Jump to content

Kudėl triuš suėda savo mažylius?


ernestuu

Recommended Posts

Prieš penkias dienas mano patelė atsivedė 10 gražučių triušiukų jie buvo sveiki jais rūpinosi mama (triušė) maitino aptvarkydavo apdėdavo pūkais nuėjau šiandien pažiūrėti ir jie buvo išmėtyti po visa narvą dviejų triušiuku trūko vieno buvo likusi tik galvutė o visų kitų buvo nuėstos kojytės kitu net ausytės nebežinau ką be daryti triušė veda jau ne pirma karta padėkit!!!!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Priežasčių gali daug būti , bet dažniausios turbūt arba neturi vandens pastoviai arba stresas , gal koks triukšmas ar lendi ten pastoviai prie triušiukų be reikalo, jai nori lyst į lizda reik gerai tik su vandeniu nusiplaut rankas ir pačiupinus gerai triušę lyst prie lizdo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš penkias dienas mano patelė atsivedė 10 gražučių triušiukų jie buvo sveiki jais rūpinosi mama (triušė) maitino aptvarkydavo apdėdavo pūkais nuėjau šiandien pažiūrėti ir jie buvo išmėtyti po visa narvą dviejų triušiuku trūko vieno buvo likusi tik galvutė o visų kitų buvo nuėstos kojytės kitu net ausytės nebežinau ką be daryti triušė veda jau ne pirma karta padėkit!!!!!!
Kazkada pagavom katina taip darant-jis sugebedavo per apacia tai yra sietkos langeli pagauti triusiuka ir apesti .
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Teisingai pastebeta - priezastys - nebuvo vandens, stresas arba truko visavercio maitinimo ir neturejo mineralu. Bet is esmes kartais buna tokios pateles, kurios eda savo jauniklius. Pas mane tokia buvo. Pagal savybes pati geriausia iki siol turetu, bet bandziau kantrybe tris kartus, visuomet rezultatas tas pats...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš penkias dienas mano patelė atsivedė 10 gražučių triušiukų jie buvo sveiki jais rūpinosi mama (triušė) maitino aptvarkydavo apdėdavo pūkais nuėjau šiandien pažiūrėti ir jie buvo išmėtyti po visa narvą dviejų triušiuku trūko vieno buvo likusi tik galvutė o visų kitų buvo nuėstos kojytės kitu net ausytės nebežinau ką be daryti triušė veda jau ne pirma karta padėkit!!!!!!
Kazkada pagavom katina taip darant-jis sugebedavo per apacia tai yra sietkos langeli pagauti triusiuka ir apesti .

Gali ir žiurkės tokių bėdų pridaryti :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ziurkes jei isiveise tai sues ne tik pas viena patele, bet ir pas kitas. turejau tokiu problemu tai kol neissinaikinau ziurkiu tai per nakti dingdavo iki 15 triusiuku.

pas mane pati pries kelias dienas atsivede mazyliu ir viena sugrauze o kitiems ausytes apede, bet vandens visalaik buna ir visas pateles seriu tuo paciu pasaru tai cia galvociau kad streso padariniai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...