Jump to content

Kokia tikimybė susirasti darbą neįgaliam?


Atbulas

Recommended Posts

Sveiki, nežinau ar tinkamoj vietoj dedu temą.

Jau metai ar du esu kaip apsėstas noro dirbti vairuotoju ūkyje.

Pradėjo patikti traktoriai, laukai, kombainai.

Pravažiuodamas laukuose dirbančius didžiulius kombainus sustoju pasižiūrėti kaip dirba technika.

Man kažkodėl labai įdomu žemės ūkio darbai. Labai noriu įsidarbinti pradžiai bent su oželiu padirbėti.

Man tai svajonių darbas. Bet visada prieš skambinant ieškoti darbo visada savęs paklausiu. Ką aš pasakysiu darbdaviui?

- Kad noriu būti traktoristas?

Visada iškyla problemos, nemoku vairuoti traktoriaus, esu mažo ūgio, fiziškai esu silpnas, ir vien tai mane stabdo, žinau kad reikėtų prikabinti kokią priekabą, ir aš vienas jos neprikabinčiau. Atrodo juokinga, neprikabina priekabos, o nori būti traktoristas, absurdiška.

Esu neįgalus 3 grupė. Suprantu kaip jūsų nedomina mano problemos, aš jų ir neprašau spręsti. Tiesiog iš jūsų norėčiau kuo daugiau komentarų,

ką manot, ar reali mano svajonė?

Ar yra koks tinklalapis kur sukelti ūkininkų skelbimai dėl darbo. Ar verta tikėtis, kad galiu gauti tokį darbą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svajones tam ir yra, kad jos pildytusi. Pradziai siulau atsiversti rajono laikrasti, ten rasi ne viena skelbima, kad ukininkam reikalingi darbininkai, o kur ukininkai ten zemes ukio technika, traktoriai ir t.t. Pradziai pabusi pagalbiniu darbininku, pamokys vaziuot su traktoriu ir t.t. Tiesiai sviesiai sakyk, kad nemoki vairuot uztad noras yra, padirbesi, igausi pasitikejima, tures kantrybes pamokins, nei vienas negimem su vairu rankoj, su laiku viskas ismokstama. Gali tekt ir nusivilt,ne visiem galima duot vaira i rankas, vien tik vairuot traktoriu neuztenka, kiekvienas padargas atskira darbo specifika.

Jegos vairui sukiot daug nereikia, o vat padargus su rankom nei vienas nepakeliam, su traktoriu privaziuojam, kad kaiscius uzkaisiot bereikia ir pirmyn. Ozelis nuo vakarietisko traktorio labai jau skiriasi, cia kaip su vezimu vaziuot ar su limuzinu. Su vienu ismokes vaziuot kito nepajudintum is vietos...

Pats irgi trukumu turiu, bet ir sunkvezimio vairuotoju teko dirbt ir su traktoriu, dabar savo uky sukinejuos, tai is patirties galiu pasakyt, kad visa diena kratymasis traktoriuje atima labai daug sveikatos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...