Jump to content

ridikėlių auginimas


paulius.

Recommended Posts

Sakykim, fragmentiškai. :) Nedideliais kiekiais. Tik pasiteisina su morkomis. Ridikėliai užgožia piktžoles, paskui morkos ramiai toliau auga išrovus ridikėlius. Sėkla pirkta buvo iš balticseed. Kilogramais nesvėriau, bet užaugo įspūdingi ir užteko visiems - turgui, šeimai ir kirmeliukams. :) Kitais metais sėsiu daugiau. Sakykim kainos santykis su priežiūra gan neblogas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Aš auginu, kol kas nedaug, bet vis didinu plotą. Auginti paprasta , mažai priežiūros, reikia tik laistyti (priklauso nuo vietos ,kur augini). Aš auginau šiltnamyje ,nuėmiau ankstyvą derlių. Sodinau 4 arus, vienas pakelis kainuoja 45 LT jame yra 10 000 s. Vienam arui -1 pakelis. Su realizacija bėdų nebuvo, lengvai gali parduoti urme arba turguje.

Jei reikės pagalbos klausk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 4 savaičių...
Aš auginu, kol kas nedaug, bet vis didinu plotą. Auginti paprasta , mažai priežiūros, reikia tik laistyti (priklauso nuo vietos ,kur augini). Aš auginau šiltnamyje ,nuėmiau ankstyvą derlių. Sodinau 4 arus, vienas pakelis kainuoja 45 LT jame yra 10 000 s. Vienam arui -1 pakelis. Su realizacija bėdų nebuvo, lengvai gali parduoti urme arba turguje.

Jei reikės pagalbos klausk.

kokia technika naudojat tokiem plotam set gi ne rankiniu budu :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...