Jump to content

Vieno disko treštuvas


Recommended Posts

Turiu vieno disko treštuva jis trešia 6m ploti. Ir kaip važiuojat,jeigu tech vėžės kas 12m? Kiek suprantu reik važiuot du kartus tuom pačiom vežem ar aš klystu?

Tik viena karta i viena puse, kita karta i kita, jei i viena sona meta :) . Jei i abi puses po 3 m turi daryt tarp technologiniu dar viena vaziavima. Jei po 6 metrus i abi viskas tinka esamom vežem.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu vieno disko treštuva jis trešia 6m ploti. Ir kaip važiuojat,jeigu tech vėžės kas 12m? Kiek suprantu reik važiuot du kartus tuom pačiom vežem ar aš klystu?

Tai kas čia da tręštuvas, jei meta tik 3 metrus į vieną pusę? Aš mačiau šiemet tręšimo varijantą tokį: bobulia už pupsiko vairo, o diedukas sėdi priekabėlėj ant trąšų ir barsto jas į abi puses. :lol: Jei diedukas ne vienarankis, tai čia gaunas jau dvidiskis tręštuvas. :)

O šiaip reikia žiūrėti koks ten paskleidimas gaunasi. Kadangi viendiskis, tai ko gero paskleidimo kiekis nuo pločio kinta pusmėnuliu, ne sinusoide. Todėl reikia labai tiksliai važiuoti, kad nebūtų susėjimo arba nesusėjimo. Viskas yra kaip sako rusai: dielo praktiki. Reikia žiūrėti, kas dedasi ant lauko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...