Jump to content

Padargai japoniškiems mini traktoriukams


trintukas

Recommended Posts

 

O kodel jus manot kad guoliai neatlaikis? Man rodos jei jau gamina barabanus su isnesimu ir net skylemis spec perstatymui, tai turetu bu paskaiciuota kad laikytu.

 

Nu gal ir laikys bet dar tokia problema kad rarus perstacius viskas kaip ir gerai butu bet priekiniu ratu reduktoriai jau labai arti vagos virsaus kol niekas neisdigo dar nieko bet jau akstesnius daigus braus zemyn.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei kaupimo tikrai daug gal but verta isitaisyti priekinius ratus su didesniais diskais. Buna tokie spec vagojimui, padanga siaura ir auksti diskai.

Va tokie kaip foto nuorodos:

 

http://www.mini-tractores.com/kubota-xb1-special/

 

Zinau kas turi, ir jei tikrai reikia galima sudereti protinga kaina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Jei kaupimo tikrai daug gal but verta isitaisyti priekinius ratus su didesniais diskais. Buna tokie spec vagojimui, padanga siaura ir auksti diskai.

Va tokie kaip foto nuorodos:

 

http://www.mini-tractores.com/kubota-xb1-special/

 

Zinau kas turi, ir jei tikrai reikia galima sudereti protinga kaina.

 

Kokia mazdaug butu kaina matai pas mane kubota L1802DT ar tiks varstai ? O del vagojimo daugumo tai noretusi ir pas kitus nulek prabraukti bet jau labai nepatogu su verstais ratais vazinet .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 11 mėnesių...

Susimazink kausa dar,kad nekiltu pagunda daug kelt,nes nutiks kaip man,truko priekinio rato guolis,sumale lekste,oi turejau vargo kol restauravau .siaip saunuolis tvarkingas grazus darbas,svarbiausiai savo ranku.Jau prie pabaigos ir as su frontalu,baigsiu,imesiu jusu teismui.Kubota 22pradejo,dabar visi varo ,sirdi spaudzia kai pamatai kainas kiniecio,jau po tokiu as nestoveciau,zinant kinu metalo kokybe

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

attachicon.gifDSC_0103.JPG

na taip reiktu mazesnio, padariau kausa ant galo, o po kauso, sumasciau frontalke ir pritaikiau ant priekio,

pakabinu pilna zvyro tai galas kartais neliecia zemes vaziuojant,   :icon-mrgreen:

Tai tu issivaizduok,kokia apkrova eina ant priekinio tilto guoliu.Kokio diametro pas tave kelimo cilindrai ir stokai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

attachicon.gifDSC_0103.JPG

na taip reiktu mazesnio, padariau kausa ant galo, o po kauso, sumasciau frontalke ir pritaikiau ant priekio,

pakabinu pilna zvyro tai galas kartais neliecia zemes vaziuojant,   :icon-mrgreen:

Mano kaušo ir tokia istorija, buvo skirtas galui, bet patapo frontalinio kausu, aišku aš jį apmazinau iš visų pusių.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...

sutvarkiau žoliovę prie traktoriuko, ten labai nevyke skriemukiai iš skartos ir taškiniu budu suvirinti......viena nauja ištekino kitus suėmiau varžtais .......dirba pasakiškai dabar joio diržu prabuksavimo

Esu ne iš vieno girdėjęs, kad tekinasi naujus, nes iš prasto metalo. Man dar neteko susidurti su tokia problema, bet prasisuka 1 kraštinis peilis norint priveržt... nelabai rimtai padarytos padarytos tos vejapjovės ir nemanau, kad kinietiškos labai prastesnės, o kaina skiriasi keliais šimtais:( Gailiuosi, kad nepirkau mulčerio, buvau nusižiūrėjęs 1 rotoriaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu ne iš vieno girdėjęs, kad tekinasi naujus, nes iš prasto metalo. Man dar neteko susidurti su tokia problema, bet prasisuka 1 kraštinis peilis norint priveržt... nelabai rimtai padarytos padarytos tos vejapjovės ir nemanau, kad kinietiškos labai prastesnės, o kaina skiriasi keliais šimtais:( Gailiuosi, kad nepirkau mulčerio, buvau nusižiūrėjęs 1 rotoriaus

pagal mano patirtį, tai visus likusius skriemuilius pergrežiau ir suemiau varžtais, kiek rodo praktika, dvieju pjovimu, tai jie laikys kaip ir tas tekintas......nes suveržus varžtais nelieka taškinio suvirinimo silpnumo......nes pas mane tas skriemulys išsiskyrė butent dėl taškinio suvirinimo bėdu......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

attachicon.gifsienap 1.jpgattachicon.gifsienap.jpg šitaip sutvarkiau skriemulius ir viskas dabar gerai......

Na jei suges žinosiu kaip tvarkyt :) Kokiu greičiu pjauni žolę, gal bandei didesniu nei 540? man kažkaip atrodo jog tom žoliapjovėm trūksta apsukų... ypač darant posūkį visada lieka skiauterės :( Kažkas pasakojo lyg galima 2 darbinį greitį jungt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei suges žinosiu kaip tvarkyt :) Kokiu greičiu pjauni žolę, gal bandei didesniu nei 540? man kažkaip atrodo jog tom žoliapjovėm trūksta apsukų... ypač darant posūkį visada lieka skiauterės :( Kažkas pasakojo lyg galima 2 darbinį greitį jungt.

pas mane traktoriuko tik vienas galinio darbinio veleno greitis....540 jai gerai atsimenu o vidinio 2000 lyg ir .......tai gal reiketu deti  prieki, bet gala gaus guoliai......o greitis reguliuojasi pėdalu nes pavarų dėžė automatas, ar hidrostatas nežinau kaip tiksliai vadinasi.....tai gali nieko neperjunges ir judėti vėžlio greiciu arba 14 km/h

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...