Jump to content

patarkit prasau :|


AgroZ

Recommended Posts

esu dar jaunas ir mokausi vidurineje , pabuvojes svedijoje prie zemes ukio juo susidomejau ir praejus truputi laiko pradejo tiesiog traukti prie zemes ukio .. zinau jis nera toks jau lengvas kaip man atrodo , taciau suprantu kad mokslu nereikia apleisti , taciau planuoju pabaiges univera sukurti savo uki.. mamai dar bijau sakyti del to manau ji manes nepalaikys nors gal ... prasau patarkit ka mano atveju daryti ? :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

esu dar jaunas ir mokausi vidurineje , pabuvojes svedijoje prie zemes ukio juo susidomejau ir praejus truputi laiko pradejo tiesiog traukti prie zemes ukio .. zinau jis nera toks jau lengvas kaip man atrodo , taciau suprantu kad mokslu nereikia apleisti , taciau planuoju pabaiges univera sukurti savo uki.. mamai dar bijau sakyti del to manau ji manes nepalaikys nors gal ... prasau patarkit ka mano atveju daryti ? :(

Kada prazilsi nesvarbu, svarbiausia kad darbas tau butu mielas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

na manau gyvenant mieste ir neturint nei zemes nei nieko tai beviltiska bet as tai gyvenu kaime turiu 9h zemes ir gyvuliu tai vistiek turiu didely upa ukininkauti ir plesti uky nors man 20m. ir mane palaiko tik mama nors ir ta dusauja,na bet ka as zinau kaip sakant esu kaimietuke nenoreciau gyventi mieste tai ka veikti kaime daugiau jei ne ukininkauti? :D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na manau gyvenant mieste ir neturint nei zemes nei nieko tai beviltiska bet as tai gyvenu kaime turiu 9h zemes ir gyvuliu tai vistiek turiu didely upa ukininkauti ir plesti uky nors man 20m. ir mane palaiko tik mama nors ir ta dusauja,na bet ka as zinau kaip sakant esu kaimietuke nenoreciau gyventi mieste tai ka veikti kaime daugiau jei ne ukininkauti? :D:D:D

kai sakant: jei ne grybai ir ne uogos.. :D

Jei potraukis yra tai gerai, bet vistiek pirmoj eilej mokykis ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

to ""Aloyzas"" aš galiu ir kitą pakišt, bet man irgi daug kas nepatinka kai kiti kiša savo nuomones :D:D:Dhttp://www.zum.lt/http://www.zum.lt/htt ... ww.zum.lt/

PVZ: "Minduksx" Protingai kalbėti sunku, o protingai tylėti dar sunkiau...

""Donatas"" http://www.ukininkas.lt - nemokami skelbimai ūkininkams.

http://www.sodyba-kaime.lt - kaimo turizmas

http://www.ozkos.lt - viskas apie ožkas

""Usurinis"" Rezultato nebuvimas irgi rezultatas.

""Mindaugass"" http://pirkis.lt/shop/EuroZona

www.burlinge.lt .............................................................

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as namie ukininko liga uzsikreciau, tevai jau norejo likviduoti ji, bet vien mano iniacetyva jis gyvuoja, gal paviks iki kitu metu isplest :)

nes as be ukio negaliu, daug kas sako baik ta specelibe va darba statybose parupina eina uzdirbt iki 2,5tukst i rankas, kaip tokiam kai pas mane uzkampi tai jau gerai, darbas prie vietos kaip sakant, bet manes tai netrauke, domina tik zemes ukis ir tehnika, jei zemiu negausiu iki 100ha isplest teks eit i koki servisa dirbt :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi manau kad jei turi galimybe, tai mauk toliau nuo to ukio, ypac jei jaunas, bo daug sveikatos reikes padet, o naudos kazin ar visad bus daug.

Kiek keistoka girdet tokia nuomone, kad va turim tiek ir tiek zemes, kaip mum apsimoka, kaip gerai, o kaip kitam (durnam?!) niekas neiseina ir neapsimoka. Tik man atrodo kad gal nevisur lygumos ir derlingos zemes, salygos skirtingos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nzn kaip kitiem bet man taip svieciasi, kad dar is to ukio iseitu normaliai uzdirbt nieko nesakau, dar pagalvociau, bet dabar atrodo lyg ir normaliai gyvenam su tevais bet kiek skolu :icon-mad as irgi cia tevam suokiau kad kaimas man viskas, nu is tikruju smagu kai smagu, bet kai pradejo protas dirbti tai pagalvojau o kam man cia kankintis, jaunas esu reikia dar daug vietu aplankyti daug zmoniu sutikti, o ne kaime smirsti, motina taip ir sake, augsi ir nuomone keisis, taip ir atsitiko... tegu eina tie zemgrobiai i ta kaima ar taip ar taip su tokiu pasaliniu poziuriu i kaima neimanoma gyvent jam

Jaunas dar esi greitas metytis , atrodo paciam kad kitur stebuklai. patarciau netiket visokiais sugryzusiais is uzsienio kabutese draugais. juk jie apart to kad bando pasikelt ir pasirodyt kokie jie kieti leisdami savo varganus svarus, pamirsta pasigirt kokia juoda duchu duona ten valge (As ne pries tuos kurie uzsidirba tokiu budu, tik kad nesikeltu be reikalo ir kad nekeltu tokiem kaip tu bereikalingu emociju).

Manau svarbiausia gyvenime: tiket tuo ka darai, dirbt sazinigai ir nesimetyti i visas puses vos tik kas kur pasako , kad ten ar ten geriau. nes numest uki numesi visada greitai , deja jo taip greit nesukursi.

Pagalvok apie ukininko darbo net ne darbo, o verslo privalumus: Niekas neknisa proto, pats sau seimininkas, dirbi kiek nori ir kada nori ir taip toliau ir panasiai. del skolu tai manau nei vienas ukis neisiplete be ju. jei netiki tai susirask darba samdoma keliem menesiams ir pamatysi ka reiskia sefas ant sprando. Dar sakyciau del ko neverta mest ukio ir eit samdomu tai kad samdomo alga kad ir kokia ji didele, bet ji labai jau ribota. sakykim kad ir mokytojas 1000-1500-2000 ir viskas lubos nu gal kada nors ir 3000lt. jokiam paprastam samdomam darbe neuzdirbsi tiek kiek galetum savo ukije.

tiek daug cia nerasyciau jei pazystamas Rutkiskietis nebutu sakes , kad rimti zmones esat ir stengetes. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as 15metu viena koja kaime kia KAM :D nieko gera neisėjo,nespėju normalei dirbti :icon-cry: taip kad pasakysiu,nori rezultato :icon-exclaim: dirbk viena darba rimtai :icon-cool: bet nesigailiu kad voiskei dirbau :icon-wink: daug pamacieu ir zmoniu pazinau,visa lietuva išmaišeu ir galiu dabar drasei palyginti kam lengva ukininkauti o kam tik kaimo turizma plėtoti :icon-wink: na o jai per sekancius tris metus nesigaus plestis ir technika atnaujinti,tada varysiu i tolimus reisus piniga kalti :icon-wink: kitos išeities prasigyventi ir nulipti nuo seno belaruso nematau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...