Jump to content

Doon1500 "uzsidegimo" priezastys. . .


Edvis

Recommended Posts

Mano supratimu užsidegti gali nuo pelų patekimo ant kolektoriaus, tad būtinai turi būti variklis iš visų pusiu su skardom, taip pat nuo tepalo patekimo (plyšus, nusimovus, pradilus hidro šlangai ar vamzdžiui) ant kolektoriaus, netvarkingo išmetimo kamino, bei elektros instaliacijos, ypač kas susiję su starteriu. Laidams turi būti nepažeista izoliacija, kas sunkia įsivaizduojama, nes pelės labai jau mėgsta rusiškų laidų izoliaciją :) .

Kas įdomiausiai, užsitrumpinus starteriui nepadeda masės išjungėjas, jis tiesiog nebeatjungia srovės :icon-cry: .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš tai pasisakiusieji jau kaip ir viską suminėjo, bet pamiršot pridurti, kad taip pat svarbu turėti pakankamai gaisro gesinimo priemonių, nes vienam kolegai užsidegė kombainas , o gesintuvas buvo tik vienas ir tas pats mažas, kurį išpurškus ugnies numalšinti galutinai nepavyko. Daugiau nebuvo jokios gesinimo priemonės, taigi kol atvažiavo gaisrininkai tai pusė kombaino ir sudegė. Visa laimė, kad pavyko išgelbėti dar nenukultus javus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man asmeniškai dar teko girdėti jos dažnai sugenda Don1500 elektromagnetas kuris įtempineja pagrindinį diržą sukanti bugna.

Tipo pilnai nebepritraukia šis pradeda praboksuoti,kaista.Ko pasekoje žinom patys kas būna :D . . .

Nelabai tikiu. Pirmiausia elektronika pradės cypti, jei necypia pasistatai, kad rodytu būgno apsukas ir stebi kada mažėja. Jei elektronika neveikia iš balso eina suprasti, kada apsukos nukrenta. Na jei negirdi, tai greičiau užkiš būgną, nei užsidegs.

Gal aš ir neteisus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Priezasciu yra keletas,visos buvo paminetos,jusu demesiui keli sprendimo variantai.pirmiausiai reikia patikrinti starterio +laida ir ji iverti i papildoma sarva,ta pati reikia padaryti su zarnomis prijungtomis prie tepalo siurbliu(vairo,hidraulikos) hidraulikos paemimo zarnas patarciau pakeisti auksto slegio,reciau suskilineja,prasitrina.Ir butinai plauti variklio skyriu ,nuo tepalu dulkiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...