Jump to content

SKOLININKAS


Česlovas

Recommended Posts

MUSŲ ĮMONEI SKOLINGI SKOLININKAI

****

 

304092547

base64img_de7e0a14fa6590640bf977506d0714

MB "Bentona"

Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Veiverių g. 9B-62

 

***********************************************************************************************************************

Turėjo grąžinti 720 Eurų iki 2016 m. Balandžio 20 d. Bet negrąžino nė cento.

Atleido 2016 04 02 visus darbuotojus, ir pagal skolų išieškojimo įmonės duomenis MB BENTONA yra nemoki.

**************************************************************************************************************************************

http://traktoriu-detales-uab.mozello.lt/mums-skolingi-skolininkai/

 

Liko skolingi 720 EURŲ. Negražino išankstinio apmokėjimo už turbiną.  O gražintą turbiną nepakeitė kita, nes atsiuntė ne tą kuria reikėjo, o tą netikusia grąžinus praradome ir pinigus.

 

 

 

raštas del gražinimo ir pinigu grazinimo.pdf

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kaip mes tamstai galim padeti ir kaip tamsta gali man padeti susigrazinti  700 eu .uzdirbta dar litais pries 3metus,  skola pavertus i eu buvo 1000 eu tiesa pries mensi grazino 300eu  patarimas--- nestresuok del pinigu---  sveikatos nenupirksi 

Reiškiu užuojautą.

 

Ir manieji skolininkai bankrutavę. Labai jau buvau patiklus,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reiškiu užuojautą.

 

Ir manieji skolininkai bankrutavę. Labai jau buvau patiklus,

pakeite pavadinima kita saraskino kontora atidaro ir vel vaziuoja per visa lt skolindamiesi ...

Man vienas gerai apibudino tokius veikejus imancius i skola - zaidziat ,kaip vaikai vaikiskus zaidimus -neturi pinigu nepirk ..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 10 mėnesių...
4 valandas ago , EkoDarius said:

Labas kolegos, Utenos Mėsa jau 3 mėnesius neatsiskaito už galvijus. Gal kas esate pasinaudoję ATSISKAITYMO UŽ ŽEMĖS ŪKIO PRODUKCIJĄ įstatymu ir išrašę palūkanų sąskaitą laiku neatsiskaičiusiiems ?

o priminet jiems, nera baiku buve su utenos mesa niekad man, visad grynais atiduoda, nebent jau virs 20 galvu ant karto parduotum. O taip kreipkis i atstovybe i virsininkus manau kad nesusipratimas, ne durniu kontora ten

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

8 valandas ago , EkoDarius said:

Labas kolegos, Utenos Mėsa jau 3 mėnesius neatsiskaito už galvijus. Gal kas esate pasinaudoję ATSISKAITYMO UŽ ŽEMĖS ŪKIO PRODUKCIJĄ įstatymu ir išrašę palūkanų sąskaitą laiku neatsiskaičiusiiems ?

Visu pirma ka turite padaryti - surasyti rasta su detalemis kiek vieluoja ir kokia suma ir issiusti registruotu laisku. Jei reakcijos nulis - yra supaprastinta forma - kreipiesi per advokata i teisma su ieskiniu rasytine tvarka nagrineti ir teismas (jei yra saskaitos ir sutartis) priima sprendima, tada pas anstoli ir t.t. Gali raste nurodyti kad veluoja apmoketi ir kad priskaiciuoji jiems delspinigiu (israsai saskaita ir pridedi). Delspinigiai - neatsimenu tiksliai bet istatyme ar jo lydimuose teises aktuose numatyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...