Jump to content

APTVARAI: Stacionarūs aptvarai


ausra

Recommended Posts

  • po 9 mėnesių...
Sveiki, aviu augintojai. Planuoju tverti apie 1km tvoros. Kol kas matau, kad pigiausias variantas- misko tinklas apie 3Lt/kv m. Avys vokieciu juodagalves, pakankamai aukstos, todel galvoju, kad 1.5m aukscio reikia. Gal galit patarti kur pirkti ir kokio aukscio? Aciu :).
----Pas mane 1.2m nuo zemes pakeltas 10cm stirnos ne visos paima ..mano sportininkes esant isgasciui nepaima bet buna isigudrina atsiklaupti ir nosi kisti po juo -ir taip pirmyn bet taip pasiseka tik vienai is daugeli.medine tvora kazkaip lengviau 1.2m persoka . siaip geras misko sietas tvirtas jau 3metai stovi.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriausiai pratemti viela ir pajungi elektriny piemeny ir nereikia jokio tinklo. :D
-- nieko pries bet as kiek yra viska aptveriau ir daugiau nereikia tampyti vielos -retsykiais praeini paziuri ar skyle kokia nepadare-jos pripranta prie savos teritorijos ir neina uz tvoros nebent galva iskisa per tarpa ,maziukai megejai nepaisyti taisykliu :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano planuojama tverimo vieta, tolokai nuo namu. Bijau, kad per nakti stacionarios tvoros nenuimtu, o elektrinis piemuo, tai isvis, geras taikinys musu ilgapirsciam. Gal turit kontaktus firmu, kur pirkot pernai misko tinklus?
---greitkeliai kur aptverti yra zymeti :) inete ziurekit -vilniuje keli zmogeliai jais prekiauja.. jei buvot parodoje jie ten buvo...
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...