sekmadienį per tv rodė vieną ūkininką nuo pakruojo, bokštą džiovinimo reklamavo, ir rodė rapso laukus, tai kažkaip nelebai patenkintas pasėliu, sėta kiek supratau su sumo, kame problema, kaip tu manai
įdomiai taip gaunasi, lygtai tą kastuvą pirmą kart pasiėmei. Kastuvas tas pats tik mūsų supratimas skiriasi, kas buvo prieš 5 metus, kas yra dabar ir ką matysim po 5 metų.
Gėda skaityt Jūsų nuomones apie V. Feizos straipsnį. Žmogus daug metų dirbantis toje srityje kaip ne kaip kažką supranta daugiau už kiekvieną iš mūsų. Tie mūsų pasisakymai parodo kokio žemo išprusimo esam. Vietoj normalios diskusijos mes apdrabstom purvais ir jaučiamės teisūs. Jis neliepia daryt taip kaip jis mano. Papraščiausia bando paaiškint kai kurias gyvenimiškas tiesas, kas tinka Varėnos smėlynams nelabai tinka Pasvalio moliams. Pateikia statistika. Bet ar mes girdim?
Laikas geriausias tiesų aiškintojas, tad pakentėkim.
asmeniškai naudoju pasvalio agrodylerio, reikėtu žiurėt i darbine dalį rotorių . Kokie galai? turi būt šaukštelio formos. Daug ukrainiečių gamintojų privirina armatura ir tipo turi dirbt, bet taip nėra.
kažkaip jūs į viską žiūrit sudėtingai. Nesistenkit burt kviečių likimo iš kavos tirščių. Nei vienas iš čia esančių nežino koks bus ruduo ir žiema, todėl lieka tikimybių teorija, na o ji ne visada būna tokia kokios mes tikimės. Galime, kai šiemet daryt viską palei geras rekomendacijas ir dabar matyt apgailėtiną vaizdelį, o pernai galėjai taikyt bet kokią technologiją ir rekordiniai derliai. Tai yra mūsų visų mama -GAMTA. Todėl norint su mama nesipykt reikia prie jos bandyt prisitaikyt ir įjungiam loginį mąstymą. išdalinam riziką į tris- keturias dalis. Aš pradedu sėt rugsėjo 18 ir baigiu spalio 28. Aišku atitinkamai pasirenki veisles ir normas. Ir tada turėsit laukų įvairovę . Tiems ne simpatiškiems laukams labai padeda rotorinės akėčios. Čia truputis iš savų pastebėjimų.