Jump to content

Technologines vėžės


Recommended Posts

aha mes irgi darom per traktoriaus viduri :) kazkaip manau lengviau tiesiai ziuret nei vis sukt galva ir per stikliuka ziuret ar ratas gerai vaziuoja pazenklinta vieta :)

Jus vaziuojat vidury vagos pagal kapota ar kai esu mates pasidaro toki trikampi ant kapoto ir pagal ta trikampi vaziuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aha mes irgi darom per traktoriaus viduri :) kazkaip manau lengviau tiesiai ziuret nei vis sukt galva ir per stikliuka ziuret ar ratas gerai vaziuoja pazenklinta vieta :)

Jus vaziuojat vidury vagos pagal kapota ar kai esu mates pasidaro toki trikampi ant kapoto ir pagal ta trikampi vaziuoja.

cia jau kaip kam patogiau kogero...aš važiuoju su ratu per vaga..man taip patogiau... :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aha mes irgi darom per traktoriaus viduri :) kazkaip manau lengviau tiesiai ziuret nei vis sukt galva ir per stikliuka ziuret ar ratas gerai vaziuoja pazenklinta vieta :)

Jus vaziuojat vidury vagos pagal kapota ar kai esu mates pasidaro toki trikampi ant kapoto ir pagal ta trikampi vaziuoja.

cia jau kaip kam patogiau kogero...aš važiuoju su ratu per vaga..man taip patogiau... :eusa-shifty:

Nemanau, kad patogiau yra visą dieną išsėdėt pasisukus į šoną, nei sėdėt ir žiūrėti tiesiai. Kaip sako: įpratimas pikčiau prigimimo. kaip įpratai matyt dar sėdamas su rusiška taip ir nesugebi atprasti. Be to važiuojant traktoriaus viduriu labiau matyti pavingiavimai, lengviau pasitiesinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...