Jump to content

Belarus 82.1 nesuka starteris prie tokių šalčių..


Recommended Posts

as ir dejas tena prie bloko antifryzui sildyt, labai geras dalykas tikrai, ziema uzjungiu apie porai val temp apie 70c tik sukt ir eina, tiesa kol neturejau teno, buvau pasidares, fakeline zvake kaip yra, dejau varikliuka langu plovimo kad ant jos zibalas nekapsetu kaip orginaliai padaryta, o ja apipiltu dideliu kiekiu zibalo ir degtu, tada ir labai lengvai uzkurdavau, is puse sukimo. mtz 94m 1832mth

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 59
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

  • po 1 mėnesio...
Ar Mtz 82 uztenka dvieju akumu 6v po 190Ah.Starteris cekiskas.

Starterui reikia 12v ir 2,9 kw galios, tada 2900 w dalinam iš 12v gaunam, kad jam reikia apie 240 A srovės stiprio esant 12V įtampai. Dabar pasižiurai kiek startinės srovės gali duot tavo vienas akumas 6V, jei daugiau kaip 240A tai tada tiks, jei ne tai netiks, nes juos turi jungt nuosekliai. :icon-wink: Jei neklystu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar Mtz 82 uztenka dvieju akumu 6v po 190Ah.Starteris cekiskas.

Starterui reikia 12v ir 2,9 kw galios, tada 2900 w dalinam iš 12v gaunam, kad jam reikia apie 240 A srovės stiprio esant 12V įtampai. Dabar pasižiurai kiek startinės srovės gali duot tavo vienas akumas 6V, jei daugiau kaip 240A tai tada tiks, jei ne tai netiks, nes juos turi jungt nuosekliai. :icon-wink: Jei neklystu.

Tai cia aisku kad nuosekliai,o ne lygegreciai.Bet klausiu pavyzdziui prie minus 20 ar lengvai suks starteris.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visų pirma atskirkite Ah nuo A ;)

viskas atskirta, niekas nesumaišyta :eusa-hand: akumo talpa A*h o stipris A

Ar Mtz 82 uztenka dvieju akumu 6v po 190Ah.Starteris cekiskas.

Starterui reikia 12v ir 2,9 kw galios, tada 2900 w dalinam iš 12v gaunam, kad jam reikia apie 240 A srovės stiprio esant 12V įtampai. Dabar pasižiurai kiek startinės srovės gali duot tavo vienas akumas 6V, jei daugiau kaip 240A tai tada tiks, jei ne tai netiks, nes juos turi jungt nuosekliai. :icon-wink: Jei neklystu.

Tai cia aisku kad nuosekliai,o ne lygegreciai.Bet klausiu pavyzdziui prie minus 20 ar lengvai suks starteris.

Nu aš tai negaliu pasakyt ar suks lengvai, nes tai priklauso nuo akumų stovio, kabelių storio, koks tepalas varikly ir t.t.

kiekvienu atveju vis kitaip, tik esu pastebėjęs, kad prie didesnio minuso man truksta starterio galios sukt variklui(vedu su užvedikliu), o kaimynui užtenka galios nes vedasi gerai(jis veda be užvediklio) , nors traktoriai vienų metų ir pirkti kartu nauji. Taip kad ar gerai suks tai čia atsakymas priklauso nuo daug faktorių. :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...