Jump to content

Ekologinisukis

Recommended Posts

zoliapjove- presas nelabai naudingas cia silogas gaunasi ne sienainis, tokio derinio nemates, siaip pas mus apie zarenus maciau case prieky elcho greblys ant pakabos gale mchale fusion 2. nezinau tiksliai bet regis kooperatyvo resketenai arba ne, bet rodos, siaip sitas variantas patiko, bet matau ir bedu, visu pirma nauda jei turim tik dubli, bet tada jau suziureti sunku viska laukai taisiklingos formos geriau butu, o ir per agrovizija demonstruotas pasirode kad ne taip ir svariai grebia, beje didelios galios traktoriaus jau reikia, nzn ar apsimoka is tikro, nebent nera zmoniu. prieky volai esu mates uzkabintus gale su idirbimu 3 metrai, greitis nedidelis bet graziai sejo apie sakius cia maciau. tad tiek, siaip prie pakabos buldozeris geriausiai, arba svoris :D dar kartais frontaline sienapjove bet laukai turi buti lygus kad nedauzytu pakabos, teko matyti isilgine trauke sulenkta per pus kai greitis didesnis buvo o laukas nelygus. tokia sistema prieky gale sienapjove pas mus lb populiareja, o vienas ir visa gargara turi 8 metru regis nupirkes bet laukai pas ji jau panasus i laukus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas kas yra traktoriuje per daug nebuna as padariau prieky trasy barstoma 3m nes turiu kardana o is paskos sejamoji 3m su freza tiesa trasu barstoma dar nebandyta ,traktorius fendt

Kokiom f-jom šitas traktorius buvo padarytas ? O šiaip su barstykle mintis gera pas ką sėjamoji be trašų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas kas yra traktoriuje per daug nebuna as padariau prieky trasy barstoma 3m nes turiu kardana o is paskos sejamoji 3m su freza tiesa trasu barstoma dar nebandyta ,traktorius fendt 395

cia tas pats kur purkstuva bandete daryti? kaip traktorius siaip? man idomus nes siaip jo negamina manau del tam tikros priezasties (nepasiteisno), o gal gamintojas klysta? cia nenukrypus temos, beje ant priekines pakabos maciau nebloga pigu frontalini krautuvo modeli, nuo autokrautuvo pakroveja uzsimontavo tai viska kelia ir rulonus ir rastus ir paletes, cia visai netoli manes, tik matomumas man regis nlb koks kai zemiausiam taske nes ant bielkiaus 82uk uzmontuotas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia tas pats kur purkstuva bandete daryti? kaip traktorius siaip? man idomus nes siaip jo negamina manau del tam tikros priezasties (nepasiteisno), o gal gamintojas klysta? cia nenukrypus temos, beje ant priekines pakabos maciau nebloga pigu frontalini krautuvo modeli, nuo autokrautuvo pakroveja uzsimontavo tai viska kelia ir rulonus ir rastus ir paletes, cia visai netoli manes, tik matomumas man regis nlb koks kai zemiausiam taske nes ant bielkiaus 82uk uzmontuotas.

Purkstuvas padarytas radau anglijoj sio traktoriaus 2ttalpa su visu remu tai tiko be problemu ir sujungus sia talpa su pukstuvu manau 10ha nupuksiu ,traktorius tikrai geras ir niekuo nesiskundziu .Matot uzdejus ant kitu traktoriu frontalini krautuva niekuo nesimato jei kada deciau ant savo matos viskas .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...