Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

sveiki. seniai čia besilankiau, nes žiemą vyras triušiais rūpinasi:)

taigi atėjau su klausimu. tetai nudvėsė dvi patelės, kurios turėjo vestis po 3-4d. kas galėjo nutikt? buvom mes davę patelę ir patinuką, tai tie sveiki. patelė irgi laukias. o va iš kitur pirko, suleido su mūsų patinuku, tai tos numirė. patinukas ne didesnis už pateles, kad nepragimdyt. klausia moteriškė manęs, bet nežinau net ką atsakyt. gal turit kokių minčių?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki. seniai čia besilankiau, nes žiemą vyras triušiais rūpinasi:)

taigi atėjau su klausimu. tetai nudvėsė dvi patelės, kurios turėjo vestis po 3-4d. kas galėjo nutikt? buvom mes davę patelę ir patinuką, tai tie sveiki. patelė irgi laukias. o va iš kitur pirko, suleido su mūsų patinuku, tai tos numirė. patinukas ne didesnis už pateles, kad nepragimdyt. klausia moteriškė manęs, bet nežinau net ką atsakyt. gal turit kokių minčių?

Neseniai, gal grieš savaitę, apie tai forume rašė. Nepamentu kokia liga, bet krinta triušingos patelės. Paieškokit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man taip nebuvo jai viskas gerai tai buna per pusvalandi visi.Bet seip kad viena atvestu tai cia keistai.Nors va buvo atvejis pas mane atveze patele prileidau pas patina ji leidosi viska nueinu vest ja tam zmogui kad triusiuka atvedusi nuvezu ta triusiuka su ta triuse is to patino susidejo lizda ir dar atvede 11 ir visi 12 uzaugo va ir cirkai tai na kas zino.Jai per para nebus tai isimk is kitu triusiu po keleta ir lygink skaiciu pas visas kad po vienodai mazdaug butu geriau auks tik stebet vis kad neismetytu paskiau ir kad dar ko nepdarytu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As ir noriu jusu paklaust visu mano belgu milzine pries 17d atsivede 16 triusiuku siai dienai yra 9 viskas butu kaip ir nieko bet pries kokias tris dienas patele pradejo vangiai valgit ir labai sukrito ir dar ant speneliu yra kaip zaisdos ar nukraptimai triusiuku net nezinau ir man atrodo kad ji nebeturi pieno kaip galima butu pamaitint triusiukus gal duot karves pieno ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As ir noriu jusu paklaust visu mano belgu milzine pries 17d atsivede 16 triusiuku siai dienai yra 9 viskas butu kaip ir nieko bet pries kokias tris dienas patele pradejo vangiai valgit ir labai sukrito ir dar ant speneliu yra kaip zaisdos ar nukraptimai triusiuku net nezinau ir man atrodo kad ji nebeturi pieno kaip galima butu pamaitint triusiukus gal duot karves pieno ?

Ožkos pienas labiau tinka. Dar geriau vet.vaistinėj pirkt spec.maistelį. Spenelių žaizdas puikiai užtraukia bulvių tarkiai. Apie tai triušių ligose jau esu rašiusi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As ir noriu jusu paklaust visu mano belgu milzine pries 17d atsivede 16 triusiuku siai dienai yra 9 viskas butu kaip ir nieko bet pries kokias tris dienas patele pradejo vangiai valgit ir labai sukrito ir dar ant speneliu yra kaip zaisdos ar nukraptimai triusiuku net nezinau ir man atrodo kad ji nebeturi pieno kaip galima butu pamaitint triusiukus gal duot karves pieno ?

Ožkos pienas labiau tinka. Dar geriau vet.vaistinėj pirkt spec.maistelį. Spenelių žaizdas puikiai užtraukia bulvių tarkiai. Apie tai triušių ligose jau esu rašiusi

bet nuo ko tos zaisdos ar gali but kad tai triusiuku darbas su danti nes tie speneliu galiukai kaip kruvini :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As ir noriu jusu paklaust visu mano belgu milzine pries 17d atsivede 16 triusiuku siai dienai yra 9 viskas butu kaip ir nieko bet pries kokias tris dienas patele pradejo vangiai valgit ir labai sukrito ir dar ant speneliu yra kaip zaisdos ar nukraptimai triusiuku net nezinau ir man atrodo kad ji nebeturi pieno kaip galima butu pamaitint triusiukus gal duot karves pieno ?

va ir dideles vados dziaugsmas...

gerai Zolotuxinas sako - pust prostit mienia bog, no ja vsiegda ostavliaju vosiem (tegu atleidzia man dievas, bet as visada palieku astuonis)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

naudos bus netoli kilogramo

Parasiau Jums ir po poros valandu nuejau lupt kaili, o buvo jau velu.. Jau 10-tas triusis per menesi laiko krenta..

Neieškojai priežasčių, kas jiems?

As manau, kad staigus maisto pasikeitimas padare tokius padarinius.

Nes visalaika seriau grudai + sienas ir visa kita, o kai pradejau maitinti kombinuotais pasarais ir prasidejo bedos... Kaip suprantu Jiems kokcidiozė...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...