Jump to content

Putpelės


Eitvys

Recommended Posts

Sveiki, esu gana ''žalias'' putpelių srityje ,tačiau domiuosi ir stengiuosi daugiau sužinoti. Tai va, skaičiau daug, bet palyginu nekažką sužinojau. Gal tokių temų ir buvo, tačiau norėčiau apibendrintai viską aiškiai ir be klausimų sužinoti. Tai va, pirmas klausimėlis:

Kaip atskirti patiną nuo patelės?

Dėkui už pagalbą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, esu gana ''žalias'' putpelių srityje ,tačiau domiuosi ir stengiuosi daugiau sužinoti. Tai va, skaičiau daug, bet palyginu nekažką sužinojau. Gal tokių temų ir buvo, tačiau norėčiau apibendrintai viską aiškiai ir be klausimų sužinoti. Tai va, pirmas klausimėlis:

Kaip atskirti patiną nuo patelės?

Dėkui už pagalbą.

http://idvor.by/index.php/forum/56-pere ... -perepelov

I've post this link earlier, but it was deleted...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, esu gana ''žalias'' putpelių srityje ,tačiau domiuosi ir stengiuosi daugiau sužinoti. Tai va, skaičiau daug, bet palyginu nekažką sužinojau. Gal tokių temų ir buvo, tačiau norėčiau apibendrintai viską aiškiai ir be klausimų sužinoti. Tai va, pirmas klausimėlis:

Kaip atskirti patiną nuo patelės?

Dėkui už pagalbą.

Mėnesio laiko jau kaip diena nuo nakties skiriasi. Beje pažiurėk putpeles.lt, atrodo yra foto ideta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tik nesuprantu, kaip tos putpelės deda kiaušinius? :D Pvz: putpelės.lt puslapyje kur yra nuotraukos nervelių tai nerverliuose sausakimša tu putpelių...Tai jei padeda kiaušinį iškart sumindo... Kokia čia sistema yra ? :D

Dugnas padarytas su nuolydžiu, todėl kiaušinis išrieda priekį sveikas. Pagal EU standartus, vienai putpelei yra skiriama 120 kvadratinių centimetrų ploto. Taip ,kad į narveli 40x80 cm, telpa 25 putpelės

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jasna, naujos žinios. Ačiū. O kaip su relizacija? nes aš planuoju auginti putpeles ir taip spėju, kad pradžioi būtų ir mažai kiaušinių, o paskui - per daug. Į turgų nešat ar kaip?

Per laiką, kaip ir kiekvienam produktui atsiranda didesnis ar mažesnis klientų ratas. Žinoma, jeigu kitos veiklos nėra, galima ir turgui pasedėt. Putpelių kiaušams praktiškai apribojimų nėra, išskyrus , kad turi būt registruota banda, ant kiaušinių ipakavimų turi būti užrašyta surinkimo data, laikymo sąlygos, bandos numeris.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O dėl pačių putpelėnų ( ar kaip juos taisiklingai pavadinus).. Gi jų irgi būna nemažai, jūs juos valgote, taip? Tik man įdomu kaip, jeigu išdarinėjant taigi ''užsiknisimas'' švelniai tarniant jį išdarinėti, o ir mėsos ten nekažką..

Ir dėl kiaušinių. Girdėjau jie valgomi su lukštais, taip?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...