Jump to content

Kova su seskais


Diva

Recommended Posts

Sveiki,esu naujoke.Labai noriu pasitarti kaip issaugoti 2men.visteles nuo sesko.Vakar grizau is Vilniaus radau tris be galvu ir bandyta jas itempti po kluonu.Kluonas senoviskas be pamatu.Siandien nunese 2visteles 10-11val nuo rusio (ikik kluono 10m.),radau plunksneliu prie kluono.Verkiau puse dienos.Matyt po kluonu sesku visa seimyna apsigyveno.Pati perinau,maitinau ir se tau.Dabar pririsau tarp kluono ir rusio jauna kalyte,jei ten nepatinka,tai istisai loja. Gal kas zino kur ir kokius spastus pirkti arciau Vilniaus ar Sirvintu, ar kaip juos nuodyti.Bukit geri patarkit;mirsiu-nepamirsiu.Dar turiu dedekliu keleta ir gaidi. vistide kluone irengta,bijau kad ir jas surys parazitai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,esu naujoke.Labai noriu pasitarti kaip issaugoti 2men.visteles nuo sesko.Vakar grizau is Vilniaus radau tris be galvu ir bandyta jas itempti po kluonu.Kluonas senoviskas be pamatu.Siandien nunese 2visteles 10-11val nuo rusio (ikik kluono 10m.),radau plunksneliu prie kluono.Verkiau puse dienos.Matyt po kluonu sesku visa seimyna apsigyveno.Pati perinau,maitinau ir se tau.Dabar pririsau tarp kluono ir rusio jauna kalyte,jei ten nepatinka,tai istisai loja. Gal kas zino kur ir kokius spastus pirkti arciau Vilniaus ar Sirvintu, ar kaip juos nuodyti.Bukit geri patarkit;mirsiu-nepamirsiu.Dar turiu dedekliu keleta ir gaidi. vistide kluone irengta,bijau kad ir jas surys parazitai.

Statykit elektrine tvora yra jau aprasyta.

As viska isbandziau, kolegos is vengrijos nemelavo. Padeda.

P.S

dabar sergu :( bet jauciu bus laikas man padaryt reportaza. Gal as ne profas bet gal kam bus naudinga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi nusipirkau el. piemenį ir darysiu aptvarus su elektra, nes ateinu anadien lapė laksto viščiukus gaudo aplink serbentų krūmus, puoliau vyti , tai 170 cm tvora peršoko ir nubėgo į miška.

Jei nepaslaptis is kur ir koks kokios galios ?

Ka desi paukstinius tinklus ar laida ?

Jei laida tai pirmasisi turi buti 5cm virs zemes. Ir taip kas 5 cm delioju.

Nes daryciau dar zemiau, bet kai zeme slapia jau pramusineja.

Seip labai patogus dalykas ir geras net pora pacu geru iskepe.

Tik atsargiai nutrenkt tikrai nenutrenks, bet ir mazai nepasirodys. Ir jei yra vaiku reikai ismokint ir isaiskint

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
Aš irgi nusipirkau el. piemenį ir darysiu aptvarus su elektra, nes ateinu anadien lapė laksto viščiukus gaudo aplink serbentų krūmus, puoliau vyti , tai 170 cm tvora peršoko ir nubėgo į miška.

Jei nepaslaptis is kur ir koks kokios galios ?

Ka desi paukstinius tinklus ar laida ?

Jei laida tai pirmasisi turi buti 5cm virs zemes. Ir taip kas 5 cm delioju.

Nes daryciau dar zemiau, bet kai zeme slapia jau pramusineja.

Seip labai patogus dalykas ir geras net pora pacu geru iskepe.

Tik atsargiai nutrenkt tikrai nenutrenks, bet ir mazai nepasirodys. Ir jei yra vaiku reikai ismokint ir isaiskint

Dėjau ant 130 cm plastikinių kuoliukų puse metro metalinio tinklo 10 cm nuo žemės , toliau vielos (kas antra nulis nuo gudrių katinų) , o ant žemės klojau 30 cm pločio skardos juostas kad žolė netrumpintų augdama. Minusas, kad jai nedidelė višta palenda po apačia ir negali atšokt būna užmušta, didžiausias laimikis lapinas, per tų tinklų metalinių skylę bandęs naktį ilyst ir radau per vidurį užstrigusį leisgivi.

O vien vielos tai nepadeda , nes atbėga ir šoka ant vielų ir kadangi nėra su žeme kontakto , tai ir nieko negavę pereina kiaurai.

Piemuo orginalus prancūziškas berods iš avenos 4 J . Tvora 100 metrų kažkur, teko paragaut , per lietų su galva prisilietus, daugiau nenorėčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...