Jump to content

AC/DC TIG


Renatas88

Recommended Posts

Atejo laikas atsinaujinti :) Gal kas jau rinkotes ? Kainos ivairios, bet ar verta moketi didelius pinigus? Ar verta ziureti Kinus? Pvz Jasic ?  Turi jie atnaujinta jasic tig 200p ac/dc mini digital. Gal kas bande ? Tuo paciu korpusu yra ir shermanas su mazesne kaina. Apie top brandus dar nekalbam nes jiems reike maziausiai 3k eur

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai manau, kad Jasic turi būti privalomas apsvarstymas, kaip vienas iš variantų. Kolega turi http://www.suvirink.lt/lt/tig-suvirinimo-aparatai/564-jasic-tig-180p-w211.html

Virina. Problema buvo su HF uždegimu, teko reguliuoti tarpelį tarp elektrodų, nes neuždegdavo. Po pareguliavimo viskas puiku. Asmeniškai man nepatinka, kad dirbant AC režimu, valymo dažnis užsikelia max iki 70 Hz (jei gerai pamenu). Man labiau patinka, kai dirba iki 200 Hz - daug švaresnė siūlė gaunasi. Bet jeigu per daug nesikabinėjant, tai pigus ir galingas aparatas. Apie kitus Jasic modelius nelabai ką galiu papasakoti, o apie "Ergus" neverta, nes pirkimo biudžetas  netraukia 3 k ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ergusas iki 2k eur, bet neverta. Buvo minciu apie Telwina, bet palyginus parametrus susidaro toks vaizdas jog viduj tas pats Jasic. Buvo minciu Kemppy, bet pacio jo kaina kosmine, o remonto tai jau visai galima patyleti :D Dabar apsistojas ties situ http://www.suvirink.lt/lt/tig-suvirinimo-aparatai/563-jasic-tig-180p-w211.html  Pasiule gera kaina, tik dar neaisku ar tures neispakuota ( Ne ekspozicini) Prisibijau as tu is ekspozicijos :D  Nu jai viskas bus ok tai kita savaite tureciau pasimti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 8 mėnesių...

Pakelsim i virsu. Taigi kokius volframo elektrodus naudojat butet aliuminiui? Asmeniskai isbandziau zalia, pilka, raudona ir purpurini. Blogiausias pasirode zalias, nors jis ir yra ale aliuminiui, bet mano nuomone jis inverteriui visai netinkamas. Kaip bebutu keista gan smagiai virinasi su raudonu, nors jis nera skirtas AC. Pagrinde naudoju purpurini

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne tai, kad burbuliukas greit susidaro, bet didinant valyma pats elektrodas greit nudega. Greit perkaista paliginus su kitais naudotais. Ir toks jausmas jog labiau pritraukia nesvarumu. Su zaliu prisilietus prie aliumo eini galasti o su kokiu raudonu ar purpuriniu galima ir toliau virinti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, Renatas88 pranešimas:

Ne tai, kad burbuliukas greit susidaro, bet didinant valyma pats elektrodas greit nudega. Greit perkaista paliginus su kitais naudotais. Ir toks jausmas jog labiau pritraukia nesvarumu. Su zaliu prisilietus prie aliumo eini galasti o su kokiu raudonu ar purpuriniu galima ir toliau virinti

Taip, su žaliu aliumo geriau nepriliesti. Bet aš su jais daugiausiai virinu ;)  Kai palieti, geriau nulaužti galiuką ir toliau virinti, nei galąsti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Prieš 3 valandų, Renatas88 pranešimas:

Po 10l argono. Dar praktikos reik daugiau liejiant i kampa ir virinant aliuma sakyciau butinas pedalas

Jau pakankamai neblogai ! Pedalas bent jau man , būtinas ir prie DC . Kai pripratau, tai negaliu atprasti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Pirmiausia, panašu, kad trūksta ruošinio nuvalymo. Aš valau nerūdijančio plieno šepečiu, po to acetonu. Taip pat ir pridėtinį metalo strypelius (tik acetonu). Paskui gali būti apsauginės atmosferos nesudarymas toje vietoje . Paeksperimentuok su skirtingomis dujų prizmėmis, man labiau patiko skirtas kampiniam virinimui, kur dedamas dujų lešis su tinkleliu ir tokia plati tūtelė. Nutraukus siūlę, pradėti reikia truputį paėjus atgal, t.y. ant siūlės, o ne ant ruošinio. Gal aparato nustatymuose per mažas gas pre-flow ir post-flow laikas uždėtas ? Gal nutraukęs lanką per greitai patrauki antgalį nuo sustojimo vietos ? Reikia keletą sekundžių leisti apipūsti argonu...  Variantų belekiek :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...