Jump to content

Kaip pajungti kambarini hidrofora?


mantexmantex

Recommended Posts

hidroforo virsuje yra uzpylimo varztas, rekomenduotina pries uzpildant hidrofora dar ir paemimo vamzdy uzpildyti, atbulinis voztuvas geras? dar sandarumas visoje sistemoje svarbu. beje koks gylis?

Gylis 5metrai o atstumas tarp sulinio iki hidroforo 10 metru..atbulinis voztuvas geras,o kaip reikia pajungti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Zmogau,paprasciau uzpildik visus vamzdzius,jeigu jie pas tave yra sumontoti,o paskuj prijunk prie hidroforo,ir dar dapyldik per sita varzteli,kuris yra is virsaus siurblio,toks is latunes padarytas varztelis-kamstelis,ir turi veikti.

Jauciu užšale šlanga žemėje,nes kišau viela ir nepralenda kažkas trugdo,kažin kaip atšildyti? Aš pyliau verdančio vandens į ta šlanda ir veliau istraugdavau su šlangute ir vel ta pati..kažin ar cia kokia nauda yra ar ne? nes jau be vandens kazkur dvi savaites o tai blogai..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jauciu užšale šlanga žemėje,nes kišau viela ir nepralenda kažkas trugdo,kažin kaip atšildyti?

Kiši vidun ploną žarnelę, ta žarnele leidi šiltą vandenį. Taip ir stumi tolyn, kol ištirps ledo kamštis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jauciu užšale šlanga žemėje,nes kišau viela ir nepralenda kažkas trugdo,kažin kaip atšildyti?

Kiši vidun ploną žarnelę, ta žarnele leidi šiltą vandenį. Taip ir stumi tolyn, kol ištirps ledo kamštis.

Aš tai visą tą slanga verdančiu vandeniu pilsčiau ir su viela badziau bet nieko jaučiu stipriai užšalę...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Patarimas geras, nes verdantyis vanduo greitai atsala ir nepasiekia kamscio, kadangi siluma i virsu kyla. dar gali su druska pabandyti , gal pades. vamzdis jeigu neikastas 1.5 gylio tai siemet turetu uzsalti, pas save tai sniego secialiai sukasiau kaupa virs vandentiekio, nes irgi nerimavau del uzsalimo. pernai hidrofora buvo prigave saltis tai apsiltinau duobe kur jis stovi , siemet atlaike -35

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Zmogau,paprasciau uzpildik visus vamzdzius,jeigu jie pas tave yra sumontoti,o paskuj prijunk prie hidroforo,ir dar dapyldik per sita varzteli,kuris yra is virsaus siurblio,toks is latunes padarytas varztelis-kamstelis,ir turi veikti.

Jauciu užšale šlanga žemėje,nes kišau viela ir nepralenda kažkas trugdo,kažin kaip atšildyti? Aš pyliau verdančio vandens į ta šlanda ir veliau istraugdavau su šlangute ir vel ta pati..kažin ar cia kokia nauda yra ar ne? nes jau be vandens kazkur dvi savaites o tai blogai..

Laba vakara,zmogau tu pabandyk maz-daug sitoj vietoj kur yra ledo kamstis lauke uzkurti lauza(tik su protu) :D a to bedos sau padarysi,zeme atsils,gal ir pramus tavo ,,kamsti,,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Zmogau,paprasciau uzpildik visus vamzdzius,jeigu jie pas tave yra sumontoti,o paskuj prijunk prie hidroforo,ir dar dapyldik per sita varzteli,kuris yra is virsaus siurblio,toks is latunes padarytas varztelis-kamstelis,ir turi veikti.

Jauciu užšale šlanga žemėje,nes kišau viela ir nepralenda kažkas trugdo,kažin kaip atšildyti? Aš pyliau verdančio vandens į ta šlanda ir veliau istraugdavau su šlangute ir vel ta pati..kažin ar cia kokia nauda yra ar ne? nes jau be vandens kazkur dvi savaites o tai blogai..

Laba vakara,zmogau tu pabandyk maz-daug sitoj vietoj kur yra ledo kamstis lauke uzkurti lauza(tik su protu) :D a to bedos sau padarysi,zeme atsils,gal ir pramus tavo ,,kamsti,,

bahuras tu supratai ka parasiai? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Užšala daugiausiai palei pamatą - vargiai laužas padės .... O šlangelė į vamzdį ir verdantis vanduo į šlangelę 100 procentų veikia , patikrinta , nekartą padėjo . Šlangelė nebūtinai plona turi būt , aš sodo laistymo žarną sukišdavau ir su arbatinuku labai patogiai pilasi .... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Bachuras tu supratai ka parasiai :icon-confused: .....

Pirma as ne bachuras,man jau 50 m,antra ka dariau tair parasiau,sodyboj irgi buvo uzsakes vamzdis,bandziau ir su druska,ir su mazesnio diametro zarneliu,paaiskejo kad uzsale kazkur viduri nuo sulinio iki pastato,pradejau kurent ugni :) po truputi nuo sulinio iki pastato,ir atsalo,pramuse,tik ne hidroforas buvo o dar siurblys,,rucejok,, :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...