Jump to content

mtz priekinio tilto bortines


mtzzz

Recommended Posts

turiu klausima ratai pas man laksto nors kalonele nauja vairo traukes tvarkingos , speju kad laikas keist bortines nes bus isdile , tai va padetu tik pakeitus stakanus ar ne ?, tevukas sako kad nepades sako reikia keist bortiniu sonus ,kur stakanai kisas .

padetu pakeitus ta stakana ? kur foto mano pazimeta pilka spalva .. ar ne ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu klausima ratai pas man laksto nors kalonele nauja vairo traukes tvarkingos , speju kad laikas keist bortines nes bus isdile , tai va padetu tik pakeitus stakanus ar ne ?, tevukas sako kad nepades sako reikia keist bortiniu sonus ,kur stakanai kisas .

padetu pakeitus ta stakana ? kur foto mano pazimeta pilka spalva .. ar ne ?

jei ratai laksto i sonus tai pirmiausiai reikia ratu suvedima normaliai pasidaryt daug kam tai padejo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ratų tabalavimą sutvarkė vairo traukių visų antgalių vidurių, pirštų pakeitimas ir po kolonėlės "soškės" veržle padėta poveržlė, kad ant šlicų ją labiau spaustų į viršų. Pastebėjau, kad jei traukėse atsiranda bent mažiausias laisvumas, ratai plaka į šonus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ka cia jus rasot kas jum padejo man jau nepadeda nes pats viska ta pati dariau :D
Kas tikrai padeda, tai suvedimo darymas priekyje placiau kokiais 5 mm. Isbandyta ne ant vieno traktorio, ir tada ir traukes gali klibeti ratai vistiek nelaksto. :eusa-whistle:

galma placiau apie toki suvedima ?

va pas man darytas suvedimas pagal knyga, bet vienas zmogus sake, kad reikia man priekinio rato galo centra daryt su galinio rato centru. tik nezinau ar tai tiesa nes tada sake ratus netaip graus , o pas man kaip matot dabar padaryta priekiniu ratu centas yra suvestas su galiniu ratu centru kur raudonai pazymeta tai apie ta centra kalbu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Suvedima darau taip; pasimatuoju tarpa tarp priekiniu padangu rato centro aukstyje priekyje, tas vietas pasizymiu kreida, paridenu traktoriu kad ratai prasisuktu 180 laipsniu, ir pasimatuoju tarpa pazymetose vietose. Reguliojama kad priekyje butu placiau nei matuojant gale. Nors dabar isidejau danfosa ir ratu makalavimasis uzmirstas ir suvedima atstaciau y normalia padeti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...