Jump to content

KARVIU VERSIAVIMASIS


graskyte

Recommended Posts

Mano karve turi greit vrersiuotis.Pastebejau kad labai jau kazkas lenda is maksties raudona mesa{kai guli}.Labai baiminuosi kad neiseitu gimda.Kokie pozymiai gali buti gimdai iseiti.Thu...thu...thu...Dar nera buve tokios situacijos.Eina baltos spalvos gleives.Ka daryti jeigu iseitu.Ka daryti kol vetenaras atvyksta.Pasidalinkit patirtimi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia krenta makstys.Su gimdos iskritimu cia nieko bendro.Gimda jei kris,tai iskris nebus jokiu pozymiu.pasistanguos ir iskris.

Del makstu iskritimo labai nieko blogo,bet ir nieko gero.Kai apsiversiuos nebekris.Negerai tas,kad su kiekvienu versiuku vis dides ir dides.o vaistu,kaip ir nera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia krenta makstys.Su gimdos iskritimu cia nieko bendro.Gimda jei kris,tai iskris nebus jokiu pozymiu.pasistanguos ir iskris.

Del makstu iskritimo labai nieko blogo,bet ir nieko gero.Kai apsiversiuos nebekris.Negerai tas,kad su kiekvienu versiuku vis dides ir dides.o vaistu,kaip ir nera.

Aciu uz issamu atsakyma Gekonui.Gaila butu karves jei kas nutiktu nes ji man dovanota vyro gavau versiuka per gimtadieni o jau karve 4 versiu bus.Labai stambi grazi karvute.Susijaudinau nes ne vienai taip nera buve. :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bus jau 4 versiu karve kazko neramu.Priziuriu kad neguletu uzpakaliu zemyn kreikiu.Kad tik auksciau.

Na, gal blogis tame, kad makštyje visada būna mėšlo ir labai dažnai tokioms būna problemų su endometritais ir pan.

Na ir parasei kokio meslo ji labai svari karve ir jokio meslo jai nera visos mano karvutes sukuojamos parasei nei tvora nei i mieta :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bus jau 4 versiu karve kazko neramu.Priziuriu kad neguletu uzpakaliu zemyn kreikiu.Kad tik auksciau.

Na, gal blogis tame, kad makštyje visada būna mėšlo ir labai dažnai tokioms būna problemų su endometritais ir pan.

Na ir parasei kokio meslo ji labai svari karve ir jokio meslo jai nera visos mano karvutes sukuojamos parasei nei tvora nei i mieta :lol:

:happy-cheerleaderkid: atleisk, :confusion-shrug: , bet nemanau, kad karves išmokiusi naudotis :obscene-buttsway: tualetinėmis reikmėmis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...