Jump to content

UP ir ZEMESUKIS.com


JD

Recommended Posts

anokia cia geda :) paprasciausiai organizatoriai atsiunte straipsni ir paprase patalpinti. suprantamas dalykas kad po gero renginio norisi daugiau ir pasireklamuoti. O kad as pats straipsniu nerasau tai taip nemeluosiu. Nes ir po renginius pats nevazineju. Cia tik mano hobis todel ir tenka is visur viska CTRL+C ir CTRL+V

O is reklamos uzdirbu tikrai nedaug nors jos yra nemazai. Bet as neplesikauju, todel samdyti kad kas parasytu koki straispni nu gal iseitu sumoket uz pora straipsniu per menesi :), o kas toliau ???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone nėra blogai kad žodis žodin sutampa-nereikia laikraščio pirkti,o informaciją dykai perskaitai. :icon-wink: Juk tikrai ne visi prenumeruoja "Ūkininko patarėją",o čia perskaitys ir žinos.Reikia tik džiaugtis kad yra žmonių kaip Donatas ar Efrendas,kurie tokį įdomų portalą sukūrė ir administruoja. :icon-exclaim:

Beje Donatai,turi konkurentą :lol: :

www.agrozona.lt

Manau jog tai "Valstiečių laikraščio" tinklapis.Gerai kad atsirandą naujų tinklapių kaimui,bet jam dar iki www.zemesukis.com tolokai,tad ir liksiu ištikimas šiam. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ka anadien perskaiciau up straipsni apie agrisem, o siandien atsivertes zemesukis.com pamaciau kad zodis y zodi visas straipsnis sutampa....

kokia geda, tik nezinau kam , ar UP ar zemesukis.com :)

ir dar nuotraukos tos pacios sudetos.... :)

Nieko aš čia gėdingo nematau, tuo labiau jei to renginio organizatoriai pateikė tokią medžiagą, tai mes ir talpinam. Žiūrint iš kitos pusės toje lauko dienoje ir pats dalyvavau, bet aš nesu nei žurnalistas nei koks korespondentas, o paprastas ūkininkas, todėl tokių straipsnių dėl laiko stokos nesiruošiu rašyti, bet šiek tiek foto, bei video medžiagos pateikiau, o ir ateityje stengsiuos pateikti na ir be abejo gyvai padiskutuoti :)

Foto rasite čia http://www.zemesukis.com/photogallery.php?album_id=10

Video čia: http://www.megaupload.com/ru/?d=50IYSZ0R

Diskusijos čia: viewtopic.php?t=684&start=150

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...