Jump to content

Dekoratyvinės vištos


arcturus

Recommended Posts

kalvarijoj turgui maciau ir berods minizoo

Toli man iki Kalvarijos :D geriau būtų sužinot koks veislės pavadinimas, nes dabar įvedus google tiesiog "dekoratyvinės vištos" ar "parduodu dekoratyvines vištas" informacijos tikrai mažai, o kas svarbiausia apie tas vištas kurios mane domina išvis nieko :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Kas žinote kur būtų galima įsigyti tokių dekoratyvinių vištų ? Esu matęs tokias tik margas, daugiau baltas/gelsvas, norėčiau, kad ir mano kieme tokios gražuolės vaikščiotų :)

157b76.jpg

Dar va idomu, ar jos gerai deda kiaušinius ? Jei įsigysiu nebus tik dėl grožio ? :)

Tai mazieji koochinai.As ju turiu,galeciau ir parduoti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D baikit jus,ir peri tos vistos,ir deda normaliai. pirkau pernai vienadienes (veislines),tai per ziema dejo. aisku,kad ne taip kaip paukstynu grazuoles,tikrai ne kasdien.bet kas antra diena tikrai dejo. dabar gerai deda. ir jau pririnkau kiausiniu,sudejau perinimui.21d turi ristis...o dabar eme pacios peret.net kelios is karto!!! :icon-evil: nepasiruosus as,kiausiniu neturiu pririnkus. :eusa-doh: o mazoji kochinchine peri jau antra savaite. tai daviau jai 6 kiausinius-bramu,barneveldu,rodailendu...tegu sedi,kad jau taip nori but mama. :lol: vaikuciai ja greit praaugs :lol::lol:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as nesakau,kad nededa,bet ne dedekles.Neimk keleta kiausiniu is lizdo ir ses pereti.As ju turiu keleta,bet tikrai kas antra diena nededa.Kada nekada randu po kiausini :)

nieko nenoriu irodyt :eusa-naughty: .siuo metu maniskes deda kasdien,renku kiausinius perinimui dabar,kiti jau uzkrauti. beja,kasdien kiekvienos veisles gautus kiausinius zymiu ant sienos prisegtame lape.nes kiekviena veisle laikoma atskirai,kol renku perejimui kiausinius.taigi,galiu tiksliai pasakyti-kuri veisle kiek padejo. :eusa-clap: ir ner ko lyginti ju su paukstynu grazuolemis,aisku,geriau deda,bet gyvena trumpiau.ir dar daug minusu galima vardinti...bet juk tema-dekoratyvines vistos! :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laikau mazuosius koochinus jau senei,ir tikrai jos deda menkai.man jos patinka,grazus pauksciai.Vilija,nesigincisiu,gal jusu aksines vistos,o mano tik dekoratyvines :) .As nesu girdejes,kad dekoratyvines vistos yra geros dedekles :icon-redface:

na,ne tai ne. :eusa-doh: mano kochinchine ne tik gerai deda,bet ir peri siuo metu :eusa-dance: .ner ko cia gincytis :eusa-clap::D ...viskas gerai. ;):eusa-hand: .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pirkciau keleta pentardu gali but ir maziukai

Biški triukšmingos tos penterdos, ir lakios, tai eina per visas tvoras ir kapsto daržus :icon-rolleyes: Gera tik jų kiaušinių įpatybė per velykas, kad labai kieti :D

ps. Taip niekas ir neatsakėte kokio dydžio koachinai užauga ir už kiek parduotumėt ?

Laikau mazuosius koochinus jau senei,ir tikrai jos deda menkai.man jos patinka,grazus pauksciai.Vilija,nesigincisiu,gal jusu aksines vistos,o mano tik dekoratyvines :) .As nesu girdejes,kad dekoratyvines vistos yra geros dedekles :icon-redface:

Gana neseniai įsigijau tokių sidabrinių dekoratyvinių viščiukų, sakė tos veislės labai gerai deda kiaušinius, gaila nepamenu pavadinimo :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pirkciau keleta pentardu gali but ir maziukai

Biški triukšmingos tos penterdos, ir lakios, tai eina per visas tvoras ir kapsto daržus :icon-rolleyes: Gera tik jų kiaušinių įpatybė per velykas, kad labai kieti :D

ps. Taip niekas ir neatsakėte kokio dydžio koachinai užauga ir už kiek parduotumėt ?

Laikau mazuosius koochinus jau senei,ir tikrai jos deda menkai.man jos patinka,grazus pauksciai.Vilija,nesigincisiu,gal jusu aksines vistos,o mano tik dekoratyvines :) .As nesu girdejes,kad dekoratyvines vistos yra geros dedekles :icon-redface:

Gana neseniai įsigijau tokių sidabrinių dekoratyvinių viščiukų, sakė tos veislės labai gerai deda kiaušinius, gaila nepamenu pavadinimo :/

tai gal ten sidabriniai italu leghornai? :eusa-doh: tada tikrai gerai des! :eusa-clap::eusa-clap::eusa-clap: turiu tokiu.lukstai balti,bet deda gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sidabriniu daug gali buti,o greiciausei tavo leghornai.O ten kalba ejo apie mazusius koochinus,o jie tikrai yra nededekles .O siaip dekoratyviniu daug yra dedekliu.

tai gal ten sidabriniai italu leghornai? :eusa-doh: tada tikrai gerai des! :eusa-clap::eusa-clap::eusa-clap: turiu tokiu.lukstai balti,bet deda gerai.

Taip, leghornai ;)

o kaip bramai kiaušinius deda ? Esu užsisakęs dešimtį dabar :)

Dar klausimas, o koochinai jei bus laikomi kartu su paprastom ir kitokiom dekoratyvinėm, nebus nuskriausti didesnių gentainių ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sidabriniu daug gali buti,o greiciausei tavo leghornai.O ten kalba ejo apie mazusius koochinus,o jie tikrai yra nededekles .O siaip dekoratyviniu daug yra dedekliu.

tai gal ten sidabriniai italu leghornai? :eusa-doh: tada tikrai gerai des! :eusa-clap::eusa-clap::eusa-clap: turiu tokiu.lukstai balti,bet deda gerai.

Taip, leghornai ;)

o kaip bramai kiaušinius deda ? Esu užsisakęs dešimtį dabar :)

Dar klausimas, o koochinai jei bus laikomi kartu su paprastom ir kitokiom dekoratyvinėm, nebus nuskriausti didesnių gentainių ?

neskriaus,jei nuo mazu laikysi. jei didelius imesi,gaus i kaili kokia savaite :eusa-doh:

bramai kasdien nededa.na,gal kokie 5 kiausiniai per savaite.man jie patinka-stambus,grazus.turiu juodu,melynu ir berziniu.prisiperinau seimu didinimui.dar kiti risis 17 d.,tuos jau parduosiu. :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sidabriniu daug gali buti,o greiciausei tavo leghornai.O ten kalba ejo apie mazusius koochinus,o jie tikrai yra nededekles .O siaip dekoratyviniu daug yra dedekliu.

tai gal ten sidabriniai italu leghornai? :eusa-doh: tada tikrai gerai des! :eusa-clap::eusa-clap::eusa-clap: turiu tokiu.lukstai balti,bet deda gerai.

Taip, leghornai ;)

o kaip bramai kiaušinius deda ? Esu užsisakęs dešimtį dabar :)

Dar klausimas, o koochinai jei bus laikomi kartu su paprastom ir kitokiom dekoratyvinėm, nebus nuskriausti didesnių gentainių ?

neskriaus,jei nuo mazu laikysi. jei didelius imesi,gaus i kaili kokia savaite :eusa-doh:

bramai kasdien nededa.na,gal kokie 5 kiausiniai per savaite.man jie patinka-stambus,grazus.turiu juodu,melynu ir berziniu.prisiperinau seimu didinimui.dar kiti risis 17 d.,tuos jau parduosiu. :eusa-dance:

Gal galėtum įkelti savo bramų foto ? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
tai gal ten sidabriniai leghornai? Tai jos tikrai nera dekoratyvines.O Vilijai galiu pritart,kad jeigu atimineji kiausinukus tai kochinkines deda gana ilgai ir visai neblogai.Bet mano mylimiausios vistiek baltos leghornes.

Reiškia mane išdūrė biški :D Arba tas pardavėjas pats nežinojo, kad tai nedekoratyvinė veislė :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...