Jump to content

Savos gamybos kablys priekabai


Recommended Posts

gal kas esate pasidarę kažką panašaus prie traktoriaus?? reiktų pasigaminti germinatoriaus tampymui, nes reikia kad eitų kilnoti, ir priekabom tiktų valkiiot.

Pavyzdys tai mini traktoriaus,bet gal kas turi pasidarę ir prie traktorių??

ir pasidalintų kaip ir iš ko?? aš galvoju daryti iš trikampio MTZ ar T - 150 tik nezinau kaip geriau privirinti blanką ar dar kažką...

http://marguciai.lt/index.php?page=shop ... 35〈=lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Radau kazka panasaus:

ir manau, kad tai tau geriau butu.

na ne apie toki kalbejau :) reikia prie uzsienietisko traktoriaus,tad pakabinimas turi būti 3 taškų.

Del to geriausias variantas manau bus prie trikampio kazkokiiu budu pritvirtinti kabę

geriau tokiais darbais neuzsiimt, suvarysi traktoriaus pakaba, remontas brangus, germinatoriui dek skersini kad galetum ant slaunu kabint o priekabas valkiot reik ant gamyklinio traktoriaus kablio

nu man idomu kaip galima pakaba suvaryt??

dėl skersinio germinatoriui gera mintis, bet germinatorius dinapolio gamybos ir prikabinimas tkrai ne toks kaip genio, kiek zinau genio prikabinimo galva ne tiks...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu man idomu kaip galima pakaba suvaryt??

cia man rodos rasi atsakyma i ne viena savo klausima: transportavimo-technika/puspriekabiu-ir-priekabu-kabinimas-prie-traktoriaus-t1477.html?hilit=priekabu%20kabinimas

joo... keisciausia , kad as dabar taip nebemastyciau , taip sakant rytas protingesnis uz vakara ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu man idomu kaip galima pakaba suvaryt??

cia man rodos rasi atsakyma i ne viena savo klausima: transportavimo-technika/puspriekabiu-ir-priekabu-kabinimas-prie-traktoriaus-t1477.html?hilit=priekabu%20kabinimas

joo... keisciausia , kad as dabar taip nebemastyciau , taip sakant rytas protingesnis uz vakara ;)

taip gerai, kad yra forumas kur galima pasikonsultuoti su patyrusiais, ir išvengti nemalonumų :) tiek finansinių tiek moralinių :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...