Jump to content

Kombaino parvarymas is Danijos.


Mariujkas

Recommended Posts

Susiradau kombaina Danijoi, apžiurėjau patiko. Dabar problema su parvežimu nerandu kas galetu man jy parvežti y Lietuva. Iki Kelto yra apie 250km. Buvau nuvaževes pas vienus "perikupus" tai jie man pasiule pačiam iki kelto važioti. Gal kas esate susidūre tokiu klausimu? Ir galetumete patarti. Ačiū.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Susiradau kombaina Danijoi, apžiurėjau patiko. Dabar problema su parvežimu nerandu kas galetu man jy parvežti y Lietuva. Iki Kelto yra apie 250km. Buvau nuvaževes pas vienus "perikupus" tai jie man pasiule pačiam iki kelto važioti. Gal kas esate susidūre tokiu klausimu? Ir galetumete patarti. Ačiū.

tai jeigu iki kelto pats nuvaziuoti :lol::lol: , tai cia maza beda belieka, is kelto namo parvaziuoti tie vezejei kaip ir nebereikalingi lieka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Susiradau kombaina Danijoi, apžiurėjau patiko. Dabar problema su parvežimu nerandu kas galetu man jy parvežti y Lietuva. Iki Kelto yra apie 250km. Buvau nuvaževes pas vienus "perikupus" tai jie man pasiule pačiam iki kelto važioti. Gal kas esate susidūre tokiu klausimu? Ir galetumete patarti. Ačiū.

Siulyciau pas Toma is Marguciu kreiptis +370 (:icon-cool: 656 24532, http://www.marguciai.lt/index.php/lt/kontaktai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Susiradau kombaina Danijoi, apžiurėjau patiko. Dabar problema su parvežimu nerandu kas galetu man jy parvežti y Lietuva. Iki Kelto yra apie 250km. Buvau nuvaževes pas vienus "perikupus" tai jie man pasiule pačiam iki kelto važioti. Gal kas esate susidūre tokiu klausimu? Ir galetumete patarti. Ačiū.

Ar jau pinigų turi įmokėjes :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kol dar pinigų neįmokėjas tai su jais gali derėtis kad davežtų ar savo eiga nuvarytų bet kai jau pinigus įmokėsi tai ka nors iš jų išsiprašyt yra mažai vilčių. Man lenkai iš vokečių parvežė už 2500eurų NH Tx68. Jei plukdysi keltu pirk atskirai kombainui ir kederiui, nes jei pirksi bendram sastatui bus dvigubai brangiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...