Jump to content

Žemdirbys

Nariai
 • Pranešimai

  257
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  2

Žemdirbys paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gruodžio 14 2015

Žemdirbys paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Žemdirbys

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 1988.01.06

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Vyras

Miestas

 • miestas
  Ukmergė

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Žemdirbys

  Lėkštiniai skutikai.

  Pirkau pavasarį diskinį pakabinamą agromasz bt40 su žiediniu volu. Tai kaip ir nieko. Sudaužiau vieną guoliavietę, bet pats kaltas, į didelį akmenį pataikiau. Nauja guoliavietė su guoliu apie 30 eur. Tik klaidą padariau, kad volui ėmiau valytuvus. Kai drėgniau neįmanoma dirbt, stabdo volą. Nuėmiau visiškai juos, tai darbas pasikeitė 100 proc. Nei kiša, nei stabdo volą. Nebent pervažiuoji balą, tada jau užklijuoja volą. Žodžiu, 400 eur veltui Pirkau Hegvitoj. Planavau Taurus, bet agromasz labiau patiko, nes lėkštės paverstos. Šiek tiek brangesnis už Taurus.
 2. Žemdirbys

  žieminių kviečių veislės

  Kokia veislė mažiausiai bijo užmirkimo? Turiu keletą laukų, kurie žiemą ir ankstyvą pavasarį užmirksta.
 3. Žemdirbys

  Horsch terrano fx&kockerling trio& dalbo dinco

  Aš kai domėjausi diskiniu, tai agrozaibininkai patys atkalbinėjo nuo Namyslo, nes ale nelaiko, lingės nelaiko ir pan. Keistai pasirodė, patys atstovauja ir sako kad š.., primygtinai siūlė ukrainietišką, bet kai nesugebėjo atsiųsti pasiūlymo, tai su jais daugiau ir nebendravom.
 4. Žemdirbys

  Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei

  Kažkokia mistika, visur mm skaičiuoja, pas mus net rasos neuždėjo...:-D
 5. Žemdirbys

  gal galit patarti del MASSEY FERGUSON kombaino 40

  Klausimas apie Cerea, bet principas turėtų būti kaip ir 40. Įjungus kopijavimą, palaipsniui sukelia vieną kederio pusę (taip kaip foto) ir nesvarbu ar kederis užkabintas ar ne. Gal kam taip buvo?
 6. Žemdirbys

  Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei

  Tarp Ukmergės ir Širvintų negavom nei lašo, nors debesų juodavo neblogai, bet gavosi kaip visad...
 7. Žemdirbys

  Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei

  Nei lašo.. Linksma..
 8. Žemdirbys

  žiemkenčių buklė

  Pirmadienį bus lygiai mėnuo kaip be lašo lietaus. Tokios salelės didėja ne dienom, bet valandom.. Ne kas laukia..
 9. Žemdirbys

  Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei

  Ukmergej kolkas nei lašo. Visi debesys pro šoną praeina..
 10. Galima, bet ir atstovas gal tik iš trečio ar ketvirto karto išsprendė manąją problemą. Nesutapo interesai, turbūt, kad išsiskyrė. Iš Agrarinių tekę pirkt keletą kartų, tai ten neteko nusvilt, barstytuvas išvis pirktas iš nuotraukų, atvežė geresnės būklės nei nuotraukose.
 11. Taip Krosnoj. Su Agarinėm nežinau ką turi bendro, man atrodo nelabai ką. Pliusas tas, kad nudažyta palyginus kokybiškai, jokių apipurškaliojimų aplink, ar "patiokų". Kai savo pirkau, tai pradžioj dar nebuvo parvežtas. Kelis kartus skambinau pasiklaust, ar neparvyko. Tikino , kad pirmas sąraše. Nu gerai, sulaukiau kol parvežė, iš vakaro pasiskambinau, sako dar nenukrautas, ryt gali važiuot apžiūrėt. Na rytojaus dieną, skambinu, kad jau išvažiuoju. Sako, matai tu nepirmas sąraše buvai, tai kaip ir nupirko jau. Na galvoju, rankpinigių jokių nevedžiau, tai normalu, kas pirmesnis - tas gudresnis. Sakau, tai nebevažiuoju tada ir tada pradėjo mykt, kad pirkėjai dar neturi pinigų, kad jis dabar kaip tik spausdina pasiūlymą bankui dėl paskolos ir kad pabus dar labai geras ir palauks pusdienį nespausdinęs. Eilinis "perekūpas" žodžiu. Nuvažiavus į aikštelę, atlėkė dar vieni ale pirkėjai Pats ponas pardavėjas atlėkė su džipu, greit užlėkė į kontorą ir net nesiteikė išlįst, ir apžiūrint traktorių reikėjo bendraut telefonu, nors sėdėjo už kelių žingsnių. Šiaip labai savotiška asmenybė.. Paskui atlėkė dar vieni pirkėjai. Psichologiškai kažkaip veikia tas Kai jau pamatė, kad nusprendžiau pirkti, visi kiti pirkėjai paslaptingai dingo kažkur. Žodžiu, vizualiai traktorius tikrai gražus buvo, aišku buvo vienur tepaliuko parasojimai, smulkmenos įvairios, valandos aišku suktos. Bet esmė, kad buvo sąmoningai paslėptas hidraulinio siurblio defektas, kuris kainavo papildomai dar apie 4k. Na pats kaltas, žodžiu .. Sutvarkius defektą, dabar dirba tvarkingai.
 12. Atrodo gražiai, bet apžiūrėt turi labai atidžiai. Pardavimo spektaklis dar prasideda telefonu, nekalbu jau kas būna aikštelėje. Aš buvau papuolęs su jais.
 13. Žemdirbys

  Už kiek perkate žemę?

  Galbūt, nesiginčiju. Mano atveju, kuolai buvo sukalti man nežinant, neva tik paskelbus vietiniam laikrašty. Normalus kaimynas gretimo sklypo, tai teisybės per daug ir neiškojau.
 14. Žemdirbys

  Už kiek perkate žemę?

  Normalūs matininkai informuoja visada asmeniškai. Šalia darė vieni šuliariai, tai nekvietė. Paklausus, kodėl nekvietė, sakė kad neprivalo, užtenka vietiniam lakrašty pranešt. Taip buvo bent prieš metus. O dėl anstolių, tai teko vasarą taip vieną sklypą pirkt. Su anstoliu susitariau, kad perku ir viskas, niekas niekam nesiuntė.
 15. Žemdirbys

  Kombaino pasirinkimas

  Vartotojo yra tikrai už dyką, o serviso ir detalių pirkau. Jei tikrai nerasi, galėsiu atsiųst.
×