Jump to content

cesnaku augintoju susitikimas


wapswa

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
  • po 1 metų...

Na tai ką, StasKęstuti, tikne šį savaitgalį, nes būsiu naujoje savo fazendoje nebent.norėtumėte apžiūrėti, šiaip kraštovaizdis labai gražus ir padėtumėte išsirinkti vietą bandomajam sodinimui, ir paskui pagrybauti miške, kuriame turiu šiektiek ir savo balso,bet jis ne mano, tai viskas yra apie 40 km nuo Kauno,aišku nuo Kauno ribos gal 20 ar 25 km. turim upelį, piliakalnį, galima edukacinę programą vaikams padaryti. Čia Prienų rajone . Tai bus daugiau prisjungiančių? ? ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai ką, StasKęstuti, tikne šį savaitgalį, nes būsiu naujoje savo fazendoje nebent.norėtumėte apžiūrėti, šiaip kraštovaizdis labai gražus ir padėtumėte išsirinkti vietą bandomajam sodinimui, ir paskui pagrybauti miške, kuriame turiu šiektiek ir savo balso,bet jis ne mano, tai viskas yra apie 40 km nuo Kauno,aišku nuo Kauno ribos gal 20 ar 25 km. turim upelį, piliakalnį, galima edukacinę programą vaikams padaryti. Čia Prienų rajone . Tai bus daugiau prisjungiančių? ? ?

Gal ir mane kaip naujoka priimtumet :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi buvo pakvietimas pas Banginiz as rytoj vaziuoju apie 10 val is kauno kas nori prisideti mano tel 863635365 paderinsim laika ir vieta.

Kadangi viskas taip greitai įvyko tad labai kviečiu geros valios česnakininkus pasisvečiuoti, tai yra prienų rajone galimi keli keliai, Staskestas žino iki kur važiuoti, aš pasitiksiu, tik perspėju pas mane nėra elektros ( kol kas) pasėdėti bus kur ( ant kaladžių :)), bet užtat gamta graži labai :) bent jau man - upelis, piliakalnis, miškas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...