Jump to content

mtz820 turbo bedos


Recommended Posts

sveiki atsirado tokia problema traktorius pasidare visiskai glusas ir neisivaizduoju kame beda atrodo kad turbina nedirba taip kaip turetu,nes garso is turbinos tai jokio beveik negirdeti kaip ja galima patikrinti ar ji pucia tiek kiek reikia?nes jau viska perziurejau ir nieko nerandu turbina rusiska pirkta nauja ir neperseniausiai deta nusiemes buvau slangas nuo orinio asele sukas graziai siurbia ora puikiai turbina,siurblys su purkstukais sureguliuotas degimas taip pat sureguliuotas gerai,kas dar gali buti per beda?gal kazkam panasaus kazkas buvo nutike...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki atsirado tokia problema traktorius pasidare visiskai glusas ir neisivaizduoju kame beda atrodo kad turbina nedirba taip kaip turetu,nes garso is turbinos tai jokio beveik negirdeti kaip ja galima patikrinti ar ji pucia tiek kiek reikia?nes jau viska perziurejau ir nieko nerandu turbina rusiska pirkta nauja ir neperseniausiai deta nusiemes buvau slangas nuo orinio asele sukas graziai siurbia ora puikiai turbina,siurblys su purkstukais sureguliuotas degimas taip pat sureguliuotas gerai,kas dar gali buti per beda?gal kazkam panasaus kazkas buvo nutike...

tai taip susyk glusas pasidare ,o dumais juodais neapsipila vaziuojant

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jau is seniau jis toks poglusis pradejo darytis,taip jei gauna apkrovos tai eina po dumu td jau,o dumas juodas,bet taip negali buti vakar vilkau 6t priekaba tai su dumu velka nesuprantu jis tokio svorio nei nejaust turetu istikruju jei viskas gerai butu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

buvau nusiemes slanga kur nuo orinio pareina i turbina,tai viskas turbinoj grazu asele sukasi kuo lengviausiai ir jokio laisvumo nera nieko,oriniam irgi sudeti nauji filtrai nesuprantu kodel ji nedirba taip kaip turetu?ir kai urkurtas buna ranka prie turbinos pridejus tai siurbia turbina stipriai net varikli gesina bet kai sudedi slangas kazkur dingsta ta trauka.dar vienas variantas yra kolektorius oro likes senasis paprastas ne turbininis jis siek tiek ilgesnis ar gali del to jei neuztekt to oro padavimo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as nuo turbinos ir buvau nusiemes slanga tai ji pucia bet kaip be jokio prietaiso ja paziuret ar ji pucia tiek kiek reikia,nes garso tai jokio negirdet is jos,nes tokia pati yra uzdeta ant kito mtz tai uzkurus iskart girdisi toks svilpimas ir jauciasi kazka dirbant tas galingumas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as nuo turbinos ir buvau nusiemes slanga tai ji pucia bet kaip be jokio prietaiso ja paziuret ar ji pucia tiek kiek reikia,nes garso tai jokio negirdet is jos,nes tokia pati yra uzdeta ant kito mtz tai uzkurus iskart girdisi toks svilpimas ir jauciasi kazka dirbant tas galingumas.
Mano buvo pradegusi tarpine tarp antro ir trečio cilindrų. Iš pradžių sumažėjo trauka paskui vis jos buvo mažiau ogaliausiai atsirado kalimas ir save vos pavežė.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as nuo turbinos ir buvau nusiemes slanga tai ji pucia bet kaip be jokio prietaiso ja paziuret ar ji pucia tiek kiek reikia,nes garso tai jokio negirdet is jos,nes tokia pati yra uzdeta ant kito mtz tai uzkurus iskart girdisi toks svilpimas ir jauciasi kazka dirbant tas galingumas.

Kur oro kompresorius paima svaru oro is isiurbimo kolektoriaus ten numak slangte ir su keliais slangutes perihadnikais prijunk manometra turi pusti apie 1 bar.... Dar pasizirek ar nera isiurbimo kolektroius uzsikises. paziurek kur oro sklende uzdaro kad kuriant lengvia sukt ar sita ner pastrigus? Dar noreja paklausti visas vamdzynas padarytas is metalo vamdziu ar is guminiu slangu? jei gumines gali kur buti viduj atitruke ir gniauzti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...