Jump to content

Bulvių kasamoji mini traktoriui


maikass

Recommended Posts

Turiu Akpil vienvagę bulviakasę jau 3 metai, jokių nusiskundimų. Sezono metu nukasu apie1,5- 2 ha. bulvių. Tik nepatinka, jos konstrukcija ,kad labai jau atviras pagrindinės pavaros varomasis krumpliaratis, seniau vadindavo "planetarke". Aš jį aplinkui uždegiau su polistirolo plokštėmis,priklijavau silikonu, kad ant krumpliaračio patektu ,kuo mažiau dulkių. Pas kitas lenkiškas kasamasias  irgi manau tas pats. Apie kitas lenkiškas vienvages bulvių kasamasias esu girdėjęs,kad silpnoka rėmo konstrukcija, bet tik  girdėjęs, perkant atkreipti dėmesį. Pas mane KUBOTA GL-25, bet tokias kasamasias puikiai velka traktoriukai ir su 18 AG.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-07-31 at 08:59, Seniunas pranešimas:

Turiu Akpil vienvagę bulviakasę jau 3 metai, jokių nusiskundimų. Sezono metu nukasu apie1,5- 2 ha. bulvių. Tik nepatinka, jos konstrukcija ,kad labai jau atviras pagrindinės pavaros varomasis krumpliaratis, seniau vadindavo "planetarke". Aš jį aplinkui uždegiau su polistirolo plokštėmis,priklijavau silikonu, kad ant krumpliaračio patektu ,kuo mažiau dulkių. Pas kitas lenkiškas kasamasias  irgi manau tas pats. Apie kitas lenkiškas vienvages bulvių kasamasias esu girdėjęs,kad silpnoka rėmo konstrukcija, bet tik  girdėjęs, perkant atkreipti dėmesį. Pas mane KUBOTA GL-25, bet tokias kasamasias puikiai velka traktoriukai ir su 18 AG.

O pas mane 15 AG traktorius vat ir svarstau ar pavilks

On 2017-07-30 at 20:54, maikass pranešimas:

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, kubota 22 pranešimas:

Pazystamas turejo nupirkes prie Mitsubisi 16ag tai nuo zemes truputi atkeldavo ir viskas. Gerai kad pardavejas sutiko atgal priimt. Dabar kratykline nusipirkes bet is kart nekase, reikejo truputi pakoreguot kad kastu. 

Kratikle tai turi omeny ta vibracine kasama? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
On ‎2017‎.‎07‎.‎30 at 14:00, maikass pranešimas:

Sveiki, kas turite kokias  vienvages bulviakases prie  mini traktorių? Pliusai minusai ? 

turiu prie MITSUBISI 155 traktoriuko ant rietų kabinu, bet reikia sausos žemės, šlapia žemė kimba ant norago ir nesiekia net kratyklių. Naudoju trečius metus, važiuoju pirmu bėgiu palėtintu ir apsukos mini, čiut juda. Plius kardano apsukos pačios mažiausios.  Reikės laukti kol žemė pradžius.

http://www.traktoriukai24.lt/lt/katalogas/padargai/1/bulviakase-1601

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...