Jump to content

Žemdirbys

Nariai
 • Pranešimai

  241
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  2

Žemdirbys paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gruodžio 14 2015

Žemdirbys paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Žemdirbys

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 1988.01.06

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Vyras

Miestas

 • miestas
  Ukmergė
 1. Jd 1085 lasa tepalas per variklio alsuokli

  Aha, ir per pačią javapjūtę ima ir užsilenkia. Prisiminus paskutinius sezonus, reikia būt labai dideliu optimistu, kad taip rizikuot. Iki sezono dar kelis kartus galima perinkti variklį ir rami galva.
 2. Priekinio svorio gamyba

  Nusipirkau jau iš Svoritos paruoštą dėžę. Tie visi bakai, tai nežinau.., man turi ir estetiškai gerai atrodyti.
 3. ZETOR 125

  Kai pradės kilti temperatūra, atsuk kamštį bakelio ir nusiorins.
 4. gal galit patarti del MASSEY FERGUSON kombaino 40

  Cerea'ai tinka Claas reduktorius ir visos problemos išsisprendžia. Mano, kai pirkau, jau buvo pakeistas į Claasinį. Tvirtinimas viskas atitinka, nieko perdarynėti nereikia.
 5. gal galit patarti del MASSEY FERGUSON kombaino 40

  Atsidarysi "smegenų" spintą ir pamatysi, koks valdymas. Jei rėlinis, tai stovės daug rėlių. Jei domins galėsiu pafotogafuot, kaip ten atrodo jis. Aš irgi ieškojau kokio lexiono, į šituos net nežiūrėjau, nes visur buvo tik neigiama info. Bet nieko normalaus neradus iš Claasų, į viską užsimerkiau ir nusipirkau, ir dabar nesigailiu. Svarbu rast neužvaikytą.
 6. gal galit patarti del MASSEY FERGUSON kombaino 40

  Antrą sezoną kūliau su cerea, jokių problemų neiškilo. Kažkurioj temoj buvau pasidalinęs savo įspūdžiais, turėtum rast.
 7. Žalos.

  Pasetems paseliams tai negalioja. Gali kreiptis tik dėl nenukultu javu ir nepasetu pudymu.
 8. John Deere traktoriai

  O aš savo kailiu patyriau, kad spalva labai daug reiškia. Gamintojo buvo numatyta G12, o aš supyliau žalią antifrizą. Labai daug vargo turėjau, kol išvaliau sistemą.
 9. Derliaus pardavimas, pridavimas

  "Kauno grūdai" iki šiandien buvau negavęs nei euro. Pirmos sąskaitos uždelstos turbūt apie dešimt dienų. Vakar paskambinau, šiandien viską jau pravedė. Pernai pravesdavo paskutinę dieną, užpernai maždaug po dviejų savaičių nuo pristatymo, situacija blogėja.. Balticagro irgi jau vėluoja, reiks ir ten jau ieškot..
 10. Priekinio svorio gamyba

  Reikalingas svoris žemės darbams. Galvoju nusipirkti jau pagamintą dėžę ir užpildyti betonu. Tik abejonės dėl pačio svorio. Traktorius Mf 8250 200AG 8700kg, taigi ar 1500 kg svoris ant priekinės pakabos nebūtų per daug šiam traktoriui ar visgi geriau imti mažesnį, sakykim 1100 kg?
 11. Dirvos idirbimo budai ir seja

  Apie sėją net minčių nėra, neįmanoma net žemės paruošti Šiandien pabandžiau įvažiuoti...
 12. ZETOR 125

  Aš irgi galvojau, kad dirzeliai, bet tai buvo vandens pompos galo pradžia
 13. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Liko bendrai 25 ha v. ir ž. kviečių, pupų 45ha, bet dar žalios. Grūdai sausi, bet visą savaitę negalima įvažiuoti. Pora metrų ir guli ant tilto. Taip šlapia nepamenu, kad būtų. Nesuartas dar nei vienas aras, nes neįmanoma. Kaimynystėje nepajudinta apie 200 ha kviečių, taip pat dėl sunkių sąlygų.
 14. PLŪGAI

  Aš irgi buvau kažkada užaręs, tai visus apskambinus, niekas neturėjo. Auridanoj patarė virinti juostą kokią tvirtesnę ir išgręžt skylę, kad varžtuku galėtum reguliuot tarp tų dantų. Visvien ta ausis ant ašies turėjo likti. Aš pernai po keturių metų atsiariau
 15. GEDIMAI

  Keičiau MF 8250 skydelyje lemputes ir sujudinau tachometro ir kuro rodykles, dabar nesamones rodo. Įmanoma sutvarkyti, ar ieškot naujo skydelio?
×