Jump to content

skjold plūgai


gintareta

Recommended Posts

sveiki,isigijau sena trivagi plūga skjold su hidrauline apsauga,kadangi daigtas nenaujas gal kas zino kur galima butu isigyti dylanciu daliu?

prieš keturis metus dirbau su keturių korpusų skjold plūgu,kaimynas turėjo overumą 3 kartos,tai kaltai ir visa kita buvo labai panašūs,išskyrus noragus,originaliai lygtais ėjo iš dviejų dalių,sakyčiau turėtų tikti dalys,o šiaip žiūri numerius ir į lytagrą,tada dalių tikrai buvo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ziuresim lytagroj gal ka rasim,noragai is dvieju daliu,pas mane plugas man atrodo taip pat buves keturiu korpusu, tik viena dalis remo nuimta su visu korpusu,remas atrodo sunkus, bet gal patemps 82 mtzokas,kad lengviau butu art galvoju atramini ratuka perkelt i plugo viduri, ties viduriniu korpusu,nes pas mane ismestas arimo mechanizmas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ziuresim lytagroj gal ka rasim,noragai is dvieju daliu,pas mane plugas man atrodo taip pat buves keturiu korpusu, tik viena dalis remo nuimta su visu korpusu,remas atrodo sunkus, bet gal patemps 82 mtzokas,kad lengviau butu art galvoju atramini ratuka perkelt i plugo viduri, ties viduriniu korpusu,nes pas mane ismestas arimo mechanizmas

mes su bielkiu 892 overum keturių korpusu arėm ir be pozicinio,tiesiog ant plaukiojančios padeties,tik reikia statyti ne ant pailgos skylės ir tinkamai sureguliuoti ratuką ir centrinę traukę,o  skjold plūgu su JD buvo arta ant pozicinio,su ratu ir su trauke,kuri eina nuo plūgo priekio į galą būdavo problemų,laužydavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...

ant skjold plugo stovi bakelis su manometru iki 160 atmosferu, i ji ateina is traktoriaus hidraulo slanga, is to bakelio eina slangos i plugo cilindrus,ta talpa buna be slegio

Tai konstrukcija aiški, principas pas visų plūgų su hidrauline apsauga praktiškai tas pats. O ta talpa, negali būti be slėgio.. , šeip gali bet tuomet neveiks plūgo apsauga kad ir kokį slėgį besukeltumėte su traktorium (monometro parodymai).

Ten elementarus hidraulinis akumuliatorius, o užmaitinamas slėgis neturėtų viršyti talpoje esančio..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai konstrukcija aiški, principas pas visų plūgų su hidrauline apsauga praktiškai tas pats. O ta talpa, negali būti be slėgio.. , šeip gali bet tuomet neveiks plūgo apsauga kad ir kokį slėgį besukeltumėte su traktorium (monometro parodymai).

Ten elementarus hidraulinis akumuliatorius, o užmaitinamas slėgis neturėtų viršyti talpoje esančio..

o kaip suzinot talpos slegi, jeigu ant jos nera jokio uzraso

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Va čia ir pats smagumas tuomet.. Teoriškai susivienodinus slėgiams, monometro rodyklė turėtų trumpam stabtelti.. o realei, turbut belieka bandymų keliu užmaitint ir žiūrėti kada geriau veikia.. :) ir ar veikia..

esme tame kad slegis sukyla labai greitai ir to rodykles stabtelejimo nepamatysi.Nejaugi nieks nearia su hidrauliniais plugais?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

esme tame kad slegis sukyla labai greitai ir to rodykles stabtelejimo nepamatysi.Nejaugi nieks nearia su hidrauliniais plugais?

Prijungi slanga-traktoriu su plugu, atsuki krana ant plugo, slegis nukrenta- tada is traktoriaus su hidro pora keli slegi iki norimo ir tada uzsuki krana. Procedura baikta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As asmeniskai y savo overuma slegy nepilnai 10uzkelias, ir ariu 20cm ar 30 nekilnoje net moly, pagaves akneny puikiai sudirba ir iskart nusileidzia. Kazkada prikabinama turejau, buvau 145 uzkeles pagaco nemaza akmenį kele iki galo verstuve ir nuo susidariusio perdidelio slegio sprogo cilindro galva.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kaip suzinot koks slegis turi buti skjold pluge?

The working pressure (oil pressure) is shown by the pressure gauge and shhould be at least

10% higher than the precharge gas pressure.

Working pressure should be between: 12,5 - 14 MPa (125-140 bar).

The precharge pressure in the accumulator is 11 Mpa (110 bar)

Jai pasakytumete plugo modeli galima butu ikelti visa manuala

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...