Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

Skaitydamas jusu diskucijas susidariau nuomone esat eiliniai pasakoriai daugiau nieko kada jus dirbat jei istisas dienas sedit forume,rastot kad turit gyvuliu kazkaip keista is jusu puses istisai tie patys vardai,as turiu dvi karves istisai sedet forume neturiu laiko,kiek norit diskutuokit nieko jus nepakeisit viskas kalbom,diskucijom,anksciau apie tai reikejo galvot,maziau viliotis paramom,kapitalistas dave paskolas jum isikurt dabar jos griz jam su kaupu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 Ūkininkas iš Raudonės Algirdas Mačiulaitis š.m. rugsėjo pabaigoje-spalio pradžioje prie Seimo organizuoja protesto akciją dėl žemų pieno supirkimo kainų. Akciją palaiko ir joje dalyvaus ŽŪM ministrė Virginija Baltraitienė. Organizatorius prašo aktyviai prisijungti prie pasiruošimo  akcijai ir dalyvauti joje, taip pat, kuo plačiau paskleisti šią žinią visuomenėje. 

  Kas tuo susidomėjote - galite tiesiogiai kreiptis į organizatorių Algirdą Mačiulaitį. Jo tel. - 8 673 04771.

Apie tikslesne data bus informuota dvieju savaiciu begi. Apie sia akcija jau informuota ZU ministerija ZUrumai, Prezidentura.

 Akcija atrodys mazdaug taip; bus blokuojamas Latvijos pasienis pienoveziam ,tuo pat metu bus demonstracija vilniuje,su technika ir karvem,gal ir rajoniniu keliu blokada,dar nera galutinai sudeliota. Kvieciu visus aktyviai dalyvauti ir paraginti kitus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nejuokinkit,gausit bananu ir pasibaigs visi blokavimai,čia tas pats kaip jusu kumeciai pradetu blokuoti jusu ivaziavima i kiema kam mokat mazas algas,teisingai ramza pasake,kad esat tik pasakoriai,tie patys keli veidai,rimti ukininkai tokiais niekais neuzsiima,man juokas ima iš jusu kliedesiu todel retkarciais ipilu zibalo i ugni,isivaizduoju kaip jums putos taškosi kai perskaitot mano protingas mintis,durniukai jus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nejuokinkit,gausit bananu ir pasibaigs visi blokavimai,čia tas pats kaip jusu kumeciai pradetu blokuoti jusu ivaziavima i kiema kam mokat mazas algas,teisingai ramza pasake,kad esat tik pasakoriai,tie patys keli veidai,rimti ukininkai tokiais niekais neuzsiima,man juokas ima iš jusu kliedesiu todel retkarciais ipilu zibalo i ugni,isivaizduoju kaip jums putos taškosi kai perskaitot mano protingas mintis,durniukai jus.

Tamsta esate lyg mazas vaikas kuriam truksta demesio ir kuris betkokiais budais meginat ji gauti. Tada Esate laimingas. Turiu jus nuvilti is manes tos laimes tikrai nesulauksit. Sekmes jum ir ziurekit nepaskeskit tose savo putose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gerai,kad priminei visuotini suvaziavima,siule ir man,pasakiau,kad niekais neuzsiimu ir ka ar nebuvau teisus,kokia nauda iš to suvaziavimo,papilste iš tušcio i kiaura ir pasibaige,dabar gal keli ukininkai ir atvaziuos prie seimo papiketuot,išeis keli seimunai,pakalbes,pazades kazka  ir tuom viskas pasibaigs,ne toks musu mentalitetas,kad kazka išsikovotumem,prancuzai jau daug sykiu velniava kele ir dabar kelia del mazu pieno kainu ir vyriausybe pazadejo 600mln euru,o musu vyriausybe jei kesit neramumus duos bananu,o jei to bus per maza ir guminiu kulku nepagailes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O protesto akcijoj visi sudalyvausim ir tiek ukininku kiek visuotiniam suvaziavime buvom susirinle po traktoriu ir bent po viena gyvuli i kelius ar miestus atsivarysim Ir atsiginsim tai kazka vistiek pasieksim. O tada vel islys abc ir sakys va sakiau kad nieko nedarysiu ir viskas susitvatkys

parduokit piena Pienas Lt  ir kitiems kooperatyvams, bus didesne nauda, parduoda visokiems rokiskiams ir pieno zvaigzdems ir dar skundzias :violence-shootself:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O protesto akcijoj visi sudalyvausim ir tiek ukininku kiek visuotiniam suvaziavime buvom susirinle po traktoriu ir bent po viena gyvuli i kelius ar miestus atsivarysim Ir atsiginsim tai kazka vistiek pasieksim. O tada vel islys abc ir sakys va sakiau kad nieko nedarysiu ir viskas susitvatkys

nekalbek uz visus kad dalivaus visi o bus vienam sienas kitam pienas ir nieko nesusirinks

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bukas tas zmogus kuris nieko nedaro ir plaukia pasroviui o mane buku kvailiu vadint kad as nesu subinlaiza kasko mazu maziausiai kvaila o tau ramza patylet bepigu sneket kai ne is to gyveni ir gali cia drabstytis o kas is to gyvena neturi valdisko darbo tiems yra ganetinai sunku iskyrus abc nes jo pienas nekainuoja gamint kaskaip stebuklingai man rodos is stebuklu lauko esi :)  o del kietumo abc geriau as turesiu savigarba ir nebusiu kaskieno subines gyventojas kaip tu neturi morales ir ju normu tai patylek matai parase kad streikas bus visus debilais isvadint sugebejai cia bent bando kaska daryt kiti kad nebutu taip sudinai o tu juos zemini tai yra bomzo lygmuo taip kaip elgies nepatenkintas kad tave pavadina kaip bet pats gali kitus koneveikt esi grynas homosovietikas jokiu normu tik tu vienas pasaulio bamba streikas bus kiek susirinksim tiek susirinksim bet mes busim bent kaska dare o tu nieko va cia ir yra skystumas skystras zmogus tas kuris nieko nedaro 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ramza ne taip mane supratai,aš turejau omeny ne smulkius ukius o tokius kurie ukininkauja belekaip,pas mus tokiu yra nemazai,šiuo metu dar šienauja,kai rimti ukininkai šienauja atolus,o tie pseudo anksciau gere,dabar išsipagirioje pamate,kad pašaro dar neturi,arba nusipirke galingiausius traktorius dirba su belarusiniais padargais,nes traktorius pasipuikavimui prieš kitus,ir dar visokias nesamones daro,nezinau kaip kitur,bet prie musu tokiu yra nemazai,pagal mane turi išlikti tik tokie kurie ukininkavimui yra atsidave visa širdimi,ta darba dirba su meile o ne atzagariomis rankomis,vienas geras mano pazystamas anksciau ukininkavo ,turejo 5 karves prieš keliolika metu kai uz piena pradejo moket 30cnt karves išpardavinejo,pats isidarbino,kai 2013m pieno kainos buvo aukštumoj susigundes mete darba vel prisipirko karviu,dabar vel keikia ir ruošiasi naikint uki,vel darbintis,tai sakykit ar tokie ne pseudo ukininkai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas čia per nesąmonės dedasi...? Putoja kai kurie, kaip kokie 3,14darai... baisu net skaityti kokius čia marazmus rašote... Ar nesimato, kad vienas tik tą ir daro, kad provokuoja, erzina, giriasi, ir kitiems palinkėjimus siunčia... jei niekas nebeatsako, tai pats su savimi diskutuoja...

p.s. turintys priemones, turėtu pastarojo mėnesio nesąmones šios temos aplamai trinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Supratau abcgh as ir tu psedo ukininku nepalaikau,daug tokiu yra vienas laiko apie 30 galviju banda tai vandens veza i savaite karta ar reciau ganyklu neturi tai tie gyvuliai rekia ir rekia,buvo ten vet tarnybos atseit tikrino uzdejo simboline bauda ir isvaziavo vel viskas po senovei,tokie tegul greiciau susinaikina o ne juokina visus su tokiu ukininkavimu,galvijai ganosi senoj zolej

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ramza ne taip mane supratai,aš turejau omeny ne smulkius ukius o tokius kurie ukininkauja belekaip,pas mus tokiu yra nemazai,šiuo metu dar šienauja,kai rimti ukininkai šienauja atolus,o tie pseudo anksciau gere,dabar išsipagirioje pamate,kad pašaro dar neturi,arba nusipirke galingiausius traktorius dirba su belarusiniais padargais,nes traktorius pasipuikavimui prieš kitus,ir dar visokias nesamones daro,nezinau kaip kitur,bet prie musu tokiu yra nemazai,pagal mane turi išlikti tik tokie kurie ukininkavimui yra atsidave visa širdimi,ta darba dirba su meile o ne atzagariomis rankomis,vienas geras mano pazystamas anksciau ukininkavo ,turejo 5 karves prieš keliolika metu kai uz piena pradejo moket 30cnt karves išpardavinejo,pats isidarbino,kai 2013m pieno kainos buvo aukštumoj susigundes mete darba vel prisipirko karviu,dabar vel keikia ir ruošiasi naikint uki,vel darbintis,tai sakykit ar tokie ne pseudo ukininkai.

Nu cia tamsta daug rasai  :icon-mrgreen:  Tai kad paemus bet kuri versla pamate aplinkiniai kad pas tave kazkoks judejimas wyksta jie dazniausia pasidaro tavo konkurentai ...  nieko naujo ... kiti net lektuvus perka ir laivus traktoriai jau cia atgyvena :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:  

Esme manau kad perdirbejas ir pardavejas visa kaina ir pasiima -pienas grietiene suris - neatpigo pardotuveje perpus ;)   Net lenkui apsimoka atvest i prekybcentri piena ir net lenku ukininkas daugiau gauna nei lt  ...  tai gal kiauri tie fabrikai ar savininkai ju...         

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Streikuosit, boikotuosit ir kas iš to, tik patys ūkininkai baudų iš policijos gaus. Jau kažkada streikavom, pieno nenešėm ir t.t., o kas iš to, naudos buvo nulis. Ir nereikia versti bėdos ant mažiukų ar "pseudo" ūkininkų, lyg dėl jų kaltės krito pieno kainos. Čia tipo visi kalti, tik ne aš pats..

Kažkaip keistai skirstot ūkininkus į gerus ir blogus - jei prie importinio traktoriaus kabina pigią techniką blogas ūkininkas, jei brangą paraminę ( ar už paskolą pirktą) geras ūkininkas. Juokas jam iš tokių jūsų išskaičiavimų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...