Jump to content

Mtz generatorius


Recommended Posts

Ar jus nuo ampermetro y akuma stora laida jungiant, kad krautu akuma?

Bent aš prijungęs 6mm skerspjūvio laidu. Užtenka, nekaista. Plonu jungti nerekomenduoju, nes srovė nemaža teka, ypač jeigu uždėtas teisingas generatorius.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sveiki. Nuo ampermetro I akuma tiesiai nuvedate ar užtenka į Starterio pliusą nes laidas kaip ir ateina iki Starterio

1. Ampermetro minusine klema , jungi prie akumo pliuso (kur eina i starteri , ten i prijungsi) ; 2. Ampermetro pliusine klema jungi su generatoriaus pliusu (tiesioginis laidas) ; 3. Nuo ampermetro pliuso klemos paimi dar viena laida (tad ant pliusines klemos(ampermetro) , bus minimum du laidai) ir ant sito pajungi per saugikli visus vartotojus (uzvedimo spyneles pliusas , sviesos , ventiliatorius , kabinos apsvietimas , na visa ka turi ) . 4. Generatoriaus klema 'D' per signaline lempute sujungi su spyneles pliusu .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jungiklije , kaikuriuose buna varza , prie jos jungiami skydelio apsvietimas , ka netoks ryskus butu , lygtaiais  . Paimk i susijunk pazibincius ir skydelio apsvietima ant vieno laido , tada ir ieskok kame bedos po viena atjungdamas , ten tikrai apkrova neturetu but tokia ka kaitint jungikli . Cia koks traktorius , kur kaista jungiklis ,kiek voltu sistema kur su MAZ varikliu ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

24 voltai

Aisku . Poste #8 viskas tinka , kas su 12v  . Vadinama , 'provodke' pas Tave jau turbut nebeoriginali . Tiktu ir 24v , bet tada viska nuo generatoriaus iki lempuciu ir prietaisu , reiktu naudot taip pat 24v , tada viskas paprasciau . Mazai info kas pas Tavaji traktora konkreciai sudeta i kaip pajungta , turbut tik starteris bus 24v ? Gal but Tau tiktu toks pajungimas , kas raudonu kvadratu apibrezta - mano kuryba , rodos kad taip galetu veikt :)   post-9150-0-11687600-1424522566_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane viskas sudėta 24 v. Bet nepatinka man krovimas , ampermetro rodiklį šokinėja akumuliatorių nedakrauna , reikia stengtis ne užgesinti darbo dienoj nes iškrauna juos . Akumai nauji 2 po 150A . Tas pats ir Mtz 82 Akumas 180A starteris 4kw. užkurus nerodo krovimo nors sunkiai užsikuria .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane viskas sudėta 24 v. Bet nepatinka man krovimas , ampermetro rodiklį šokinėja akumuliatorių nedakrauna , reikia stengtis ne užgesinti darbo dienoj nes iškrauna juos . Akumai nauji 2 po 150A . Tas pats ir Mtz 82 Akumas 180A starteris 4kw. užkurus nerodo krovimo nors sunkiai užsikuria .

Dažnos klaidos būna pataupymas ant kabelių ir masinio gero kontakto nebuvimas . Kad sunkiai suka dar nereiškia , kad akumas ar generatorius blogas . Pasukęs pačiupinėk , ar nešyla kabeliai , sujungimai , masinis , klemos .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dažnos klaidos būna pataupymas ant kabelių ir masinio gero kontakto nebuvimas . Kad sunkiai suka dar nereiškia , kad akumas ar generatorius blogas . Pasukęs pačiupinėk , ar nešyla kabeliai , sujungimai , masinis , klemos .

cia tai teisybe, pats pries pora metu keiciau laidus 82 mtzokui, buvo gryni puliniai, vos sukdavo, uzdejau vientisa gera  +  laida ir net nepatikejau kaip sukti pradejo tie patys akumai  :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Minimalus skerspjūvis turėtų būti 25 mm2. Aš esu sudėjęs 75 mm2 ( nes tik tokį turėjau). Antgalius reikia užspausti spec. replėmis, o ne plaktuku, ir esant reikalui dar prilituoti. Tada viskas būva gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...