Jump to content

ar fiat ar jd???


Recommended Posts

neapsivercia liezuvis, bet :D as imciau JD. Fiatas tai senas NH protevis (kol dar nebuvo su fordais susigiminiave) manau detaliu gali buti striuka. JD jei dar geras matoras ir hidraulika - turetu buti OK. Motoras sunkiai pasiduoda remontui (kapitaliniam) o su hidraulika kartais net Olseno specai pasiklysta (senesniu modeliu) bet viskas atleistina jei traktorius Stalino amziaus :D Tai vat. As imciau JD jei jis dar nemires :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir uz JD :). na anadien teko apziurineti viena fiat bet maziuka, tai man jo variklio darbas labai patiko... NH filtrai kiek maciau visur sudeti.... kaip manau cia senesnis modelis kk 1985 m? paieskok forume kur raso apie tuos senesnes laidos JD tikrai rasi labai geros informacijos ypac pries perkant

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

GATAWAS (arba tikriausia D.Š.) kodėl John Deere varikliai nesiremontuoja ? Gilziuoti kaip ir Fendto, kurie beje irgi genda ir tenka remontoti , su stūmokliais ir su indėklais ant alkūninio kuriuos taipogi galima pakeisti .O kai švaistiklis išlenda per šoną tai ir Fendto nesiremontuoja .Dalių Dojus agro tikrai ir senienai 1975 metų pasiūlys , patikrinta. Įdomu kaip su Fendt :icon-question::icon-question::icon-question::icon-question::icon-question: Nepyk ir būsi geras :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tas slapyvardis DS tai biski ne i tema. Paklausk Garucko kaip remontuojasi JD variklis...... Sakyt daugiau pavardziu? :) Manau kad uztenka pradziai.... O del daliu gal ir turi. As ir nerasiau kad neturi. Be to tu esi visiskas neismanelis jei manai kad jie turi arba jie visiski grybai jei 75 metu traktoriu detales sandeliuoja. Vis tik manau kad yra pirmas variantas nes tu ko gero neskiri "turi" ir "gali atvezti" :D Seniem traktoriam daug kas gali atvezti. Ne vien Dojus... O kai FENDT nusipirksi galesi spresti kaip ten su FENDT dalim :) O tau nervas ima kad tavo JD genda o pas kaimyna FENDT ne? :D :D :D tipiskas lietuvis....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi jie gali atvežti,ko nepasakysi apie WELGER atstovus Lietuvoje .Reikėjo kaimynui welgerio dalių paskambinus Welger atstovam pasakė negamina ,še tau kad nori .Pirk naują geriausias sprendimo būdas. Mano JD deja negenda .Kas gedo tą suremontavom :lol: .O Gerb Garuckas irgi tik tiek parašė kad nesiremontuoja,nieko konkretaus .Gal dėl netinkamo technikos eksplotavimo remontuoti nebėra ką(manau jis dėvėtą pirko kad remontuoti reikėjo o kaip kas su ta technika buvo dirbes prieš tai sunku pasakyti)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu matai tu nezinai o as zinau. Tai gal nesakyk kas ir kaip nepasidomejas. O Welger - jei daliu nera reiskia nera. Biski nelygink su traktorium :D Kuo smulkesne technika tuo trumpiau (metais) gamintojas palaiko ja detalemis. Welger man rodos 25 metai palaikymas yra. Reiktu pasidometi tiksliau. Gal kokia naudota ideti cia jau kitas klausimas. O tamsta be to kalbejai apie traktoriu tai gal nesipainiokim :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyrai pas FENDTą nėra silpnų vietų :lol::lol: nekankinkit jūs GERB.GATAWO. Aš tikrai ne prieš Fendtą ir ne už JD jie genda abeji .Svarbiausia kad būtų garantuotas atsarginių dalių tiekimas ,o ne neturim, negamina,negalima užsakyti , pirk naują .Manau nevisi tokie bagoti kad techniką perkam tik 5 metam . Kartais būni priverstas ir ilgiau su ja padirbėti.Vat tada ir prasideda įdomybės .Teko matyti jau ne vieną ANTIKVARĄ pastatytą į patvorį nes pabiro kuro siurblys ,sutrūko pavarų dėžė, užkalė variklis ,o dalių tokiems niekas nenori parvežti (Nebent GATAWAS apsiimtų).Visi pardavėjai gražiai suokia kol tu iš jų tą čiūdą nuperki o po to tavo bėdos .Aš čia biškį ne į temą .SORRYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu matai tu nezinai o as zinau. Tai gal nesakyk kas ir kaip nepasidomejas. O Welger - jei daliu nera reiskia nera. Biski nelygink su traktorium :D Kuo smulkesne technika tuo trumpiau (metais) gamintojas palaiko ja detalemis. Welger man rodos 25 metai palaikymas yra. Reiktu pasidometi tiksliau. Gal kokia naudota ideti cia jau kitas klausimas. O tamsta be to kalbejai apie traktoriu tai gal nesipainiokim :D

Gatawas gal jusu firma vezat ir welgerio dalis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Idomia diskusija cia uzvedet..:)

lukstasss > mano nuomone, tai jei yra galimybe tu nepirk ne to, ne to - lengviau gyventi bus. O del Fiat daliu gali pasiziureti Lytagra gal veza, kaip NH proteviu.

ricardaas > tas straipsnis reklaminis. Gal zmogui ir pasiseke, bet visumoje tas modelis kuri jis giria yra vienas labiausiai nevykusiu zmonijos istorijoje.. :icon-cry::icon-cry:

dyras> Fiat atstovo manau nerasi jokioje valstybeje, ne tik lietuvoje :D , bet tai nereiskia, kad daliu nebus 100%. Tarptautniai pervezimai visiskai nesusije su daliu vezimu... O genda visi, tik vieni galvoja, kad ju turimas traktorius ar kitas agregatas geriausias, o kiti masto placiau....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gatawas> as ne tave turejau galvoje rasydamas komentara, o dyra, nes pats kaip suprantu neturi jokio traktoriaus. Tiesiog kazkaip keista, kai zmogus pasako, kad jd geriau pirkti uz fiat, bet pamini ir jd bedas tuoj puola ant jo, kad jd tai jau labai puikus ir panasiai. Del ko nepuola gincyti, kad fiat geresnis? Kazkaip JD kaip kokia sventa karve... kad turi nereiskia, kad geriausias ir kad neturi bedu. O anos diskusijos galejo ir nebuti, juk as iki pacio parasymo (apie mane) labai Fendt gyriau, bet... kaip ten bebutu mano nuomone nepasikeite :D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O as parasiau savo paskutini atsakyma visiskai neskaites kitu kadangi nematau prasmes cia gaisti laika. Ir net nemaciau kad ir Jonis cia trigrasi ikises :) Ir tikrai ne tave turejau omeny. O beto paziurek - pagyriau tenai fenda - blogai.. Cia dabar pagyriau JD ir vel blogai. Nu ka daryt man? Kas nors visada prisikabina jei tik priekabiu iesko :) As sakiau kad sitoj situacijos net ir as imciau JD :) Ir nekeiciu nuomones. Amen

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ricardaas > tas straipsnis reklaminis. Gal zmogui ir pasiseke, bet visumoje tas modelis kuri jis giria yra vienas labiausiai nevykusiu zmonijos istorijoje.. :icon-cry::icon-cry:

Tai aišku kad reklaminis :icon-exclaim::lol: Juk straipsnio pabaigoje rašoma:"UAB Dotnuvos projektai informacija "Aš tikrai nenorėjau "užvažiuoti" ant gatawo,ar peikti Fendt.Man tiesiog buvo įdomi jo nuomonė apie tą straipsnį.Ten rašoma kad kitos firmos peikia Case,bet kad patys tuo pačiu atsako :icon-exclaim::lol: Bent jau gerai kad straipsnio gale pasirašo.

Aš nesu nusistatęs nei prieš Fendt,nei prieš JD,Case,Valtra.Tiesiog norėtusi kad vadybininkai išmoktų objektyviai vertinti ne tik savo bet ir kitų prekes.Gal kada to ir sulauksime,bet dabar tai svarbi tik pardavimų apimtis(bet kokia kaina).

Asmeniškai aš kai rinksiuosi traktorių,pasistengsiu apvažiuoti juos turinčius ūkininkus,gal imsiu iš firmos pabandymui,bet nuomonę apie juos pats susidarysiu ir nesileisiu kad vadybininkai "prikabintų makaronų ant ausų" :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Raimix mes kiekvienas turim savo nuomone... Vienu nuomone grista "girdejau is kaimyno" arba "o mano dedei taip" o kitu ziniomis ir praktika. Ir visa lietuva taip ir visas pasaulis. Juk tada visi pirktu vien FENDT arba vien CASE arba vien JD jei butu kitaip. Kiek zmoniu tiek nuomoniu tiek ir gamintoju :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...