Jump to content

AR APSIMOKA Y MTZ-82 DETI TURBINA?


Guest DIDIS

Recommended Posts

  • Atsakymai 105
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

  • po 2 savaičių...

Na as su savo mtz-82be turbinos tai 5-6 begiu traukiu 3 korpusu pluga. Na petrai galiu lazintis kad 7 begiu tu nepatrauksi 3 korpusu plugo. nebet pakeli pluga ir tada vaziuji. esu megines tai 7 begiu durpej ejo juodu dumu. bet nepatariu 7 art nes pridrosi motora. geriausias begis yra toks kad kai pluga tempi be dumo. Kur as gyvenu tai tu ivaziuosi y moli ir arsi 4 begiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiminkime kad plugas plugui nelygu, prisikabink odesos gamybos hidrofikuota trivagi ir paziuresim kokia pavara tu ji patrauksi pvz molyne kokiam :lol: gal pirma paletyta :icon-wink: As ardavau lenkisku plugu 'buldozeriu' o pernai isigijau vartoma kvernelanda lingini tai ir kuro sanaudos ir lengviau traukia tik aisku as idejes turbina tkr-6. O galia padidejo tiek galiu pasakyti, lyginant transporte, prisikabines 10t pusantrasimcio priekaba pakroves apie 14t zvyro i didesnius kalniukus uzlipi 8 ar 8 suletintu begiu, o be turbinos kartais ir 6 suletyto budavo per daug. Vezat grudus su 4t priekaba, pakrovus 5t ilipi i bet koki kalniuka 9 pagrietyta pavara. su turbina pastebejau toki dalyka, jis sunkiai eina su dumu jei perkrautas variklis, bt apsukos maziau 1700 nenukrinta, o beturbino budavo jei perkrova, gesta variklis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na mano 82 tai 98 metu. tai traukiu paprasta rusiska pluga. dabar esu nusipirkes mtz 1025. ten tai zweris. Bet varsteli tikrai nesamone kad 7 pagreitintu 3 korpusu pluga traukia su belarus82 be turbinos, gal pakeles vaziuoja? :D Pats zinau kad neymanoma tokiu begiu art. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Meluoji As kai nauja turejau tai 6 begiu o kur kietas molis4-5 begiu. nu gal jus ariat 10 cm. tu paark 20 gyliu ir paziuresim. o dar kaltinis tai pyzdietc sunkus yra. na gal tu pasukes kuro siurbli? atvaziuok pas mane ir paziuresim kokiu paarsi. vien molynai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as pats su paprastu be turbinos esu vezes 22t prisikabines 2-pts-10 i paskiu ja keturtone, tai koks ten dieve vaziavimas, tikras traktoriaus drozimas. ilgai taip nepadirbsi, tuoj reiktu i metalo lauza toki nuvaryta traktoriu atiduot, nes "nuvarytus arklius nusauna" :lol: visadareikia dirbti su protu kaip sakydavo mano senelis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu pasakyti kad uzdejus turbina ant D-245 variklio jo galia padideja apie 15% o sukimo momentas prie 1800 aps. per minute pats optimaliausias ir galingiausias beje kuro sanaudos siek tiek mazesnes ariant nes galios atsarga ir nereikia mynti iki dugno traktoriuko pats dirbu ir tikrai atlikau nalize - :lol: Rezultatais likau patenkintas ir tikrai turbina daro savo, dekit kas galit ir pamatysit kad tai tik i gera ! Tiesa! nepamirskit kad tepalo kvalifikacija turi buti aukstesnes kokybes ir geriau jau nepilta ta paprasta rusiska tepala nes vis tik ir temperatura ir sunkesnes darbo salygos variklio pasidaro su turbina. Beje labai aktualu geras oro filtras nes kitu atveju atsiranda dideli oro isretejimas ir su laiku turbina prades leisti tepaliuka tad nepatingekite dazniau valyti filtra pries sezonimi darba :icon-wink:

Sekmes !

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...