Jump to content

Lazerinis grūdų apdirbimo prieš sėją įrenginys


Buffalo

Recommended Posts

Kokiais dar elektronais :) tiesioginė elektros srovė nėra duodama. Per atstumą sviečia diodas su 700nm bangos ilgiu ir tiesiog momentaliai yra prabrėžiamas mikro įtrūkimas sėklos gaubtelyje. Pliusas tas, kad atitaikius sėklos kiekį, apšvietimo stiprumą ir laiko trukmę švietimo, rezultate gausit daigesnias sėklas. Priešingu atveju prarasit sėklas. 

 

Pats esu pasidaręs tokių aparatų, daigumas ženkliai didėja. Be šitų infraraudonųjų spindulių yra dar nemažai variantų kaip daigumą suaktyvinti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Perskaičiau tą straipsnį, tai čia dvi skirtingos technologijos. Temos autorius klausia apie infraraudonuosius spindulius, tad mano atsakymas teisingas. O atsakant į Jūsų straipsnį, tai ten yra naudojama nuolatinė srovė su minusu ir pliusu. Sėklos yra paveikiamos elektronų kaita, kuri vyksta kaip pvz du magnetai. Per vidurį leidžiamos sėklos ir tamprumas tarp dviejų magnetų paveikia viduryje esančias sėklas. Kadangi sėklos yra skirtingų dydžių ir skirtingų storių gildelių visiem ta pati technika gali nepadėti.

 

Kalbant apie tą patį kineskopinį televizorių, įjunkite televizorių atsineškite magnetą pridėkite prie ekrano stiklo ir pajudinkite ir matysite kaip juda visi elektronai. Spalvos keisis, kraipysis vaizdas ir t.t 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

idomu, turiu 10KV trafą,  sakykim pastatau elektrodus kokių 10cm atstumu ir leidžiu grūdus. Kaži ar ne tas pats biesas gautūsi. Pabandyt nesunku, tik kaip efektą patikrint?

 

Prisiliesti ranka prie vieno išvado...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas vyksta mikro lygmenyje, tai čia kuo didesnis kilovoltazas tuo didesnis kiekis būtų 'pragliaudomas' per trumpesnį laiką. Tad nėra prasmės kišti didelės galios. Čia viskas yra eksperimentiniam lygmenyje. O ne kokiam patvirtintame ir užpatentuotame kur visas pasaulis naudoja.

 

Tad pasižaisti namų sąlygomis vienas ha su tokia technika ir kitas ha be tos technikos ir rezultatai aiškūs. Vieni turi ankščiau sudygti kiti turi po kokių 4-7 dienų sudygti vėliau. Ar sunaudota energija atsiperka rezultate - nežinau. Kokios įtakos turi tolimesniam augimui irgi nėra aišku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu pateorizuokim.. 10 kv AC , tai per 50 sekundžiu bus minusų ir pliusų.. Tai sėkla esanti vidurį viso ciklo turi būti drąskoma į šalis. Tai gaunasi kaip kokia gliaudamoji sistema, ne daiginimo. O prie DC, tai viena pūsė bus paveikta kita praktiškai tos srovės nepaveikta, tik bendrą kažkokį deformacinį poveikį. Jeigu paliksi tarpą 5cm DC ir 10 kv, tai greičiau nugalabys visus esančius mikrobus ir gyvybę esančią viduje sėklos. 

 

Ligoninėje yra gydomi įvairūs lūžiai panašiu principu su magnetine rite. Tai ten kiek pamenu 100w jau sukelia kraują spirgsėti gyslose. Aišku po kokių 10min neiškarto :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar atsakymas būtų kodėl DC ,o ne AC ,tai amperai daro visą efektą o ne voltažas. Tad prie mažo voltažo DC su didesniu Amp pasiekiami geresni rezultatai nei AC su dideliu voltažu ir mažu amepratražu. Juk motoras elektrinis sukasi nuo voltažo, o jėga ateina su amperais. PS.Todėl mūsų visi elektriniai įrankiai sukasi greičiau nei pas anglus su 110v, bet juos deda storesnius varinius emaliuotus laidus į rotorių nes daugiau prateka amperų ir būna didesnė jėga. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ernestasd neisizeisk bet jau nugrybavai i lankas, ligoninej turbut naudoja elektromagnetine indukcija kurios pagalba kaip zinia, veikia metalo lydymo krosnys. Del zemos itampos ir dideles sroves tai irgi jau ne i tema, cia daugiau prie metalo apdirbimo klausimu. O vat didele itampa ir maza srove jau kiti reikalai. Pagal tavo teorija iseitu kad po megavoltinem elektros linijom isvis niekas neturetu augt. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...