Jump to content

Mtz 80 orine blokiruote.


Recommended Posts

prieš 14 minutes , Pauliuza pranešimas:

O pamiršus laužo tiltą ar kaip? 

Kaip dvitiltis tai lauzosi arba atsiranda labai nekoks garsas kaip prabuksuoja blokiruote ijunkta seip viskas gerai kaip ipranti ir tai jos reikedavo kaip slapi metai budavo tik

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, WYCKA/ pranešimas:

Kaip dvitiltis tai lauzosi arba atsiranda labai nekoks garsas kaip prabuksuoja blokiruote ijunkta seip viskas gerai kaip ipranti ir tai jos reikedavo kaip slapi metai budavo t

Iš dalies taip bet girdėjau kad ariant visada geriau ijungt blokiruote kad ratai abu vienodai suktus ir vienoda apkrova gautų satelitai?

Ir dar klausimas koki kraną dejai, aš nusipirkau jau kamazo blokiruotes kraniuka. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 59 minutes , Pauliuza pranešimas:

Iš dalies taip bet girdėjau kad ariant visada geriau ijungt blokiruote kad ratai abu vienodai suktus ir vienoda apkrova gautų satelitai?

Ir dar klausimas koki kraną dejai, aš nusipirkau jau kamazo blokiruotes kraniuka. 

Koks kraniukas dar nepamenu bet ji uzsukus nuo blokavimo kameros oras iseina per padaryra skylute.O pas tave dvitiltis nes jai geros padangos tai blokuot nera ko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau ir as vientilciui pasidares orine,ispradziu dejau santechnini  triaigi 15 krana,ariant labai patogu,bet ne visuomet reike,tai kaip kolegos minejo tas sukinejimas nepatogus. Tada i padlagelius idejau zilo ar kamazo knopke(ligtais ji signalui ar uzgesinimui naudojama)va tada liuks,kada reik spust ir veike,o beto pas mane gale ratai 18.4r38 buvo tai sukabinimas pasaka,ypac pavasari su trasom,matai kur jau luoma ir gali klimti iskarto nuspaudei i pirmyn,gaila nebuvo kam nufilmuoti kaip lipa vientiltis su tokiais ratais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau ir as vientilciui pasidares orine,ispradziu dejau santechnini  triaigi 15 krana,ariant labai patogu,bet ne visuomet reike,tai kaip kolegos minejo tas sukinejimas nepatogus. Tada i padlagelius idejau zilo ar kamazo knopke(ligtais ji signalui ar uzgesinimui naudojama)va tada liuks,kada reik spust ir veike,o beto pas mane gale ratai 18.4r38 buvo tai sukabinimas pasaka,ypac pavasari su trasom,matai kur jau luoma ir gali klimti iskarto nuspaudei i pirmyn,gaila nebuvo kam nufilmuoti kaip lipa vientiltis su tokiais ratais. Tas kompresoreus garsas girdis kaskiek todel planuose buvo deti nuo eksportinio 50 prie dezes,jie tyleu dyrba,bet taip ir nebeuzdejau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, vygantas1974 pranešimas:

Buvau ir as vientilciui pasidares orine,ispradziu dejau santechnini  triaigi 15 krana,ariant labai patogu,bet ne visuomet reike,tai kaip kolegos minejo tas sukinejimas nepatogus. Tada i padlagelius idejau zilo ar kamazo knopke(ligtais ji signalui ar uzgesinimui naudojama)va tada liuks,kada reik spust ir veike,o beto pas mane gale ratai 18.4r38 buvo tai sukabinimas pasaka,ypac pavasari su trasom,matai kur jau luoma ir gali klimti iskarto nuspaudei i pirmyn,gaila nebuvo kam nufilmuoti kaip lipa vientiltis su tokiais ratais. Tas kompresoreus garsas girdis kaskiek todel planuose buvo deti nuo eksportinio 50 prie dezes,jie tyleu dyrba,bet taip ir nebeuzdejau.

Bet jai sistema sąndari manau balioną užsipumpavus to oro tikrai užtektų kokiom 2-3 valandom sočiai paskui vėl įjungei užsipumpavai ir leki jai nenori kad barbetu kompresorius kaip manai? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nebandziau taip,seip tai jungdavau kad jau tikrai matau ka reikes....Tarkim miske,ariant pasitaikydavo slapia,ir pavasari pirmu tresimu,tai tiek to triuksmo ir tebudavo.Didele ytaka tam dave gale platus ir auksti ratai,ner ko lygint su standartiniais kai reikejo ariant beveik pastoviai su blokatoriu nes jusdavos prabuksavimas,o kai sudejau 18.4r38 tai is karto pasikeite darbas,visa tai dar su Jumzu buvau išbandes,aisku tu tokiu neuzdesi nes tavo kabina mazoji,tau puikei tiktu 16.9r38 arba kaskas panasaus,turejau geru vakarietisku pardavime,išgraibe greitai,ir vaziavimas daug smagesnis,pusdavau 0.8-1 ne daugiau,tai kas bande vaziuot stebejosi,tas pats beleris o vaziavimas visai kitas. Cia isbandytas reikalas 100% tik gaila ne visi supranta.

20180316_131854.jpg.6bcfc5e6fe813824e0c12cb979541e3a.jpg.50345ac3b0a00b571a6d5e15a76b4095.jpg

post-10879-0-78847400-1458404308.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , vygantas1974 pranešimas:

Na nebandziau taip,seip tai jungdavau kad jau tikrai matau ka reikes....Tarkim miske,ariant pasitaikydavo slapia,ir pavasari pirmu tresimu,tai tiek to triuksmo ir tebudavo.Didele ytaka tam dave gale platus ir auksti ratai,ner ko lygint su standartiniais kai reikejo ariant beveik pastoviai su blokatoriu nes jusdavos prabuksavimas,o kai sudejau 18.4r38 tai is karto pasikeite darbas,visa tai dar su Jumzu buvau išbandes,aisku tu tokiu neuzdesi nes tavo kabina mazoji,tau puikei tiktu 16.9r38 arba kaskas panasaus,turejau geru vakarietisku pardavime,išgraibe greitai,ir vaziavimas daug smagesnis,pusdavau 0.8-1 ne daugiau,tai kas bande vaziuot stebejosi,tas pats beleris o vaziavimas visai kitas. Cia isbandytas reikalas 100% tik gaila ne visi supranta.

20180316_131854.jpg.6bcfc5e6fe813824e0c12cb979541e3a.jpg.50345ac3b0a00b571a6d5e15a76b4095.jpg

post-10879-0-78847400-1458404308.jpg

Dar labai gerai tokem kaip tavo maza kabina tinka 18.4r34

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, Pauliuza pranešimas:

Bet jai sistema sąndari manau balioną užsipumpavus to oro tikrai užtektų kokiom 2-3 valandom sočiai paskui vėl įjungei užsipumpavai ir leki jai nenori kad barbetu kompresorius kaip manai? :)

I blokavima paduodavau 6barus po kiek laiko dar padininau nes budavo brozda neblokuoja tai tas uzpumpavimas nepades greit baiksis efektas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, vygantas1974 pranešimas:

Dar labai gerai tokem kaip tavo maza kabina tinka 18.4r34

Na jo tokiu kad žymei geriau, na bandysiu ir aš pasijungt orine o tas kompresoriaus darbas manau nebus įtakos man vstk su ausinem dirbu. Antro tilto ne žadi dėti? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, Pauliuza pranešimas:

Na jo tokiu kad žymei geriau, na bandysiu ir aš pasijungt orine o tas kompresoriaus darbas manau nebus įtakos man vstk su ausinem dirbu. Antro tilto ne žadi dėti? :)

Tikrai nebuciau dejes,nepatinka man,bet cia jau kita tema,buvo apie tai diskutuojama sem forume ir daugiau neturiu noro veltis i sia beprasme diskusija nes beveik visiem atrodo kad priekinis varomas tyltas privalomas,be jo darbo neisivaizduoja ir tt....(nes man tai tik papildomi E)mano pazystamas sako; as ir kelije isisijungiu tipo stabileu vaziuoja:think:nieko as jam nebesakiau. O beto as ji jau pardaves.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...