Jump to content

Belarus 82.1 nekelia plūgo Kverneland 4 korpusų.


Recommended Posts

Gal kas buvot susidūre su tokia problema? Kodėl nekelia man 4 korpusų plūga? Siurblio kaltė ar paskirstytuvo? traktoriui 13metų,ir viskas jame dar originalu. 4 korpusų plūga lengviausiai traukia bet nepakelia,tad nuemiau paskutini ir liko 3,o 3 korpusus kelia,dar noriu prie plugo pridėt tankinimo vola prikabinama tad noriu susitvarkyt ta problema. :)

Jei kas žinot variantus kas gali būt parašykit :) būsiu labai dėkingas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas buvot susidūre su tokia problema? Kodėl nekelia man 4 korpusų plūga? Siurblio kaltė ar paskirstytuvo? traktoriui 13metų,ir viskas jame dar originalu. 4 korpusų plūga lengviausiai traukia bet nepakelia,tad nuemiau paskutini ir liko 3,o 3 korpusus kelia,dar noriu prie plugo pridėt tankinimo vola prikabinama tad noriu susitvarkyt ta problema. :)

Jei kas žinot variantus kas gali būt parašykit :) būsiu labai dėkingas :)

Ieskok dvigubo ziedinio volo tik problema bus, kad gali statyt nosi galulaukese iskeliant :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas buvot susidūre su tokia problema? Kodėl nekelia man 4 korpusų plūga? Siurblio kaltė ar paskirstytuvo? traktoriui 13metų,ir viskas jame dar originalu. 4 korpusų plūga lengviausiai traukia bet nepakelia,tad nuemiau paskutini ir liko 3,o 3 korpusus kelia,dar noriu prie plugo pridėt tankinimo vola prikabinama tad noriu susitvarkyt ta problema. :)

Jei kas žinot variantus kas gali būt parašykit :) būsiu labai dėkingas :)

Ieskok dvigubo ziedinio volo tik problema bus, kad gali statyt nosi galulaukese iskeliant :icon-wink:

tai galuose nekelsiu o darysiu PRIKABINAMA :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

keturi korpusai prie 82 plius dar nori kazka konstruoti, kazkas ziauraus :)

Traukia ar 3 ar 4 taip pat..tad noriu atgal idet ketvirta korpusa padaryt kad siauriausiai artu ar vola pridet PRIKABINAMA. :) tik problema nepakelia o trauk geriausiai traukia :D

Man kelia 4 korpusu su visais pribumbasais... gal siurbli pasikeisk o gal paskirstytojas knisa prota

=

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

keturi korpusai prie 82 plius dar nori kazka konstruoti, kazkas ziauraus :)

Traukia ar 3 ar 4 taip pat..tad noriu atgal idet ketvirta korpusa padaryt kad siauriausiai artu ar vola pridet PRIKABINAMA. :) tik problema nepakelia o trauk geriausiai traukia :D

Man kelia 4 korpusu su visais pribumbasais... gal siurbli pasikeisk o gal paskirstytojas knisa prota

=

Žodžiu daug klaustuku kyla..o gal įmanoma kaip nors sužinot kas čia knisa proto ar siurblys ar paskirstytuvas..jei nusipirksiu siurbli ir ne tame beda tai žinai..gal yra kokia čiūda sužinot kame bėda? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
nori sulaužyt pakabą, kabink 4 korpusų kverną... jei nori, kad rimtai keltų, tai nusiteik pasikeist visą pakabą ir cilindrus gale. nusiteik padėt minimum 1500 mūsiškos valiutos. prieky balastą pusę tonos, gali ir visą toną... tik pamatysi kiek tau viskas laikys

ne viena simta ha aparta ir viskas ten laiko :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nori sulaužyt pakabą, kabink 4 korpusų kverną... jei nori, kad rimtai keltų, tai nusiteik pasikeist visą pakabą ir cilindrus gale. nusiteik padėt minimum 1500 mūsiškos valiutos. prieky balastą pusę tonos, gali ir visą toną... tik pamatysi kiek tau viskas laikys

Iš kur ta visa pakaba gaut? kažkaip neesu užmatęs...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...