Jump to content

Žemdirbys

Nariai
 • Pranešimai

  248
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  2

Žemdirbys paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gruodžio 14 2015

Žemdirbys paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Žemdirbys

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 1988.01.06

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Vyras

Miestas

 • miestas
  Ukmergė

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Enable
 1. Galima, bet ir atstovas gal tik iš trečio ar ketvirto karto išsprendė manąją problemą. Nesutapo interesai, turbūt, kad išsiskyrė. Iš Agrarinių tekę pirkt keletą kartų, tai ten neteko nusvilt, barstytuvas išvis pirktas iš nuotraukų, atvežė geresnės būklės nei nuotraukose.
 2. Taip Krosnoj. Su Agarinėm nežinau ką turi bendro, man atrodo nelabai ką. Pliusas tas, kad nudažyta palyginus kokybiškai, jokių apipurškaliojimų aplink, ar "patiokų". Kai savo pirkau, tai pradžioj dar nebuvo parvežtas. Kelis kartus skambinau pasiklaust, ar neparvyko. Tikino , kad pirmas sąraše. Nu gerai, sulaukiau kol parvežė, iš vakaro pasiskambinau, sako dar nenukrautas, ryt gali važiuot apžiūrėt. Na rytojaus dieną, skambinu, kad jau išvažiuoju. Sako, matai tu nepirmas sąraše buvai, tai kaip ir nupirko jau. Na galvoju, rankpinigių jokių nevedžiau, tai normalu, kas pirmesnis - tas gudresnis. Sakau, tai nebevažiuoju tada ir tada pradėjo mykt, kad pirkėjai dar neturi pinigų, kad jis dabar kaip tik spausdina pasiūlymą bankui dėl paskolos ir kad pabus dar labai geras ir palauks pusdienį nespausdinęs. Eilinis "perekūpas" žodžiu. Nuvažiavus į aikštelę, atlėkė dar vieni ale pirkėjai Pats ponas pardavėjas atlėkė su džipu, greit užlėkė į kontorą ir net nesiteikė išlįst, ir apžiūrint traktorių reikėjo bendraut telefonu, nors sėdėjo už kelių žingsnių. Šiaip labai savotiška asmenybė.. Paskui atlėkė dar vieni pirkėjai. Psichologiškai kažkaip veikia tas Kai jau pamatė, kad nusprendžiau pirkti, visi kiti pirkėjai paslaptingai dingo kažkur. Žodžiu, vizualiai traktorius tikrai gražus buvo, aišku buvo vienur tepaliuko parasojimai, smulkmenos įvairios, valandos aišku suktos. Bet esmė, kad buvo sąmoningai paslėptas hidraulinio siurblio defektas, kuris kainavo papildomai dar apie 4k. Na pats kaltas, žodžiu .. Sutvarkius defektą, dabar dirba tvarkingai.
 3. Atrodo gražiai, bet apžiūrėt turi labai atidžiai. Pardavimo spektaklis dar prasideda telefonu, nekalbu jau kas būna aikštelėje. Aš buvau papuolęs su jais.
 4. Žemdirbys

  Už kiek perkate žemę?

  Galbūt, nesiginčiju. Mano atveju, kuolai buvo sukalti man nežinant, neva tik paskelbus vietiniam laikrašty. Normalus kaimynas gretimo sklypo, tai teisybės per daug ir neiškojau.
 5. Žemdirbys

  Už kiek perkate žemę?

  Normalūs matininkai informuoja visada asmeniškai. Šalia darė vieni šuliariai, tai nekvietė. Paklausus, kodėl nekvietė, sakė kad neprivalo, užtenka vietiniam lakrašty pranešt. Taip buvo bent prieš metus. O dėl anstolių, tai teko vasarą taip vieną sklypą pirkt. Su anstoliu susitariau, kad perku ir viskas, niekas niekam nesiuntė.
 6. Žemdirbys

  Kombaino pasirinkimas

  Vartotojo yra tikrai už dyką, o serviso ir detalių pirkau. Jei tikrai nerasi, galėsiu atsiųst.
 7. Žemdirbys

  Lėkštiniai skutikai.

  Aš ir užsisakiau dabar 4m pakabinamą su žiediniu volu prie 215 AG. Iš pradžių bijojau, kad gal per daug normaliam darbui. Bet matau, kad pakabinamus visi gan lengvai tampo, tai gal bus ir man viskas gerai.
 8. Žemdirbys

  Jd 1085 lasa tepalas per variklio alsuokli

  Aha, ir per pačią javapjūtę ima ir užsilenkia. Prisiminus paskutinius sezonus, reikia būt labai dideliu optimistu, kad taip rizikuot. Iki sezono dar kelis kartus galima perinkti variklį ir rami galva.
 9. Žemdirbys

  Priekinio svorio gamyba

  Nusipirkau jau iš Svoritos paruoštą dėžę. Tie visi bakai, tai nežinau.., man turi ir estetiškai gerai atrodyti.
 10. Žemdirbys

  ZETOR 125

  Kai pradės kilti temperatūra, atsuk kamštį bakelio ir nusiorins.
 11. Žemdirbys

  gal galit patarti del MASSEY FERGUSON kombaino 40

  Cerea'ai tinka Claas reduktorius ir visos problemos išsisprendžia. Mano, kai pirkau, jau buvo pakeistas į Claasinį. Tvirtinimas viskas atitinka, nieko perdarynėti nereikia.
 12. Žemdirbys

  gal galit patarti del MASSEY FERGUSON kombaino 40

  Atsidarysi "smegenų" spintą ir pamatysi, koks valdymas. Jei rėlinis, tai stovės daug rėlių. Jei domins galėsiu pafotogafuot, kaip ten atrodo jis. Aš irgi ieškojau kokio lexiono, į šituos net nežiūrėjau, nes visur buvo tik neigiama info. Bet nieko normalaus neradus iš Claasų, į viską užsimerkiau ir nusipirkau, ir dabar nesigailiu. Svarbu rast neužvaikytą.
 13. Žemdirbys

  gal galit patarti del MASSEY FERGUSON kombaino 40

  Antrą sezoną kūliau su cerea, jokių problemų neiškilo. Kažkurioj temoj buvau pasidalinęs savo įspūdžiais, turėtum rast.
 14. Žemdirbys

  Žalos.

  Pasetems paseliams tai negalioja. Gali kreiptis tik dėl nenukultu javu ir nepasetu pudymu.
 15. Žemdirbys

  John Deere traktoriai

  O aš savo kailiu patyriau, kad spalva labai daug reiškia. Gamintojo buvo numatyta G12, o aš supyliau žalią antifrizą. Labai daug vargo turėjau, kol išvaliau sistemą.
×