Jump to content

LENGVIAUSIAS BUDAS AUGINTI TRIUSIUS?


viliuso

Recommended Posts

Pas mane nei vienas nespėja nugaišti. Kai suserga užmušu jį, nulupu ir atiduodu šuniui.

Maniškio šuns antras slaptas vardas"rietavas" :D , nei aš lupu triušius nei ką. Eina pilnai ir triušiai ir broileriai, kartais ir dedeklė kokia papuola. Tik paskutiuniu metų vargšui tenka tenkintis sausu daviniu, man gerai, kai neserga ir nekrinta, jam nelabai įtariu.... :D , tegu biški dietos pasilaiko, o tai meitelis tuoj kartu su visu voljeru pradės lakstyt....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...
Pas mane nei vienas nespėja nugaišti. Kai suserga užmušu jį, nulupu ir atiduodu šuniui.

Maniškio šuns antras slaptas vardas"rietavas" :D , nei aš lupu triušius nei ką. Eina pilnai ir triušiai ir broileriai, kartais ir dedeklė kokia papuola. Tik paskutiuniu metų vargšui tenka tenkintis sausu daviniu, man gerai, kai neserga ir nekrinta, jam nelabai įtariu.... :D , tegu biški dietos pasilaiko, o tai meitelis tuoj kartu su visu voljeru pradės lakstyt....

Pritariu 100% As net 2tokius sanitarus turiu po 40kg.Sutreskina su visu kailiu,paskui miega puse dienos ir sargo darba pamirsta :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodel nepriimti :) prasom ... nera problemos ... betkada ...tik susiskambinam ir prasom i svecius :)

Nebijai, kad ligų užneš per rūbus? :icon-rolleyes:

as i triuside isiledziu tik nuo spalio iki kovo. o kitu laikotarpiu tik man ten galima :) jau pasimokiau tai dabar ant visu langu tinkliukas lempa vabzdziams naikinti ir jokiu pasaliniu :D nors dar tik antri metai taip bet jau pagerejimas matomas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...