Jump to content

šinšilai


Arvdas

Recommended Posts

Ar jūs tikrai konkurencijos bijote, ar visai susimaišėte tarp gyvūnų tiesos ir melo? :) Parodykite, kuris ūkis iš skelbimų, sakančių, jog parduoda daniškos kilmės šinšilas, parduoda mišrūnus? Ar tikrinote, vertinote? Aš asmeniškai žinau visus LT augintojus, kurie turi ir augina grynaveislius daniškus.

Jei bijote būti apgauti, prieš perkant nepagailėkite kelių papildomų euriukų ir pasisamdykite ekspertą, kuris jums pasakys, ar tai geras gyvūnas, ar prastesnės kokybės. Aš danišką kailį net užsimerkęs atskirsiu nuo LT

Konkurencijos nera ir nebus nors ir koks ukis didelis bebus

Bet deja yra kurie naudojasi proga ir parduoda misrunus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tavo žinios ne visai tikslios, yra ūkių ir nemažai, kurie turi grynaveisles daniškas šinšilas, be to, jei gyvūnai pirkti legaliai, augintojas visada parodys pirkimo dokumentus :), o ten nurodoma kiek ir kokių gyvūnų perkama, taigi :)

Jei pats netiki kitais, tai kodėl kiti tavimi turėtų tikėti :), gal tu irgi mišrūnus augini :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tavo žinios ne visai tikslios, yra ūkių ir nemažai, kurie turi grynaveisles daniškas šinšilas, be to, jei gyvūnai pirkti legaliai, augintojas visada parodys pirkimo dokumentus :), o ten nurodoma kiek ir kokių gyvūnų perkama, taigi :)

Jei pats netiki kitais, tai kodėl kiti tavimi turėtų tikėti :), gal tu irgi mišrūnus augini :)

Gal ne taip supratot

Nesakiau kad visi kaip kurie !!!

Padorus ukis vardo nesigadins del keteto seimu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar jūs tikrai konkurencijos bijote, ar visai susimaišėte tarp gyvūnų tiesos ir melo? :) Parodykite, kuris ūkis iš skelbimų, sakančių, jog parduoda daniškos kilmės šinšilas, parduoda mišrūnus? Ar tikrinote, vertinote? Aš asmeniškai žinau visus LT augintojus, kurie turi ir augina grynaveislius daniškus.

Jei bijote būti apgauti, prieš perkant nepagailėkite kelių papildomų euriukų ir pasisamdykite ekspertą, kuris jums pasakys, ar tai geras gyvūnas, ar prastesnės kokybės. Aš danišką kailį net užsimerkęs atskirsiu nuo LT

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes pradėjom nuo dėvėtų, vokiško tinklo - daugiau nepirkčiau. Dabar gaminamės patys, bet jei gero, pvz.rusiško tinklo, tai ir naudoti turėtų būti neblogi.

Naudotu ar paciam gamintu kaina beveik tokia pat taciau siai dienai manau nerasi devetu geru gamini pats ir pasidarai tokius kokiu tau reikia kad tilptu i patalpas ir tt.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek bendravau su senais augintojais ,tai nei vienas nepasake ,kad kurie skelbiasi kad daniskos kilmes,yra tiesa,keliu euriuku negaila, bet kam naudotis naujais augintojais, kurie tikrai neskiria,Vienas ukis skelbiasi ,kad parduoda daniskos linijos , netgi, seimas.

Matyt tie augintojai, su kuriais bendravote irgi pavyduoliai :) . Paprašykite pas Kestuką, kad permestų jums mano laišką, aš jam surašiau visus augintojus, kurie turi tikrus DK gyvūnus.

O jūs turbūt netikite tuo skelbimu, kad parduoda netgi daniškas šeimas :) Tiek Audrius, tiek aš - mes auginame daniškus patinus ir daniškas pateles, iš kurių formuojamos šeimos. Tai kaip tokią šeimą pavadinti, ne daniška? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sinsila

noriu paklausti kaip jus auginate su plevele ar kraikas ?? argumntai delko butent taip

Jei ne paslaptis kiek pateliu turite?

Beveik visos šeimos - su kraiku, ženkliai mežesnis vaikų mirtingumas ir įv.traumų pavojus, bet ženkliai daugiau darbo :)

Prieauglis - sėdi ant tinklo, žymiai švaresni pilvai ir gyvūnai ramesni, nes rečiau tenka lįsti į jų narvų vidų. Girdėjau, kad daug kam

ant tinklo gyvūnai dažniau apsikramto (nemačiau, tik girdėjau, todėl kaip yra iš tikro, gal dar kiti pasisakys}. Patelių pas mus apie 400.

 

O tu visus gyvūnus augini ant pjuvenų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Beveik visos šeimos - su kraiku, ženkliai mežesnis vaikų mirtingumas ir įv.traumų pavojus, bet ženkliai daugiau darbo :)

Prieauglis - sėdi ant tinklo, žymiai švaresni pilvai ir gyvūnai ramesni, nes rečiau tenka lįsti į jų narvų vidų. Girdėjau, kad daug kam

ant tinklo gyvūnai dažniau apsikramto (nemačiau, tik girdėjau, todėl kaip yra iš tikro, gal dar kiti pasisakys}. Patelių pas mus apie 400.

O tu visus gyvūnus augini ant pjuvenų?

Ne bandau rati aukso viduriuka visas seimas zadu auginti ir auginsiu ant pjuvenu nes dar pasisildau ir kazkaip geriau atrodo kai mazyliai gimsta (na cia jausmai) ir lengvai prieina prie pieno

Darbas kainuoja bet turbut ne tiek daug ☺

Vaikus kol kas jiem nedarau vaikisku nes vis dar dauginuoi ir gaminu seimyninius kombinuotus (su dideliom lentynom )juos auginu ten na sioj vietoj esu pasimetes skirtumas tarp geltonu pilvu yra akivaizdus nerimas kankina kai uzkeli ant tinklo ar nesusigalvoja apsikirpt ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek girdėjau, tai kas auginę ant pjuvenų ir po to bandę ant tinklo, tai galiausiai vis tiek grįžta prie pjuvenų...

O kaip dažnai keičiat pjuvenas, kad geltoni pilvai? Kažkaip nepastebėjau, kad pas mane geltonuotų (nors tik ant pjuvenų auginu, tai neturiu su kuo palygint)...

O pjuvenos pas jus drožlės ar grynos pjuvenos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek girdėjau, tai kas auginę ant pjuvenų ir po to bandę ant tinklo, tai galiausiai vis tiek grįžta prie pjuvenų...

O kaip dažnai keičiat pjuvenas, kad geltoni pilvai? Kažkaip nepastebėjau, kad pas mane geltonuotų (nors tik ant pjuvenų auginu, tai neturiu su kuo palygint)...

O pjuvenos pas jus drožlės ar grynos pjuvenos?

Drozles keiciam.5-7d.

Pilvai pagelte auginamt ant skiedru nors ta pati veisle cia 100% isbandyta

Kopeno kursuose sake uz geltona pilva musa balus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...