Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

Šianakt buvo 30 para, įmečiau savo Aldutei į narvą daugiau šieno, tai prisuko kamuolkių, pūkų visur primėtė, jokio lizdo, visiškas bardakas, visą naktį bruzdėjo - šiandien nieko, gal ji savo vaikus suvalgė :eusa-shifty: Visa stora tokia ir pikta kaip velnias :angelic-red:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šianakt buvo 30 para, įmečiau savo Aldutei į narvą daugiau šieno, tai prisuko kamuolkių, pūkų visur primėtė, jokio lizdo, visiškas bardakas, visą naktį bruzdėjo - šiandien nieko, gal ji savo vaikus suvalgė :eusa-shifty: Visa stora tokia ir pikta kaip velnias :angelic-red:

Neskubėk. 30 para dar ne pasaulio pabaiga. Žiūrėk, kad vandens šviežio būtų visada pilnai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Kovo 17 d. triušę įkėliau pas patiną, jei pirmas kartas. Man keliant pas patinuką triušė spardėsi, o išimant iš patino buvo, kaip užhipnotizuota, be jokios reakcijos. Grąžinau atgal į jos narvelį, o ji guli, kaip užhipnotizuota, priekinės kojytės į šonus išskėstos. Žinoma pataisiau kojytes, įdėjau daugiau šiaudų. Tris dienas man atėjus ji nepribėgdavo prie durelių ( ankščiau visada pasitikdavo mane, kai ateidavau pašerti ar šiaip pažiūrėti).

Šiandien ryte atėjus pastebėjau, kad runkelį ėdus. Antrą kartą bijau kelti pas triušį.

Prašau paaiškinkite, kas mano triušiukei?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

To katute. Pas mane ir kazkas panasaus su triuse daros, buvo jai pirmas kartas (yra 6 men) ileidau pas patina, tas greitai 3 min ir du kartus reikalas atliktas, taciau po to viskas, guli issitiesus, manes nepasitinka, maisto needa jokio, net skanumynu ir taip jau ketvirta diena, be to kaip ir viduriuot pradejo, o kitai kuri buvo pas ta pati berniuka viskas puikiai, gal kas gali patart ar papasakot jei yra su panasiu atveju susidures, nes baisu kad bus amen, kadangi jau matosi kad svori praranda... :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakykit tautiečiai, ar reikalingas verslo liudijimas prekiaujant triušiais ar užtenka turėti įregistruotą ūkininko ūkį?

Aš iki šiol galvojau, kad iki 100k užtenka ūkio, jei apyvarta virš - pasidarai pvm mokėtoju ir tada reikia įsigyti verslo liudijimą...

Bet šiandien supainiojo mane visai...

Pasidalinkit, buhalteriai kaip iš tikrųjų ?

Ačiū

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakykit tautiečiai, ar reikalingas verslo liudijimas prekiaujant triušiais ar užtenka turėti įregistruotą ūkininko ūkį?

Aš iki šiol galvojau, kad iki 100k užtenka ūkio, jei apyvarta virš - pasidarai pvm mokėtoju ir tada reikia įsigyti verslo liudijimą...

Bet šiandien supainiojo mane visai...

Pasidalinkit, buhalteriai kaip iš tikrųjų ?

Ačiū

Užtenka ūkininko ūkio. po 100k, ūkininkas pasidarp PVM mokėtojas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakykit tautiečiai, ar reikalingas verslo liudijimas prekiaujant triušiais ar užtenka turėti įregistruotą ūkininko ūkį?

Aš iki šiol galvojau, kad iki 100k užtenka ūkio, jei apyvarta virš - pasidarai pvm mokėtoju ir tada reikia įsigyti verslo liudijimą...

Bet šiandien supainiojo mane visai...

Pasidalinkit, buhalteriai kaip iš tikrųjų ?

Ačiū

Užtenka ūkininko ūkio. po 100k, ūkininkas pasidarp PVM mokėtojas.

Jei pats to nori gali pasidaryti jau nuo 10000.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu aš kolkas nesiruošiu nei ūkininkauti nei verslu užsiiminėti. Tiesiog toks klausimas buvo iškilęs, ar triušininkams užtenka būti ūkininkais, kad laisvai prekiauti ir nesulaukti mokesčių inspekcijos...

Visiems ačiū.

edit: Velnias, nuo vasario 19 d. laukiamės, o Aldutė net nesiruošia gimdyti, net pūkai visi iš narvo kažkur dingo. Tik gerti daug pradėjo. Dabar per parą apie 400 ml išmaukia... Ar čia visas nėsčias taip troškina ar kažkas negerai? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu aš kolkas nesiruošiu nei ūkininkauti nei verslu užsiiminėti. Tiesiog toks klausimas buvo iškilęs, ar triušininkams užtenka būti ūkininkais, kad laisvai prekiauti ir nesulaukti mokesčių inspekcijos...

Visiems ačiū.

edit: Velnias, nuo vasario 19 d. laukiamės, o Aldutė net nesiruošia gimdyti, net pūkai visi iš narvo kažkur dingo. Tik gerti daug pradėjo. Dabar per parą apie 400 ml išmaukia... Ar čia visas nėsčias taip troškina ar kažkas negerai? :eusa-think:

seip turetu turet pas tawe ji 22,23 :) cia tik speju...pas mane tai buvo taip su viena patele,parsiwez is veislyno ir ant rytojaus kad pradejo pestis :) jau sakau bus waiku...o pasirodo jik tik rujot pradejus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu aš kolkas nesiruošiu nei ūkininkauti nei verslu užsiiminėti. Tiesiog toks klausimas buvo iškilęs, ar triušininkams užtenka būti ūkininkais, kad laisvai prekiauti ir nesulaukti mokesčių inspekcijos...

Visiems ačiū.

edit: Velnias, nuo vasario 19 d. laukiamės, o Aldutė net nesiruošia gimdyti, net pūkai visi iš narvo kažkur dingo. Tik gerti daug pradėjo. Dabar per parą apie 400 ml išmaukia... Ar čia visas nėsčias taip troškina ar kažkas negerai? :eusa-think:

pamirsot kad vasaris 28 dienas turejo. tai taip iseina kad kovo 21 diena buvo 30 dienu. tai kaip ir normaliai cia pas jus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

po kiek dienu triuse atsiveda triusiuku? :eusa-drool:

28-32

Jei ne pirmas kartas ir veda didesnes vadas tai dažniausiai ant 28. Jei jaunutė pirmą kartą tai iki 32.

pamirsot kad vasaris 28 dienas turejo. tai taip iseina kad kovo 21 diena buvo 30 dienu. tai kaip ir normaliai cia pas jus

Nu aš nuo vasario 19 iki šiandien priskaičiuoju 32 dieną ir jau nerimauju... :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

po kiek dienu triuse atsiveda triusiuku? :eusa-drool:

28-32

Jei ne pirmas kartas ir veda didesnes vadas tai dažniausiai ant 28. Jei jaunutė pirmą kartą tai iki 32.

pamirsot kad vasaris 28 dienas turejo. tai taip iseina kad kovo 21 diena buvo 30 dienu. tai kaip ir normaliai cia pas jus

Nu aš nuo vasario 19 iki šiandien priskaičiuoju 32 dieną ir jau nerimauju... :eusa-shifty:

Pirmapradė gali užtempt iki 35 dienų, bent jau pas mane yra taip buvę, prieš savaitę jau patyrusi patelė užtempė iki 34 dienų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cha :eusa-violin::eusa-violin::eusa-violin:

Žmona kątik į darbą paskambino, sako apie pietus atsivedė, bet kažkodėl tik 3 vienetukai. Bet ačiū dievui sveiki gyvi :eusa-doh:

:greetings-clappingorange:

Eisiu tikrint, nu negali būti kad tik 3, gal nepastebėjo... :icon-ugeek:

Kartais gimdymas užsitęsia tai tu perdaug neskubėk nusivilti. Skaičius dar gali stipriai keistis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Grįžau namo, atidarau narvą - o ten kalnas pukų, vidury narvo 2 naujagymiai, galvoju kas čia dabar, o kur likę?

Žiūrau kamputyje lizdas, aš ranką kyšt - o ten dar kokie 5 ar 6 šilti kamuoliukai :eusa-dance: Netraukiau, neskaičiavau. Tuos 2 tik pas likusius atsargiai įkėliau...

O dabar nuraminkit mane, kada ir kaip mamytė juos dabar maitins, trauks po vieną ar pati papukus atkiš :icon-confused: Bo guli jie ten lizdelyje, kamputyje giliai, o mamai dzin, kopūstą sau griaužia...

Gal manęs išsigando, gal nereikėjo savo nagų kišt... Ajajaj paranoja, vėl naktį nemiegosiu... :icon-redface: Apraminkit prašau :confusion-helpsos:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Grįžau namo, atidarau narvą - o ten kalnas pukų, vidury narvo 2 naujagymiai, galvoju kas čia dabar, o kur likę?

Žiūrau kamputyje lizdas, aš ranką kyšt - o ten dar kokie 5 ar 6 šilti kamuoliukai :eusa-dance: Netraukiau, neskaičiavau. Tuos 2 tik pas likusius atsargiai įkėliau...

O dabar nuraminkit mane, kada ir kaip mamytė juos dabar maitins, trauks po vieną ar pati papukus atkiš :icon-confused: Bo guli jie ten lizdelyje, kamputyje giliai, o mamai dzin, kopūstą sau griaužia...

Gal manęs išsigando, gal nereikėjo savo nagų kišt... Ajajaj paranoja, vėl naktį nemiegosiu... :icon-redface: Apraminkit prašau :confusion-helpsos:

Jei jai dzin tai ko tau ne ;) Triušė apskečia lizdą, o mažuliai randa kas jiem priguli :P Kodėl jai nepailsėjus po tokio darbo :icon-question: Vienas minusas kad rankų į triušę nepatryniai- savo kvapo nepaslėpiai :icon-rolleyes: Visa kita turėtų būt gerai.Sveikinimai :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Grįžau namo, atidarau narvą - o ten kalnas pukų, vidury narvo 2 naujagymiai, galvoju kas čia dabar, o kur likę?

Žiūrau kamputyje lizdas, aš ranką kyšt - o ten dar kokie 5 ar 6 šilti kamuoliukai :eusa-dance: Netraukiau, neskaičiavau. Tuos 2 tik pas likusius atsargiai įkėliau...

O dabar nuraminkit mane, kada ir kaip mamytė juos dabar maitins, trauks po vieną ar pati papukus atkiš :icon-confused: Bo guli jie ten lizdelyje, kamputyje giliai, o mamai dzin, kopūstą sau griaužia...

Gal manęs išsigando, gal nereikėjo savo nagų kišt... Ajajaj paranoja, vėl naktį nemiegosiu... :icon-redface: Apraminkit prašau :confusion-helpsos:

Jei jai dzin tai ko tau ne ;) Triušė apskečia lizdą, o mažuliai randa kas jiem priguli :P Kodėl jai nepailsėjus po tokio darbo :icon-question: Vienas minusas kad rankų į triušę nepatryniai- savo kvapo nepaslėpiai :icon-rolleyes: Visa kita turėtų būt gerai.Sveikinimai :eusa-clap:

Nebijok, triuse gan retai maitina. Tikrai netupi pastoviai prie jaunikliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikinu tave su jaunikleis tau pasiseke, o man nekas seimininkas pardave anglijoje triuse jau suleista ir nieko nepasake tai varkse atsivede bandoi nes buvo dar neiskirstitos tai zuvo visi triusiukai,nieko grisim namo bus viskas gerai tikiuosi mokes auginti tai laikykis,kokia veisle augini,as kalifornus pakolkas :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...