Jump to content

New holland 5980


Kazius112

Recommended Posts

  • Atsakymai 72
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

  • po 3 savaičių...

Na va isbandziau as ir saviski jau kaip reikalas tai nzn nelabai as likau patenkintas tuo dirziniu seip viskas veikia gerai ir kompa sutvarkem ir viska visa automatika dirba be priekaistu tik va del to spaudimo nezinau nu spaudima pasidariau ant 2000 vaziuoju is po leto sukom tokas pusiau kiaupienes pusiau smilgas tai nzn nu rulis jyg ir grazus pasidaro sunkus kampuotas viska bet kai apvynioji tai toks kiausinis palieka su fraontalu keli tai toks minkstokas atrodo nezinau ir dar tas tinkliuko padavimo mechanizmas kazkos pizdavotas is pradziu tai isvis nekirpo tinklo bet db peilius pagalandom lyg ir nieko bet vo kartais to tinkliuko neistraukia i sonus i viduri suvaro arba i viena krasta ir gaunas toks kiausinis tada jau iskart o kartais grazei uzvynioja kaip turi but bet zodziu 1 vaizdas nekazkoks sale lauke kaimynas su clasu 46 su belarusu suko tai grazesni rulei gaunas ir kietesni lyg ir nu nzn nekoks ispudis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nezinau kad pas mane ir pradalges nestoros ir vaziuoju letai ir spaudima rodo 2000 bet tokie minksti gaunas nu dar didint spaudima bijau kad tie dirzai netruktu vistiek nenaujas nzn arba cia tas didelis dirziniu presu suspaudimas mitas arba pas mane kazkas blogai o gal tokiu kaiupieniu ir neina kietai suvaryt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 9 mėnesių...

Sveiki norejau paprasyt pagalbos kas turit presa toki new holand 5980 ar panasu reiktu kad tinkliuko padavimo mechanizma nufotkintume pas mane kazkaip netaip veikia kazko truksta kai peilius pagalandi kad butu kaip britvos tai dar nukerta pastovi 2 sav ir vel nekerta ziurinejau ten mechanizma jo tai turetu palei mane kazkaip kai peilis kerta uzstabdyt ta pati tinklelio rulona bet jis neuzstabdo kazkodel jau pastebejau kad vienos spyruokles truksta kazin gal dar ko truksta idomu butu paziuret ir gyvai gal kas i svecius pakviestu :D atsivesciau :beer::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki norejau paprasyt pagalbos kas turit presa toki new holand 5980 ar panasu reiktu kad tinkliuko padavimo mechanizma nufotkintume pas mane kazkaip netaip veikia kazko truksta kai peilius pagalandi kad butu kaip britvos tai dar nukerta pastovi 2 sav ir vel nekerta ziurinejau ten mechanizma jo tai turetu palei mane kazkaip kai peilis kerta uzstabdyt ta pati tinklelio rulona bet jis neuzstabdo kazkodel jau pastebejau kad vienos spyruokles truksta kazin gal dar ko truksta idomu butu paziuret ir gyvai gal kas i svecius pakviestu :D atsivesciau :beer::lol:

Pirmiausiai ar su peiliu prisukta dantyta juosta.pagal tavo rašymą jauciu kad ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo prisukta ta dantyta istisine o tarpe tarp to remo ir tos juostos yra 3 peilei tokie kaip obliuose. as studijavau ta mechanizma ten tai pagal mane kai peilis krinta kazkaip turi prispaust ta rulona uzstabdyt tuo momentu ir taip tikriausei lengviau nukirptu bet matyt kad nevieikia pas mane ar kas yr nesuprantu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo prisukta ta dantyta istisine o tarpe tarp to remo ir tos juostos yra 3 peilei tokie kaip obliuose. as studijavau ta mechanizma ten tai pagal mane kai peilis krinta kazkaip turi prispaust ta rulona uzstabdyt tuo momentu ir taip tikriausei lengviau nukirptu bet matyt kad nevieikia pas mane ar kas yr nesuprantu.

rulono uzstabdymas tai yra, bet jis stabdo tam kad rulonas isibegejes ir nukirtus tinkla is inercijos neprisuktu laisvo tinklo. nukirpti tau turi bet kokiu atveju, nes tas dantytas mechanizmas ikimba i tinkla ir turi nuplysti tinklo dalis ant uzsukto rulono.Tavo beda dantyta juosta turi buti tarp peiliu ir to mechanizmo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pala nelb supratau zodziu pas mane yra tas visas kirtimo mechanizmas ant jo uzsideda tie trys peilei o tada ta juosta dantyta ant virsaus ar netaip turi but? Nu kad nelabai kitaip galetu but nes peiliuose tai yra pailgos skyles kad galetu tie peilei pasislankioti isilgai o toje juostoje yra tik ketvirtainiskos skyles grynai tokios kaip tu specialiu varstu galvutes kad yra ketvirtainiskos tai nelabai ten kitaip uzdesi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pala nelb supratau zodziu pas mane yra tas visas kirtimo mechanizmas ant jo uzsideda tie trys peilei o tada ta juosta dantyta ant virsaus ar netaip turi but? Nu kad nelabai kitaip galetu but nes peiliuose tai yra pailgos skyles kad galetu tie peilei pasislankioti isilgai o toje juostoje yra tik ketvirtainiskos skyles grynai tokios kaip tu specialiu varstu galvutes kad yra ketvirtainiskos tai nelabai ten kitaip uzdesi

Po 2 sav. tiksliai paziuresiu kaip ten yra sudeta. Bet man dabar atrodo kad peiliai dedasi uz dandytos juostos ir peiliu nugalandinimas atkreiptas i traktoriaus pusę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Blemba tikrai buciau dekingas jai paziuretum arba net kokia nuotraukele padarytum nu as visai nesuprantu kame reples kad nekerpa to tinklo peilius du kart veziau ten kur galanda obliams peilius tai tikrai pagaland lygiai lygiai ir astriai kaip britvos buna kol dar naudoji ta presa diena is dienos kerpa kaip tik kokia pertraukele savaites tai ir nebekerpa jai nori vel vesk galast as jau zadejau ir ta dantyta juosta pagalast nes maciau kad ant class 46 ar kokio ten tai ir ta dantyta juosta pagalasta yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Blemba tikrai buciau dekingas jai paziuretum arba net kokia nuotraukele padarytum nu as visai nesuprantu kame reples kad nekerpa to tinklo peilius du kart veziau ten kur galanda obliams peilius tai tikrai pagaland lygiai lygiai ir astriai kaip britvos buna kol dar naudoji ta presa diena is dienos kerpa kaip tik kokia pertraukele savaites tai ir nebekerpa jai nori vel vesk galast as jau zadejau ir ta dantyta juosta pagalast nes maciau kad ant class 46 ar kokio ten tai ir ta dantyta juosta pagalasta yra.

tai ir man yra buve taip kad po pusę rulono apsuka, arba tik per viduri atrodo kad tinklelis i vieną pusę sutemptas.Ir po tinklo nukirtimo ant dantyto peilio lieka prisivėle nuo tinklo.Tai aš pagalandau peilius.Po to neprisiminiau kaip sudeti pelius su dantyta juosta.Tai atrodo dejau juostą už jos peilius. Po 2 sav. paziuresiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane irgi tas pats reta kuri rulona grazei apvinioja tai i viena puse sutraukia ta tinkla tai i kita as galvoju kad jai graziau nukirptu ta tinkla tai graziau ji ir uzviniotu an rulono nes galai lygus butu o dabar tas ta tinkla galima sakyt nenupjaunas o nulesia tai paskui kai paduoda ji tarp tu volu tai viena gala anksciau pagauna tai ir sutraukia i viena puse reiks ziuret kazka daryt kad graziau ta tinkla uzviniotu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
  • po 2 metų...
Prieš 3 valandų, Tomicas pranešimas:

Sveiki, 

Susiduriau su problema ruloninis presas New holland 648 labai sunkiai pradeda sukt ruloną. Meta šieną per diržus ant volų arba užkemša.  Vėliau kai jau rulona pradeda sukt viskas tvarkoj. Presuoju su MTZ. 

Gal kažkas susidurė su panašomis problemoms ir gali pagelbėti.

Gal per greitai vaziuoji pradedamas? vienas kietas New Holandistas  yra sakes,kad pristabdo pries pradedamas,kol ,,pagauna,o po to jau gazas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...