Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

e kas ten jevropei begali rimtai Vovika "paboksuot" ? patys , sėdi bėdose kaip pukuose  :icon-mrgreen: ... a svorio centras į aziją  krypsta . Tenais jau seniai reikėjo pamatus dėtis ir mums  :eusa-think: , bet ne jevrų užsimanė , vogt jevrikais patogiau matyt ..... o tę but reikėję suktis ir dar su galva galvot , kas yra labai sunkus darbas mūsų ė ... na tiems ...        

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

.. a svorio centras į aziją  krypsta . Tenais jau seniai reikėjo pamatus dėtis ir mums  :eusa-think: , bet ne jevrų užsimanė , vogt jevrikais patogiau matyt ..... 

Siandien kazkaip su vienu pazystamu svarstem ,diskutavom apie ewro  nauda musu gyvenime ...  pasvarste nusprendem kad mum ,,verslininkam vietines reiksmes  tik suskatino vartojima -laimejo prekybininkai ,mokesciu surinko(apyvarta nemaza)  ir tiem kas daro bizni su uzsieniu ,vo taip . laukiu priekaistu ir grumtyniu  jei neteisus   :angry-cussingargument:

---------------------------------------------------------------------------------------

auksiniai peilukai isgriaus generalisimus i visa partiju kedziu  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia toki vaizda maciau ,nusprendziau ikelt  p wydui pozityvo   :)))

................

:icon-rolleyes: da ne kažikoks vyrs tebuvau , kai tos dvimpirmos madoj buv , ką atsimenu tai prikolnas spydikas tenai - vaikui saulėtą dieną gražiai žiūrėdavos ir vairas irgi gražus , ypač blizganti pypyyynėėėėėėė !!!!!!!  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:icon-rolleyes: da ne kažikoks vyrs tebuvau , kai tos dvimpirmos madoj buv , ką atsimenu tai prikolnas spydikas tenai - vaikui saulėtą dieną gražiai žiūrėdavos ir vairas irgi gražus , ypač blizganti pypyyynėėėėėėė !!!!!!!  :icon-mrgreen:

Labiausiai prikolna ten pusiau lempinė radija su fortepijono klavišais . O tai ant tatuko kelių sėdėdamas į spydiką žiūrėjai ? Aš tai tik maskviaus priekinį langą iš vidaus taškiau burgzdamas ..... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labiausiai prikolna ten pusiau lempinė radija su fortepijono klavišais . O tai ant tatuko kelių sėdėdamas į spydiką žiūrėjai ? Aš tai tik maskviaus priekinį langą iš vidaus taškiau burgzdamas ..... 

Nea , netūrėjo mano tėvai išvis automobilio jokio ir abejoju kad išvis tame kaimuke ir tuo laiku kas jį but tūrėjęs  :eusa-think:. Motociklų tai jo , buvo ir mano Tėtis turėjo Panonija su priekaba , ir kaimynai Ižą ir Javą  visi kažkodėl būtinai priekabuoti , gal dėl to kad fermos netoliese ir jie visi tenais dirbo ir matyt kai ką ir parsiveždav  :icon-redface:. Dar menu vis ginčydavos kai sueidavo kartu , kieno geresnis : Tėvas girdavos kad be akumūliatoriaus gali užsivest a kaimynas jį pašiepdavo kad silpna ta jo panonia , nors gerai atmenu kad dažnai skolindavos akumuliatorių kad pakurt tą  žyžą :) . Bet karts nuo karto ir su auto tekdavo pavažiuot , pvz. pirmasis auto su kuriuom buvau pirmajį kart į namus prvežtas buvo baisus juodas Zim'as . To įvykio aišku nebepamenu , bet tas auto miglotai atmintį dar išlikęs , nes ir dar sykį juo buvau vežamas į "ekzekuciją" vadinama krikštynomis . Matyt buvo tokia mada , kad prieš kaimynus pasirodyt , tai samdydavo tokį Cviką iš Užvenčio miestelio su tuo Zymu arba ką kitą bent jau su volga kad būtų  :icon-mrgreen: . Tada jau buvau kažkur apie penkių metų diedas :icon-wink: ir kadangi tai buvo juoda diena mano gyvenime tai ir istrigo atmintį , nes labai nemėgau kunigų ir senų bobų , o senomis anot mamos laikiau visas , kuriom buvo pan. virš dvidešimt metų  :icon-mrgreen:. Žviegdavau kaip pjaunamas kai užėjus moteriškė į svečius  mėgindavo pasisodint ant kelių ir kokiu saldainiu pavaišint ,  arba pamatęs artėjant kalėdojantį kunigą irgi spiegdamas slėpdavaus , tuom Mamai turbūt nemažai gėdos pridarydamas  :icon-redface:. Taigis , o ta volga atmintije likus iš panašių giminės suėjimų , ar tai krikštynų ar tai gimimų ar tai dar ko . ...... Paties , Vaiduli tėvai tai matyt pasiturintys buvo , nes ir Moskvyčius kaip nesakyk, bet prestižo jau dalyks buvo , bent jau kol žiguliai nepasirodė .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aa tie fortepijono klavisai... tas zenkliukas ant priekinio kapoto ziuredavosi graziai.

As   24 pamenu ,taksi kaune ,lekia linguoja minkstai ,kaip laivas.

Dadar 21 galima lyg issinuomot,ir si leke su moteriskem i puota  :icon-mrgreen:

-------------------------------------------------------------------

Bulviakasis,knisa visi bulbikes,kaip pas jus bulbikes?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 Paties , Vaiduli tėvai tai matyt pasiturintys buvo , nes ir Moskvyčius kaip nesakyk, bet prestižo jau dalyks buvo , bent jau kol žiguliai nepasirodė .

Na ne visai .... Žiguliuku jau buvo , bet paskyras jiems labiau nusipelnę visuomenei gaudavo . Kaip geriausiam kombainininkui , o blogiausiai nepartiniui , tėčiui ir moskvič paskyros privalėjo pakakt ......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tą aš žinau , bet po Tavojo Bombamo tūrėt pagal planą eit babulka Klintonienė , vuo ir klausiu : "doidėt li , ali niet ? " :icon-rolleyes:

Loterija ,manau Trumpui tai i nauda  ,rezultate jis gali ir islysti i virsune

------------------------------------------------------------------------------------------------

Uz ka balsuosit p Wydai.... ar is vis neist? cia kazkur vaziavau tai tokia didele foto iskabinta,nu galvoju,-visi is foto renka ,kaip ekstrasensai.. nu bet kaip zinot ar tikrai vertas..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Loterija ,manau Trumpui tai i nauda  ,rezultate jis gali ir islysti i virsune

------------------------------------------------------------------------------------------------

Uz ka balsuosit p Wydai.... ar is vis neist? ..........

Tramps , ma geriau , ansai bent su RF žadai kalbėti o ne muštis , kaip ta nukvakus senė   :icon-mrgreen:                                                                                                  --------------------------------------------------------------------------------                                                                                                                                              ... nežinau , bus matyt , kai skrajukus pradės po namus nešiot . Jeigut bus ten koks iš R.Paulausko ar Paleckiuka šaikas tada prabalsuoč , a už tuos pedikus kur iki šiolei tai nie . Benzo gaila degint dėl tos vagių rotacijos , man be skirtuma kas vogs a konservatorius a liberis  :icon-mrgreen: , a Tu už katrus ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tramps , ma geriau , ansai bent su RF žadai kalbėti o ne muštis , kaip ta nukvakus senė   :icon-mrgreen:                                                                                                  --------------------------------------------------------------------------------                                                                                                                                              ... nežinau , bus matyt , kai skrajukus pradės po namus nešiot . Jeigut bus ten koks iš R.Paulausko ar Paleckiuka šaikas tada prabalsuoč , a už tuos pedikus kur iki šiolei tai nie . Benzo gaila degint dėl tos vagių rotacijos , man be skirtuma kas vogs a konservatorius a liberis  :icon-mrgreen: , a Tu už katrus ?

o kaip liaudies partija, .alstieciu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai juk sakiau , kad už Paulauskio šaika prabalsuosiu jeigut tik pas mumis jinai bus . O tie valstiečiai  ir tas jų skvernas-policajus eina nafig nuo mano galvos . Už katrus Tu žadi , antra kart klausiu ... mani tai tardai  :icon-mrgreen:

nu va ,sakyciau naujo vejo reikia ..as ir uz juos, nes ten bent issimokslinusiu zmoniu yra

gerb.  . esaite galetu uzleist jaunimui vieta 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na matai, aš ir nekalbėjau, kad Kažkurioje partijoje yra labai išsimokslinsiu žmonių, man tiesiog išgirdus jūsų kalbas buvo labai įdomu sužinoti, kas čia per stebuklinga partija. Ir nelabai suprantu kuo ipatyngi tie keli artistai, ir top15 užbaigiantis stalius. Aisku labiausiai imponuoja pasiklydę Kluonio gatvėje, ar ten ta išsimokslinimą buvo galima įgyti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia jau kaip 'Augunstas' sakė : "naujo vejo reikia" , reik tokių manyč kur Lietuvos vizija kažkokią matytų žmonės , kad ir klystantys , kad ir naivūs ... svarbiausias kriterijus sąžinė ir nuoširdumas , dirbant Lietuvai  . Tie įšsilavinę ir suprantantys , sakyč žemesnėj grandyje , kaip vykdytojai ir patarėjai tūrėt darbuotis , a viršuj va kaip pas baltarusius(jei neliest politinių dalykų) musėt nėr įšskirtinai įšsimokslines Liaksandras Lukošenka , bet juk nesakysi kad baltarusiai ritas žemyn ....... Labiausiai tai liūdina  tas dalykas , kad Lietuvoj tokio kaip genialaus ekonomisto stratego , tai kaip ir nėr , bent jau aš tai tokio nežinau .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...