Jump to content

reikia pagalbos


EKOTomass

Recommended Posts

Apsirgo eriavede, antra savaite veterinaras gydo bet nieko nesigauna is pradziu turejo temp. kale antibijotikus paskui analgina, kalci paskui dar dvi rusis antibijotiku, paskui fiziologini tirpala paskui dar velnias zino ka.  avis visiskai needa neatrajoja, gal kokiu minciu kas turit?

ar kartais nebus spagatas (sniuras tinklelis)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apsirgo eriavede, antra savaite veterinaras gydo bet nieko nesigauna is pradziu turejo temp. kale antibijotikus paskui analgina, kalci paskui dar dvi rusis antibijotiku, paskui fiziologini tirpala paskui dar velnias zino ka.  avis visiskai needa neatrajoja, gal kokiu minciu kas turit?

Aš tokia negydes ryt vežu dešrom

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš taip pat vežčiau dešrom. Bet tau jau vėlu, nes antibiotikų pripumpuota. Kiek esu pastebėjęs, kad dažniausiai, jeigu kokia rimtesnė komplikacija ar liga, tai geriausiai gydo peilis. Nes avims ligos dažniausiai pastebimos per vėlai, kai avis jau nebepaeina. Na 5 avis turint gal ir pastebi, kad elgesys avies pasikeitęs, bet jei turi 100 ar 500...

 

Jei pjausi, būtų idomu, kokie skrodimo rezultatai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na palikom gamtai padaryti savo, dar nupirkau is ruveros skrandzio veiklai skatinanciu priemoniu sumaisiau su vandeniu 20gramu sugirdziau ir kaip sako apzegnojau ir viso. siandien turim jau 4d po visko avis pradejus esti dar neatsigavus iki normalaus stovio bet jau eriukam duoda zysti( aisku tik vienas papas darbingas) siandien atnesiau eglisakiu kazkiek parapsnojo ir vel atsigule. sakykim 70proc atsigavus, kas buvo nuo ko negaliu paaiskinti, kuo pagydziau ir nzn tik numanau kad smecta padejo ir probijotikai nes iki tos dienos kai sugirdziau ejo blogyn, po vaistu pora dienu vietoj, merdejimas atrajojimas baltom seilem paskui geryn.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...