir impulsų generatorius jiems

  Reiks pabandyti, o kaip šitą kabelį pajungti, ar tik vudurinį varinį jungti prie piemens, ar abu vidurinį ir viršutinį, kur daug smulkių laidelių susukti kartu, kaip vieną laidą?
 2. Saulius222

  Tinklas avims ir impulsų generatorius jiems

  Sveiki, koki kabeli naudojate el piemens sujungimui? Kai reikia nuvesti didesni atstuma nuo piemens iki lauko? Kai reikia kišti po žeme, nes kerta kelia?
 3. Saulius222

  Žemės nuoma, kaina, mokesčiai

  Gal kas galite įkelti žemės panaudos sutarti? Nepavyksta man jos rasti.
 4. Saulius222

  Žemės nuoma, kaina, mokesčiai

  Sveiki, norėjau paklausti. Aš esu dviejų sklypų bendrasavininkas, su dar trimis žmonėmis, jeigu aš noriu naudotis tais sklypais, juos deklaruoti, privalau sudaryti nuomos arba panaudos sutartis, su kitais bendrasavininkais? Ačiū
 5. Saulius222

  Tinklas avims ir impulsų generatorius jiems

  Mačiau skelbimus, kaina tikrai patraukli ir aprašymai piemenų gražus, tačiau šiame forume radau visa tema apie jo peimenis ir pasiskaičius šią tema kažkaip nekyla ranka iš jo pirkti, nes gana nemažai yra nekokių atsiliepimų.
 6. Saulius222

  Tinklas avims ir impulsų generatorius jiems

  Sveiki, gal galit rekomenduot kur galima įsigyti elektrinį piemenį (impulsų generatorių)? domintų nuo 6j iki 10j, Niekur daugiau nerandu, tik Avenoje, nejaugi tik viena Avena jais prekiauna ? Gal žinot pigesnių varijantų?
 7. Saulius222

  Elektrinis piemuo - ožkoms

  Pas mane ožkos ganosi kartu su avimis, buvau aptvėręs stacionariu aptvaru, ožkos pradėjo lysti pro apačia, tada nupirkau 10j impulsu generatoriu ištiesiau el piemens viena šniūra ties apačia 50cm nuo žemės ir baigės landžiojimai. Dabar aptverta aptverta apie 1,5h vien piemeniu vienu šniūru nuo žemės 50cm, tas 1,5h padalinta į kelis mažesnius gabaliukus ir niekur jos nelenda nei į kitus plotus, nei už ploto ribų, aišku kaimynų daržų šalia nėra
 8. Saulius222

  ozku auginimas,serimas,gydimas

  aš tai šeriu, kaip avims cielas, nemaltas avižas ir viskas ok, tiek mažiukams tiek suaugusiems.
 9. Saulius222

  Avių liga

  Perskaičiau ir šita visą temą ir tą apie nagus ir kanopas, bet nieko panašaus neaptikau. Gal žinot kaip tas skystis vadinasi? Dar bandysiu vario sulfate pamirkyti kojas.
 10. Saulius222

  Avių liga

  Gal kas žinot? Atsivežiau vakar dvi naujas avis, dar prieš jas imdamas apžiūrėjau, nagus biški pakrapščiau, bet nieko įtartino nepastebėjau, tik kad buvo mėšlini ir gana nemaži. Atsivežęs į namus atskyriau į karantiną ir pradėjau tvarkyti nagus, gerai iškrapštęs visą mėšlą ir patrumpinęs, pas viena avį galinėje kojoje pade per abi puses radau tokia gelsva košę ir kvapas yra nekoks. Gal kam teko susidurti ar šiaip žinot, kas čia per liga ir kaip ją gydyti? Ačiū
 11. Saulius222

  Avių parazitai

  Jo, tikriausiai šitie ir bus, tikiuosi pavyks juos išnaikinti. Suleidau avims Intermectin ir kiek radau nurinkau juos nuo aviu, šiandien tik du pavyko rasti, tik dar neaišku, kaip bus su kiaušinėliais ar ten yra jų kur padėtų?
 12. Saulius222

  Avių parazitai

  Nufotografavau ta parazitą tik nelabai aiškiai matosi, geriau nepavyksta pritraukti, gal pavyks ką nors įžvelgti. Jie nebūna taip prilipę kaip erkės, tik įsikanda ir siurbe kraują, ropinėja po visa avies kūną, daugiausiai buvo pilvo ir nugaros srityje.
 13. Saulius222

  Avių parazitai

  Ne, ne erkės, panašumo yra tačiau čia didesni, aiškiai matosi prikibę prie avies kūno ir siurbia kraują, viena sutryniau tai pasimatė, kad kraujo prisisiurbęs buvo, gal blakės kokios? Suleidau avims Intermectin, tik nežinau ar šitiems suveiks.
 14. Saulius222

  Avių parazitai

  Sveiki, gal kam teko susidurti? Atsivežiau 3 naujas avis, nukirpau ir nukirpęs pastebėjau, kad pas avis yra kažkokių vabaliukų kurie kaip supratau siurbia kraują, pas dvi nedaug, o pas trečią tai nemažai. Klausimas būtų toks, kas čia tokie ir kaip juos išnaikinti?
 15. Saulius222

  Triušių auginimas

  Jau laikas atskirinėti, pateles nuo patinų geriau atskirai laikyti, man kur, kas gerai matosi 1,5 mėn, atidžiau įsižiūrėkit, pamatysit skirtumus, gali būti tiesiog daug vienos lyties.
×