Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

sveiki turiu toki klausimeli ar galima triusiams kartu duoti avizas kvietrugius ir grikius ?gal kas esat bande? :)

As tau pasakysiu tik tiek jei jau duosi kvietrugiu tai duok tiek kad sudarytu ne daugiau 10% raciono kiekio, nes skrandi uzvelia kvietrugiai.

apie avizas tai gerai nes jie ir abrazyvas kuris skrandi pravalo ir baltimai

apie grikius nieko negaliu pasakyt.nes nezinau kaip gyvunu racionui jis veikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki šiame versle aš dar šviežias, :D norėčiau išgirsti jūsu nuomone apie vienos melinuosius triusius, jų auginima ju pliusus ir minusus :)

mano kolegė vienos mėlynuosius augina,-kol neįrengė atskirų 'gimdyklų'[dėžučių],tol prieauglio nebuvo-mėtė ,nemaitino,-be to sunkiai kergiasi,ir neveda po daug[4-6vnt.].skerdžiant,daug atsimeta[kailis ,galva ir tt..],na o pliusas,kad labai gražūs,kailis puikios spalvos...daugiau pliusų nežinau.. ;)

oi, oi, oi tik nereikia del daug atsimeta :eusa-naughty: , kaip tik labai geras gyvo svorio ir skerdienos santykis gaunasi, galva kaip galva, pas visus galvos atsimeta, pas VM netgi ausys mazesnes negu kitu... kailis irgi nesunkesnis negu kitos veisles, kunas trumpas, bet tai tik pliusas skerdienos naudai... taip, kad visiskai nesutinku, kad daug atsimeta... man VM pasirode patys mesingiausi kiek teko susidurti ir skersti mazesniu veisliu triusius... (apie didziuju veisles tyliu, nes nesusiduriau)

na gerai ,tau atrodo ,taip man kitaip-man labiau patinka auginti kalifornus,bet tai nereiškia-kad ir tu juos turi auginti..... :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki Visi,

Daug cia jusu nuomoniu, kaip visada geros diskusijos priveda prie teigiamu rezultatu ;)

O dabar nuo visko is pradziu, norint kazka suzinoti apie triusininkyste reiktu labai daug cia skaityti visu nuomoniu ir t.t. o jos forume labai ismetytos tad ieskau patyrusio zmogaus siame dalyke kuris parasytu i privata ar tiesiog cia apie triusininkyste. Siame reikale esu pradinukas :)

Klausimai:

1. Kokie geriausiai auginti triusiu veisle? Kad nebijotu salciu.

2. Ar reikia buti ukininku uzsiimant triusininkyste?

3. Ar pateles yra laikomos atskirai pries suleidziant su patineliais?

4. Kokios turi buti auginimo bei laikymo salygos, ar yra kokie normatyvai kuriu privaloma laikytis?

5. Kaip su veterinarine?

6. Ka apskritai turiu zinoti pries pradedant toki uzimtuma?

7. Koks geriausiai yra triusiu skaicius pradziai?

Na gal pradziai tiek. Jei kas galetu pasidalinti informacja, buciau labai dekingas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

parasiau i PM bet sakau savo atsakyma paskelbsiu ir cia, jei kam dar idomu, o gal kas papriestaraus, pataisys mano pasisakyma.

bandysiu atsakyti, nors tikrai negaliu vadinti saves expertu.

1. Nezinau ar yra veisliu bijanciu salciu, as pasirinkau kalifornijos, zelandijos, nu dar del pamaisymo avina.

2. ukininku but nereik, jei nepretenduoji i kokias paramas.

3. nu ir taip aisku kad jei nori suleist, tai pries tai buvo laikoma atskirai :)

4. nieko nera privaloma, bet patartina laikytis salygu kaip imanoma geresniu.

5. o ka veterinarija? kam ji?

6. turi zinot ar tau to reikia

7. skaicius ivairiai, kaip kam. 4, 6, 8, 10

kai turesi dar kokiu klausimu, kreipkis, bandysiu padet.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki Visi,

Daug cia jusu nuomoniu, kaip visada geros diskusijos priveda prie teigiamu rezultatu ;)

O dabar nuo visko is pradziu, norint kazka suzinoti apie triusininkyste reiktu labai daug cia skaityti visu nuomoniu ir t.t. o jos forume labai ismetytos tad ieskau patyrusio zmogaus siame dalyke kuris parasytu i privata ar tiesiog cia apie triusininkyste. Siame reikale esu pradinukas :)

Klausimai:

1. Kokie geriausiai auginti triusiu veisle? Kad nebijotu salciu.

2. Ar reikia buti ukininku uzsiimant triusininkyste?

3. Ar pateles yra laikomos atskirai pries suleidziant su patineliais?

4. Kokios turi buti auginimo bei laikymo salygos, ar yra kokie normatyvai kuriu privaloma laikytis?

5. Kaip su veterinarine?

6. Ka apskritai turiu zinoti pries pradedant toki uzimtuma?

7. Koks geriausiai yra triusiu skaicius pradziai?

Na gal pradziai tiek. Jei kas galetu pasidalinti informacja, buciau labai dekingas :)

Sveikas,

nepyk - bet rekomenduoju pradziai pries auginanat ir pries klausiant forume perskaityti bent 1-2 knygutes apie triusiu auginima. neisivaizduoju, kaip galima uzsiimti auginimu neturint bent pradines informacijos. paskutine isleista: https://www.knygos.lt/lt/knygos/viskas-apie-triusius/

ten i visus klausimus isskyrus antra yra atsakymai.

2 kalusimas: ka reiskia "uzsiimant triusininkyste"? auginti triusius (kaip ir karves ar bites) tikrai gali ir ne ukininkas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas,

nepyk - bet rekomenduoju pradziai pries auginanat ir pries klausiant forume perskaityti bent 1-2 knygutes apie triusiu auginima. neisivaizduoju, kaip galima uzsiimti auginimu neturint bent pradines informacijos. paskutine isleista: https://www.knygos.lt/lt/knygos/viskas-apie-triusius/

ten i visus klausimus isskyrus antra yra atsakymai.

2 kalusimas: ka reiskia "uzsiimant triusininkyste"? auginti triusius (kaip ir karves ar bites) tikrai gali ir ne ukininkas.

gavau kaledoms sita knyga dovanu tikrai yra vertingu patarimu bet jau reklamos kiek... net ir tavo dimulia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip visada atsiranda teiseju :) Kurie reiskia nepasitenkinima, kad rasau i foruma. Zmogau tam ir yra forumas, dalintis informacija mintimis ir t.t.

Tu kai eini i darba kurio neesi niekad dirbes persiskaitai knygas kelias? Ar tave apmoko? Jei nori dirbti tai ir giliniesi :) O knygas butinai paskaitysiu, juk nera taip blogai...Info nuo pradmenu visada yra gerai ;) As nepykstu, tiesiog nenoriu, kad rasytum "pries rasydamas foruma persiskaityk pradmenis" :) truputi solidarumo. Ir nediskutuokime mes abu ;) Aciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip visada atsiranda teiseju :) Kurie reiskia nepasitenkinima, kad rasau i foruma. Zmogau tam ir yra forumas, dalintis informacija mintimis ir t.t.

Tu kai eini i darba kurio neesi niekad dirbes persiskaitai knygas kelias? Ar tave apmoko? Jei nori dirbti tai ir giliniesi :) O knygas butinai paskaitysiu, juk nera taip blogai...Info nuo pradmenu visada yra gerai ;) As nepykstu, tiesiog nenoriu, kad rasytum "pries rasydamas foruma persiskaityk pradmenis" :) truputi solidarumo. Ir nediskutuokime mes abu ;) Aciu

Kam cia adresavai savo mintis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ekopasarai gal ir teisingas pastebejimas, bet as galiu nemokamai atsisviesti ir skaityti :) Nors man tas 17 lt nera gasdinantis, bet kol uzsakysiu ir atsius, jau as kiek busiu apsisvietes bent jau kazkokius pradmenis :)

Beje Ekopasarai, gal pardavineji ar tuo uzsiimi ekopasarais?

Kluikai parasiau i chata,ten galime susirasyti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ekopasarai gal ir teisingas pastebejimas, bet as galiu nemokamai atsisviesti ir skaityti :) Nors man tas 17 lt nera gasdinantis, bet kol uzsakysiu ir atsius, jau as kiek busiu apsisvietes bent jau kazkokius pradmenis :)

Beje Ekopasarai, gal pardavineji ar tuo uzsiimi ekopasarais?

Kluikai parasiau i chata,ten galime susirasyti :)

Parasiau i privata

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip visada atsiranda teiseju :) Kurie reiskia nepasitenkinima, kad rasau i foruma. Zmogau tam ir yra forumas, dalintis informacija mintimis ir t.t.

Tu kai eini i darba kurio neesi niekad dirbes persiskaitai knygas kelias? Ar tave apmoko? Jei nori dirbti tai ir giliniesi :) O knygas butinai paskaitysiu, juk nera taip blogai...Info nuo pradmenu visada yra gerai ;) As nepykstu, tiesiog nenoriu, kad rasytum "pries rasydamas foruma persiskaityk pradmenis" :) truputi solidarumo. Ir nediskutuokime mes abu ;) Aciu

na brolau, esi neteisus. " kai eini i darba kurio neesi niekad dirbes" ir apie tai nieko nesimokei - o taip buna???

Jei eini dirbti staliumi ar programuotuoju ar traktoristu - tai apie savo darbo specifika turi nors kiek zinot is anksto - o ne manyti, kad tave visko ismokins nuo 0.

nesu teisejas. Daugelis musu taip ir pradejom triusius auginti - pradzioje perskaitem bent po 1 knygute, ir tik po to suprate kuom pvz. skiriasi kalifornas nuo zelando - paklausem cia - o kuris geriau?

o ne tai kad: chebra - esu naujokas, nieko nenusimanau, noriu pradet auginti - surasykit 1. kokius triusius augint, 2. kuom maitint, 3. kur augint, 4. kiek pateliu kiek patinu, 5. kokiame amziuje sukergti, 6. kokio amziaus triusiukus atsodinti, 7. kiek laiko auginti , 8. kaip musti ir t.t...

nustebsi - bet yra daug skirtingu veisliu, auginimo budu, pasaru ir net mušimo būdų ir t.t. kiekvienas augina vis kitaip. ir labai sudetinga i 3 sakinius surasyti tai, ka zinai, jei zmogus neturi elementariu pradmenu...

pastebiu, kad paskutiniu metu tie, kas po 10-15 kartu atsakinejo i panasius naujoku klausimus jau net neuzeina i sita foruma... tiesiog tas pats per ta pati, boyss and girls, kiek galima?!

piece!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

blyn as ziauriai ne i tema, bet kaip isideti avatara?kaip man sumazint tuos pikselius, neina niekaip idet... kosmaras ir nerandu kur apie tai raso... atsiprasau :D

keisti raiska (mazint pixelius) reikai pries uploudinant (ikraunant) nuotaruka. naudoji bet kokia nuotrauku perziuros programa kompe? kad ir picassa. nueini i eksporta nuotraukos, pazymi maziausia raiska - ir viskas. corel, fotoshope gali pakeisti paprastai

ne ta turejau omeni, ten raso kad avataras turi buti ne didesniu pikseliu kaip 140, ir nedidesnis kaip 11 kib. su kuo bemazinu man nesigauna maziau kaip 50kib :icon-twisted::icon-twisted::icon-twisted::icon-twisted:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ekopasarai gal ir teisingas pastebejimas, bet as galiu nemokamai atsisviesti ir skaityti :) Nors man tas 17 lt nera gasdinantis, bet kol uzsakysiu ir atsius, jau as kiek busiu apsisvietes bent jau kazkokius pradmenis :)

Beje Ekopasarai, gal pardavineji ar tuo uzsiimi ekopasarais?

Kluikai parasiau i chata,ten galime susirasyti :)

ryt pabandisiu nuskenuoti knyga galesiu cia visiem norintiem imesti ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia ekspertų paaiškinimo :)

mano Kalifornė atsivedė vaikučių. Aišku puse sušaldė (čia kai buvo šššaaaaltaaaa), bet liko 5. ir maniau, kad jie bus visi vienodi bet jie skiriasi... kaip manot ar jiems paaugus kailiukas ussivienodins ar ir liks tokie "Murziafornai" (nauja veisle ) :))

va foto viens baltas kits murzinas toks baltumas i pilkuma.

post-11540-141521815563_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...